2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы
Жамбыл облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 10-3 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 12 желтоқсанда № 1859 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 8 бабына және «2013-2015 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 23 қарашадағы Заңына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. 2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет 123-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 149 953 135 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 15 058 312 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 622 169 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 7 500 мың теңге;
трансферттер түсiмі – 133 265 154 мың теңге;
2) шығындар - 150 806 722 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 1 999 215 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 2 723 196 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 723 981 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 260 405 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 209 215 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 113 207 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 113 207 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Жамбыл облыстық мәслихатының 27.03.2013 № 11-6 ; 15.05.2013 № 13-2 ; 04.07.2013 № 15-3; 23.08.2013 № 16-3; 27.09.2013 № 17-5; 31.10.2013 № 18-3; 09.12.2013 № 19-2 (2013 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2013 жылы облыстық бюджеттен аудандық және қалалық бюджеттерге берілетін субвенция мөлшері 42 623 591 мың теңге сомасында белгіленсін:
Байзақ ауданына – 3 793 168 мың теңге;
Жамбыл ауданына – 3 750 041 мың теңге;
Жуалы ауданына – 3 372 458 мың теңге;
Қордай ауданына – 4 628 308 мың теңге;
Меркі ауданына – 3 603 050 мың теңге;
Мойынқұм ауданына – 1 980 138 мың теңге;
Сарысу ауданына – 2 920 498 мың теңге;
Талас ауданына – 2 751 998 мың теңге;
Т.Рысқұлов ауданына – 2 899 317 мың теңге;
Шу ауданына – 4 083 469 мың теңге;
Тараз қаласына – 8 841 146 мың теңге.
3. "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 18 бабына сәйкес 2013-2015 жылдары облыстық бюджеттен қаржыландырылатын ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт мемлекеттік мекемелері мен ұйымдарының мамандарына қалалық жағдайында осы қызмет түрлерімен айналысатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда айлықақылары мен тарифтік ставкаларының жиырма бес проценті мөлшерінде үстеме ақы төлеу үшін қаржы көзделсін.

Об областном бюджете на 2013-2015 годы
Решение Жамбылского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 10-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области от 12 декабря 2012 года № 1859
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 8 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и с Законом Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2013-2015 годы" от 23 ноября 2012 года областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить областной бюджет на 2013-2015 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 149 953 135 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 15 058 312 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 622 169 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 7 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 133 265 154 тысяч тенге;
2) затраты – 150 806 722 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 999 215 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 2 723 196 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 723 981 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 260 405 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 209 215 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – - 3 113 207 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 3 113 207 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решением Жамбылского областного маслихата от 27.03.2013 № 11-6; 15.05.2013 № 13-2; 04.07.2013 № 15-3; 23.08.2013 № 16-3; 27.09.2013 № 17-5; 31.10.2013 № 18-3; 09.12.2013 № 19-2 (вводится в действие с 01.01.2013).
2. Установить на 2013 год объемы субвенций, передаваемых из областного бюджета в городской и районные бюджеты в сумме 42 623 591 тысяч тенге:
Байзакскому району – 3 793 168 тысяч тенге;
Жамбылскому району – 3 750 041 тысяч тенге;
Жуалынскому району – 3 372 458 тысяч тенге;
Кордайскому району – 4 628 308 тысяч тенге;
Меркенскому району – 3 603 050 тысяч тенге;
Мойынкумскому району – 1 980 138 тысяч тенге;
Сарысускому району – 2 920 498 тысяч тенге;
Таласскому району – 2 751 998 тысяч тенге;
району Т.Рыскулова – 2 899 317 тысяч тенге;
Шускому району – 4 083 469 тысяч тенге;
городу Тараз – 8 841 146 тысяч тенге.
3. В соответствии со статьей 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" на 2013-2015 годы предусмотреть средства на выплату надбавки к заработной плате специалистам государственных учреждений и организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, финансируемых из областного бюджета, работающим в сельской местности в размере двадцати пяти процентов от оклада и тарифной ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

