"2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 41-3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Жамбыл облыстық мәслихатының 2012 жылғы 3 сәуірдегі № 4-2 Шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 5 сәуірде № 1807 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 11.03.2013 № 2-2-17/388 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 41-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1799 болып тіркелген, 2011 жылғы 20 желтоқсанда № 217 «Ақ жол» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«133 345 892» сандары «147 337 953» сандарымен ауыстырылсын;
«11 149 685» сандары «12 594 131» сандарымен ауыстырылсын;
«291 660» сандары «469 373» сандарымен ауыстырылсын;
«121 804 547» сандары «134 174 449» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«134 224 126» сандары «148 157 321» сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
«576 070» сандары «1 024 610» сандарымен ауыстырылсын;
«1 401 448» сандары «1 849 988» сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
«462 500» сандары «521 366» сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
«-1 916 804» сандары «-2 365 344» сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
«1 916 804» сандары «2 365 344» сандарымен ауыстырылсын;
4 тармақ мынадай мазмұндағы 12) және 13) тармақшалармен толықтырылсын:
«12) моноқалаларды абаттандыру мәселелерін шешуге;
13) ауыл шаруашылығы малдарын бірдейлендіруді ұйымдастыруға және жүргізуге.»;
5-тармақта:
1) және 6) тармақшалар мынадай редакцияда жазылсын:
«1) сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға;
«6) Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберiнде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға»;

О внесении изменений и дополнений в решение Жамбылского областного маслихата "Об областном бюджете на 2012-2014 годы" от 7 декабря 2011 года № 41-3
Решение Жамбылского областного маслихата от 3 апреля 2012 года № 4-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 5 апреля 2012 года за номером 1807. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11 марта 2013 года № 2-2-17/388)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 № 2-2-17/388).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского областного маслихата от 7 декабря 2011 года № 41-3 "Об областном бюджете на 2012-2014 годы" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1799, опубликованное в газете "Знамя труда" от 20 декабря 2011 года № 151-152) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "133 345 892" заменить цифрами "147 337 953";
цифры "11 149 685" заменить цифрами "12 594 131";
цифры "291 660" заменить цифрами "469 373";
цифры "121 804 547" заменить цифрами "134 174 449";
в подпункте 2):
цифры "134 224 126" заменить цифрами "148 157 321";
в подпункте 3):
цифры "576 070" заменить цифрами "1 024 610";
цифры "1 401 448" заменить цифрами "1 849 988";
в подпункте 4):
цифры "462 500" заменить цифрами "521 366";
в подпункте 5):
цифры "-1 916 804" заменить цифрами "-2 365 344";
в подпункте 6):
цифры "1 916 804" заменить цифрами "2 365 344";
пункт 4 дополнить подпунктами 12) и 13) следующего содержания:
"12) на решение вопросов обустройства моногородов;
13) на организацию и проведению идентификации сельскохозяйственных животных.";
в пункте 5:
подпункты 1) и 6) изложить в следующей редакции:
"1) на развитие системы водоснабжения и водоотведения";
"6) на развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020.";

мынадай мазмұндағы 7) және 8) тармақшалармен толықтырылсын:
«7) Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберiнде коммуналдық-инженерлік, инженерлік-көліктік және әлеуметтік инфрақұрылым объектілерін салуға және реконструкциялауға;
8) «Өңiрлердi дамыту» бағдарламасы шеңберiнде өңiрлердiң инженерлік инфрақұрылымды дамуына. ».
Аталған шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2012 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың хатшысы               Б. ҚАРАШОЛАҚОВ
Жамбыл облысы мәслихатының
2012 жылғы 3 сәуірдегі
№ 4-2 шешіміне қосымша
Жамбыл облысы мәслихатының
2011 жылғы 7 желтоқсандағы
№ 41-3 шешіміне 1 - қосымша
2012 жылға арналған облыстық бюджет
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3

дополнить подпунктами 7) и 8) следующего содержания:
"7) на строительство и реконструкцию объектов коммунально-инженерной, инженерно-транспортной и социальной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020;
8) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2012 года.
Секретарь областного маслихата Б. КАРАШОЛАКОВ
Приложение
к решению Жамбылского
областного маслихата
№ 4-2 от 3 апреля 2012 года
Приложение - 1
к решению Жамбылского
областного маслихата
№ 41-3 от 7 декабря 2011 года
Областной бюджет на 2012 год
Категория Наименование
Сумма, тыс. тенге
Класс
Подкласс
1
2

