Жамбыл облысы әкімдігінің 2010 жылғы 2 маусымдағы № 164 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2012 жылғы 26 қаңтардағы N 34 Қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 7 наурызда № 1806 тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы әкімдігінің 2014 жылғы 29 желтоқсандағы №366 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы әкімдігінің 29.12.2014 №366 қаулысымен
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Қазақстан Республикасы Жер кодексі" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Жамбыл облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан-Қытай" магистральды құбыр жолының күзет аймағының шекарасын белгілеу және олардағы жерді пайдалану режимін айқындау туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2010 жылғы 2 маусымдағы № 164 қаулысына (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 1750 болып тіркелген, 2010 жылыдың 27 шілдесінде № 134 "Ақ жол" облыстық газетінде жарияланған) төмендегідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
Көрсетілген қаулының 1 қосымшасы жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Мұратбай Сматайулы Жолдасбаевқа жүктелсін.
Облыс әкімі
Қ. Бозымбаев
Жамбыл облысы әкімдігінің
2012 жылғы 26 қаңтардағы
№ 34 қаулысына 1 қосымша
"Қазақстан-Қытай" магистральды құбыр жолының күзет аймағының шекарасы
Аудан
Күзету аймағына кіретін алаң,
га
Ауыл шаруашылық алқаптары,
га
Оның ішінде
егістік
көп жылдық екпелер,
га
барлығы,
га
суармалы,
га
1
Байзақ ауданы

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Жамбылской области от 2 июня 2010 года № 164
Постановление акимата Жамбылской области от 26 января 2012 года № 34. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 7 марта 2012 года за номером 1806. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 29 декабря 2014 года №366
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 29.12.2014 №366.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года "Земельный кодекс Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Жамбылской области от 2 июня 2010 года № 164 "Об установлении границ охранной зоны магистрального трубопровода "Казахстан-Китай" и определения в них режима использования земель" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1750, опубликовано в областной газете "Ак жол" от 27 июля 2010 года № 134) нижеследующие изменения и дополнения:
Приложение 1 указанного постановления изложить в новой редакции.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Жолдасбаева Муратбай Сматаевича.
Аким области К. Бозумбаев
Приложение 1 к постановлению
акимата Жамбылской области
за № 34 от 26 января 2012 года
Границы охранной зоны линии магистрального трубопровода "Казахстан-Китай"
Район
Площадь входящая в охранную зону, га
Всего сельскохозяйственных угодий, га
1
Байзакский район