4. 2013 жылға арналған облыстық бюджетте аудандар мен Тараз қаласының бюджеттеріне республикалық бюджет қаржысы есебінен:
1) эпизоотияға қарсы шараларды жүргізуге;
2) мемлекеттік ветеринарлық ұйымдарды материалдық-техникалық жарақтандыруға;
3) мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға;
4) мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға;
5) Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекетік бағдарламасын іске асыруға;
6) қорғаншыларға (қамқоршыларға) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап-бағу үшін ай сайын ақша қаражатын төлеуге;
7) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайтуға;
8) үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге;
9) «Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде өңірлерде жеке кәсіпкерлікті қолдауға;
10) «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде жобаларды іске асыру, сондай-ақ жергілікті өзін-өзін басқаруды мемлекеттік қолдауға;
10-1) жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға;
11) алынып тасталды Жамбыл облыстық мәслихатының. 27.03.2013 № 11-6 шешімімен.
12) алынып тасталды Жамбыл облыстық мәслихатының. 27.03.2013 № 11-6 шешімімен.
13) алынып тасталды Жамбыл облыстық мәслихатының. 27.03.2013 № 11-6 шешімімен.
14) автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеуге арналған ағымдағы нысаналы трансферттердің бөлінуі Жамбыл облысы әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
Ескерту. 4-тармаққа өзгерістер мен толықтыру енгізілді - Жамбыл облыстық мәслихатының 27.03.2013 № 11-6 ; 04.07.2013 № 15-3 (2013 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. 2013 жылға арналған облыстық бюджетте аудандар мен Тараз қаласының бюджеттеріне республикалық бюджет қаржысы есебінен:
1) ауыз сумен жабдықтау және және су бұру жүйелерін дамытуға;
2) білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға;
3) коммуналдық шаруашылықты дамытуға;
4) мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға;
5) инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға;
6) «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға;
7) алынып тасталды Жамбыл облыстық мәслихатының. 27.03.2013 № 11-6 шешімімен.

4. В областном бюджете на 2013 год бюджетам районов и города Тараз предусмотрены целевые текущие трансферты за счет средств республиканского бюджета, распределение которых определяются на основании постановления акимата Жамбылской области:
1) на проведение противоэпизоотических мероприятий;
2) на материально-техническое оснащение государственных ветеринарных организаций;
3) для реализации мер социальной поддержки специалистов;
4) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
5) на реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы;
6) на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей;
7) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;
8) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе;
9) на поддержку частного предпринимательства в регионах в рамках программы "Дорожная карта бизнеса-2020";
10) на реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
10-1) на увеличение штатной численности местных исполнительных органов;
11) исключен - решением Жамбылского областного маслихата № 11-6 от 27.03.2013.
12) исключен - решением Жамбылского областного маслихата № 11-6 от 27.03.2013.
13) исключен - решением Жамбылского областного маслихата № 11-6 от 27.03.2013.
14) на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог.
Сноска. Пункт 4 с изменениями и дополнением, внесенными решением Жамбылского областного маслихата от 27.03.2013 № 11-6; 04.07.2013 15-3 (вводится в действие с 01.01.2013).
5. Предусмотреть в областном бюджете на 2013 год за счет средств республиканского бюджета бюджетам районов и города Тараз целевые трансферты на развитие, распределение которых определяются на основании постановления акимата Жамбылской области:
1) на развитие системы водоснабжения и водоотведения;
2) на строительство и реконструкцию объектов образования;
3) на развитие коммунального хозяйства;
4) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда;
5) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
6) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов";
7) исключен - решением Жамбылского областного маслихата № 11-6 от 27.03.2013.