12 224
015
Қызмет жануарларын ұстауды ұйымдастыру
127 686
019
Көші-кон полициясының қосымша штат санын ұстау, материалдық-техникалық жарақтандыру
100 355
020
Оралмандарды уақытша орналастыру орталығын және Оралмандарды бейімдеу мен біріктіру орталығын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау
3 490
04
Бiлiм беру
23 417 233
261
Облыстың білім басқармасы
2 424 644
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 629 666
045
Республикалық бюджеттен аудандық бюджеттерге (облыстық маңызы бар қалаларға) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
794 978
260
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
2 016 871
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
1 580 075
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
436 796
261
Облыстың білім басқармасы
2 119 233
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
1 311 381
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
624 262
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдықтарымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
147 492
061
Республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне «Назарбаев зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
33 559
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен «Назарбаев зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
2 539
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
296 482
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
296 482
261
Облыстың білім басқармасы
3 371 977
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
3 086 172
034
Техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарында оқу-өндірістік шеберханаларды, зертханаларды жаңарты және қайта жабдықтау
183 883
047
Өндірістік оқытуды ұйымдастыру үшін техникалық және кәсіптік білім беретін ұйымдардың өндірістік оқыту шеберлеріне қосымша ақыны белгілеу

12 224
015
Организация содержания служебных животных
127 686
019
Содержание, материально-техническое оснащение дополнительной штатной численности миграционной полиции
100 355
020
Содержание и материально-техническое оснащение Центра временного размещения оралманов и Центра адаптации и интеграции оралманов
3 490
04
Образование
23 417 233
261
Управление образования области
2 424 644
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
1 629 666
045
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
794 978
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
2 016 871
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
1 580 075
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
436 796
261
Управление образования области
2 119 233
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
1 311 381
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
624 262
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
147 492
061
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев интеллектуальные школы"
33 559
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
2 539
253
Управление здравоохранения области
296 482
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
296 482
261
Управление образования области
3 371 977
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
3 086 172
034
Обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
183 883
047
Установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования

101 922
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
244 558
007
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
244 558
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
130 202
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
130 202
261
Облыстың білім басқармасы
884 929
052
Жұмыспен қамту – 2020 бағдарламасын іске асыру шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
884 929
261
Облыстың білім басқармасы
2 162 755
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
94 757
004
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
10 364
005
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
42 975
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
145 891
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
158 140
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
32 755
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 500
029
Әдістемелік жұмыс
61 793
033
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
331 838
042
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
167 648
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 111 094
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
9 765 582
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер
7 030 419
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер
2 061 696
011
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
673 467
05
Денсаулық сақтау
31 070 203
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
235 781
004
Республиқалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету

101 922
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
244 558
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров
244 558
253
Управление здравоохранения области
130 202
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
130 202
261
Управление образования области
884 929
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках реализации Программы занятости 2020
884 929
261
Управление образования области
2 162 755
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
94 757
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
10 364
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
42 975
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
145 891
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
158 140
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
32 755
013
Капитальные расходы государственного органа
5 500
029
Методическая работа
61 793
033
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
331 838
042
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
167 648
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 111 094
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
9 765 582
009
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
7 030 419
010
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
2 061 696
011
Строительство и реконструкция объектов образования
673 467
05
Здравоохранение
31 070 203
253
Управление здравоохранения области
235 781
004
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения, за исключением медицинских услуг, закупаемых центральным уполномоченным органом в области здравоохранения

235 781
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
859 762
005
Жергiлiктi денсаулық сақтау ұйымдары үшiн қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндiру
451 776
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
235 111
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
171 845
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 030
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
8 220 404
009
Туберкулезден, жұқпалы және психикалық аурулардан және жүйкесі бұзылуынан, соның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолданылуымен байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
4 194 612
019
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
103 223
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
478 614
021
Онкологиялық ауруларды химия препараттарымен қамтамасыз ету
70 358
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
183 880
026
Гемофилиямен ауыратындарды емдеу кезінде қанның ұюы факторларымен қамтамасыз ету
160 195
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырып сатып алу
1 420 109
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
47 809
046
Ақысыз медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде онкологиялық аурулармен ауыратындарға медициналық көмек көрсету
1 561 604
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
10 711 289
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, халыққа амбулаторлық-емханалық көмек көрсету
9 691 791
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
633 323
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын амбулаторлық емдеу деңгейінде жеңілдікті жағдайларда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
386 175
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 530 207
011
Жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
1 494 494
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
35 713
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 832 399
001
Жергілікті денгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
105 548
008
Қазақстан Республикасында ЖҚТБ індетінің алдын алу және қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
40 555
016
Азаматтарды елді мекеннің шегінен тыс емделуге тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
19 655
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметі

235 781
253
Управление здравоохранения области
859 762
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
451 776
006
Услуги по охране материнства и детства
235 111
007
Пропаганда здорового образа жизни
171 845
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 030
253
Управление здравоохранения области
8 220 404
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
4 194 612
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
103 223
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
478 614
021
Обеспечение онкологических больных химиопрепаратами
70 358
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
183 880
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
160 195
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 420 109
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
47 809
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
1 561 604
253
Управление здравоохранения области
10 711 289
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета
9 691 791
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
633 323
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
386 175
253
Управление здравоохранения области
1 530 207
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация
1 494 494
029
Областные базы спецмедснабжения
35 713
253
Управление здравоохранения области
1 832 399
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
105 548
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
40 555
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
19 655
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения

35 187
041
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін тұрғын үй көмегін беруге арналған ағымдағы нысаналы трансферттер
35 187
261
Облыстың білім басқармасы
348 692
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
294 390
064
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
54 302
262
Облыстың мәдениет басқармасы
240 443
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға
240 443
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
40 347
043
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
31 251
044
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді реконструкциялау
9 096
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
3 684 933
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 320 190
022
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
136 688
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 770 000
049
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
225 833
074
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
232 222
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
3 075 972
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық ұй-шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
52 996
004
Елді мекендерді газдандыру

35 187
041
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на оказание жилищной помощи
35 187
261
Управление образования области
348 692
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
294 390
064
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
54 302
262
Управление культуры области
240 443
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
240 443
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
40 347
043
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
31 251
044
Реконструкция объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
9 096
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
3 684 933
012
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
1 320 190
022
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
136 688
048
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 770 000
049
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
225 833
074
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020
232 222
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
3 075 972
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
52 996
004
Газификация населенных пунктов

20 245
002
Қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
52 304
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6 420
12
Көлiк және коммуникация
5 502 202
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
5 322 977
038
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
2 415 928
040
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі және орташа жөндеуден өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 907 049
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
179 225
043
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
179 225
13
Басқалар
5 887 106
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
69 406
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
66 106
002
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 300
257
Облыстың қаржы басқармасы
170 000
012
Облыстық жергілікті атқарушы органның резервi
170 000
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
178 090
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
92 929
020
Республикалық бюджеттен аудандық бюджеттерге «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруға ауылдық (селолық) округтерді жайластыру мәселелерін шешуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
85 161
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
614 184
014
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша проценттік ставкаларды субсидиялау
330 000
015
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
182 184
016
«Бизнестің 2020 жылға дейінгі жол картасы» бағдарламасы шеңберінде бизнес жүргізуді сервистік қолдау
102 000
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 393 437
036
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларды абаттандыру мәселелерін шешуге берілетін ағымдағы нысаналы
190 346
037
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту
1 203 091
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
3 461 989
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
134 602
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары

20 245
002
Разработка комплексных схем градостроительного развития и генеральных планов населенных пунктов
52 304
004
Капитальные расходы государственного органа
6 420
12
Транспорт и коммуникации
5 502 202
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
5 322 977
038
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
2 415 928
040
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города)
2 907 049
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
179 225
043
Субсидирование пассажирских перевозок по социально - значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
179 225
13
Прочие
5 887 106
265
Управление предпринимательства и промышленности области
69 406
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
66 106
002
Капитальные расходы государственного органа
3 300
257
Управление финансов области
170 000
012
Резерв местного исполнительного органа области
170 000
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
178 090
003
Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов
92 929
020
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов на решение вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
85 161
265
Управление предпринимательства и промышленности области
614 184
014
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
330 000
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
182 184
016
Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
102 000
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 393 437
036
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на решение вопросов обустройства моногородов
190 346
037
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов"
1 203 091
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
3 461 989
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства, транспорта и коммуникаций
134 602
003
Капитальные расходы государственного органа