8) алынып тасталды Жамбыл облыстық мәслихатының. 27.03.2013 № 11-6 шешімімен.
Ескерту. 5-тармаққа өзгеріс енгізілді - Жамбыл облыстық мәслихатының 27.03.2013 № 11-6 (2013 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. 2013 жылға арналған облыстық бюджетте республикалық бюджеттің есебінен тұрғын үй жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға, әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға, мамандарды Жұмыспен қамту - 2020 бағдарламасы шеңберінде ауыл кәсіптілікті дамытуына жәрдемдесуге, Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде ағымдағы іс-шараларды іске асыруға аудандар мен Тараз қаласының бюджеттерін кредиттеуге берілетін сомалар Жамбыл облысы әкімдігінің қаулысымен айқындалады.
7. 2013 жылға арналған облыстық бюджетте аудандар мен Тараз қаласының бюджеттеріне облыстық бюджет қаржысы есебінен нысаналы ағымдағы және даму трансферттердің бөлінуі Жамбыл облысы әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.

8) исключен - решением Жамбылского областного маслихата № 11-6 от 27.03.2013.
Сноска. Пункт 5 с изменениями, внесенными решением Жамбылского областного маслихата от 27.03.2013 № 11-6 (вводится в действие с 01.01.2013).
6. В областном бюджете на 2013 год за счет кредитов из республиканского бюджета бюджетам районов и города Тараз предусмотрены кредиты на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья, на реализацию мер социальной поддержки специалистов, на реализацию текущих мероприятий в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы, на содействие развитию предпринимательства на селе в рамках Программы занятости 2020, распределение которых определяются на основании постановления акимата Жамбылской области.
7. В областном бюджете на 2013 год за счет средств областного бюджета бюджетам районов и города Тараз предусмотрены целевые текущие трансферты и трансферты на развитие, распределение которых определяются на основании постановления акимата Жамбылской области.

8. 2013 жылғы облыстық жергілікті атқарушы органның резерві 230 000 мың теңге мөлшерінде бекітілсін.
Ескерту. 8-тармаққа өзгеріс енгізілді - Жамбыл облыстық мәслихатының 27.03.2013 № 11-6 (2013 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
9. 2013 жылға арналған жергілікті бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
10. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2013 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың
сессия төрайымы
Д. Қожамжарова
Облыстық мәслихаттың хатшысы
Б. Қарашолақов
Жамбыл облысы мәслихатының
2012 жылғы 7 желтоқсандағы
№ 10-3 шешіміне 1 - қосымша
2013 жылға арналған облыстық бюджет
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Жамбыл облыстық мәслихатының 09.12.2013 № 19-2 (2013 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3

8. Утвердить резерв местного исполнительного органа области на 2013 год в объеме 230 000 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 с изменениями, внесенными решением Жамбылского областного маслихата от 27.03.2013 № 11-6 (вводится в действие с 01.01.2013).
9. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2013 год, согласно приложению 4.
10. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии Секретарь областного маслихата
областного маслихата Б. Карашолаков
Д. Кожамжарова
Приложение – 1
к решению Жамбылского
областного маслихата
№ 10-3 от 7 декабря 2012 года
Областной бюджет на 2013 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Жамбылского областного маслихата от 09.12.2013 № 19-2 (вводится в действие с 01.01.2013).
Категория Наименование
Сумма, тыс. тенге
Класс
Подкласс
1
2
3

252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
5 425 790
001
Облыс аумағында қоғамдық тәртіпті және қауіпсіздікті сақтауды қамтамасыз ету саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4 566 908
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
805
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
663 510
008
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
4 726
013
Белгілі тұратын жері және құжаттары жоқ адамдарды орналастыру қызметтері
38 997
014
Әкімшілік тәртіп тұтқындалған адамдарды ұстауды ұйымдастыру
13 460
015
Қызмет жануарларын ұстауды ұйымдастыру
136 250
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1 134
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
62 708
007
Ішкі істер органдарының объектілерін дамыту
62 708
04
Бiлiм беру
20 392 050
261
Облыстың білім басқармасы
3 390 041
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 569 488
045
Аудандық бюджеттерге (облыстық маңызы бар қалаларға) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
820 553
261
Облыстың білім басқармасы
2 320 544
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
1 296 792
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
654 812
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдықтарымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
159 783
061
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
209 157
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
2 068 728
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
1 678 593
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
390 135
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
276 415
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
276 415
261
Облыстың білім басқармасы
3 960 141
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
3 960 141
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы

252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
5 425 790
001
Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения охраны общественного порядка и безопасности на территории области
4 566 908
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
805
006
Капитальные расходы государственного органа
663 510
008
Обеспечение безопасности дорожного движения
4 726
013
Услуги по размещению лиц, не имеющих определенного места жительства и документов
38 997
014
Организация содержания лиц, арестованных в административном порядке
13 460
015
Организация содержания служебных животных
136 250
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 134
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
62 708
007
Развитие объектов органов внутренних дел
62 708
04
Образование
20 392 050
261
Управление образования области
3 390 041
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
2 569 488
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
820 553
261
Управление образования области
2 320 544
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
1 296 792
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
654 812
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
159 783
061
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
209 157
285
Управление физической культуры и спорта области
2 068 728
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
1 678 593
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
390 135
253
Управление здравоохранения области
276 415
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
276 415
261
Управление образования области
3 960 141
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
3 960 141
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета

78 479
007
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
78 479
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
57 996
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
57 996
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
30 000
034
Денсаулық сақтау жүйесінің мемлекеттік білім беру ұйымдарының күрделі шығыстары
30 000
261
Облыстың білім басқармасы
3 174 878
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
104 788
004
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
7 675
005
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
42 221
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
181 568
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
164 432
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
30 353
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 425
029
Әдістемелік жұмыс
56 363
033
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
284 355
042
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
56 000
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
573 352
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 672 346
276
Облыстың балалар құқықтарын қорғау басқармасы
12 170
001
Жергілікті деңгейде балалар құқықтарын қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 570
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
600
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
5 022 658
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттер
4 294 597
011
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
728 061
05
Денсаулық сақтау
34 731 305
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
250 612
004
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен және аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілері көрсетілетінді қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша денсаулық сақтау субъектілеріне стационарлық және стационарлықты ауыстыратын медициналық көмек көрсету

78 479
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров
78 479
253
Управление здравоохранения области
57 996
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
57 996
253
Управление здравоохранения области
30 000
034
Капитальные расходы государственных организаций образования системы здравоохранения
30 000
261
Управление образования области
3 174 878
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
104 788
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
7 675
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
42 221
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
181 568
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
164 432
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
30 353
013
Капитальные расходы государственного органа
1 425
029
Методическая работа
56 363
033
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
284 355
042
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
56 000
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
573 352
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 672 346
276
Управление по защите прав детей области
12 170
001
Услуги по реализации государственной политики в области защиты прав детей на местном уровне
11 570
003
Капитальные расходы государственного органа
600
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
5 022 658
009
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
4 294 597
011
Строительство и реконструкция объектов образования
728 061
05
Здравоохранение
34 731 305
253
Управление здравоохранения области
250 612
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектами здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села

250 612
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
902 544
005
Жергiлiктi денсаулық сақтау ұйымдары үшiн қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндiру
516 589
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
209 441
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
175 412
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 102
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
18 456 522
009
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, психикасының бұзылуынан және жүйкесі бұзылуынан, оның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолдануға байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
4 507 972
019
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
355 262
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
448 302
021
Онкогемотологиялық ауруларды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
106 016
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
297 035
026
Гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезінде қанның ұюы факторларымен қамтамасыз ету
404 836
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
1 534 758
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
50 574
046
Ақысыз медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде онкологиялық аурулармен ауыратындарға медициналық көмек көрсету
1 261 774
048
Аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілерінің тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде халыққа медициналық көмек көрсету
9 489 993
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
6 622 544
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, тұрғын халыққа, аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілерінен басқа, медициналық ұйымдарда амбулаториялық-емханалық көмек көрсету
5 523 272
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
658 083
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдікті жағдайларда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
441 189
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 202 967
011
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен және аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілері көрсетілетінді қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
1 161 996
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары

250 612
253
Управление здравоохранения области
902 544
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
516 589
006
Услуги по охране материнства и детства
209 441
007
Пропаганда здорового образа жизни
175 412
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 102
253
Управление здравоохранения области
18 456 522
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
4 507 972
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
355 262
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
448 302
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
106 016
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
297 035
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
404 836
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 534 758
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
50 574
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
1 261 774
048
Оказание медицинской помощи населению в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи субъектами здравоохранения районного значения и села
9 489 993
253
Управление здравоохранения области
6 622 544
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета, в медицинских организациях, за исключением субъектов здравоохранения районного значения и села
5 523 272
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
658 083
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
441 189
253
Управление здравоохранения области
1 202 967
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
1 161 996
029
Областные базы спецмедснабжения

40 971
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2 543 489
001
Жергілікті денгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
134 395
008
Қазақстан Республикасына ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
43 394
016
Азаматтарды елді мекеннің шегінен тыс емделуге тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
20 706
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметі
59 079
023
Ауылдық жерлерге жұмыс істеуге жіберілген медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
19 800
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
6 656
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
2 192 903
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
66 556
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
4 752 627
013
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
4 540 674
083
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде орналасқан дәрігерлік амбулаториялар және фельдшерлік акушерлік пункттер салу
211 953
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3 956 230
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 263 205
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
549 225
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
403 947
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
110 134
015
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) жүйкесі бұзылған мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
199 899
261
Облыстың білім басқармасы
416 146
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
376 739
037
Әлеуметтік сауықтандыру
39 407
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 694 928
014
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
1 694 928
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
279 160
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
279 160
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
277 132
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
97 113
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары

40 971
253
Управление здравоохранения области
2 543 489
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
134 395
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
43 394
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
20 706
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
59 079
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников, направленных для работы в сельскую местность
19 800
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
6 656
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
2 192 903
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
66 556
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
4 752 627
013
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
4 540 674
083
Строительство врачебных амбулаторий и фельдшерского акушерских пунктов, расположенных в сельских населенных пунктах в рамках Дорожной карты занятости 2020
211 953
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
3 956 230
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 263 205
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
549 225
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
403 947
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов в реабилитационных центрах
110 134
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
199 899
261
Управление образования области
416 146
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
376 739
037
Социальная реабилитация
39 407
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 694 928
014
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
1 694 928
256
Управление координации занятости и социальных программ области
279 160
003
Социальная поддержка инвалидов
279 160
256
Управление координации занятости и социальных программ области
277 132
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
97 113
007
Капитальные расходы государственного органа

5 620
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын еңгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 464
018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
8 447
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
1 401
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
76 487
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
83 600
270
Облыстық еңбек инспекциясы басқармасы
25 659
001
Жергілікті деңгейде балалар құқығын қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 612
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
8 047
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
12 699 234
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
13 926
047
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
13 926
261
Облыстың білім басқармасы
134 206
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
123 036
064
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
11 170
273
Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы
4 793
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде калаларды және елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 793
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
5 311
042
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
5 311
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
3 260 564
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 314 800
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 906 193
072
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері

5 620
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
4 464
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
8 447
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
1 401
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
76 487
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
83 600
270
Управление по инспекции труда области
25 659
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
17 612
003
Капитальные расходы государственного органа
8 047
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
12 699 234
253
Управление здравоохранения области
13 926
047
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
13 926
261
Управление образования области
134 206
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
123 036
064
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
11 170
273
Управление культуры, архивов и документации области
4 793
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
4 793
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
5 311
042
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
5 311
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
3 260 564
012
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
1 314 800
048
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 906 193
072
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Дорожной карты занятости 2020

867 362
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
9 996
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
26 626
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарларға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
36 768
036
Гербицидтердің экономикалық қолжетімділігін арттыру
78 159
099
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мамандарды әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
67 513
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 294
033
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
1 294
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
522 684
003
Коммуналдық меншіктігі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
131 257
004
Ерекше авариялы су шаруашылығы құрылыстары мен гидромелиорациялық жүйелердi қалпына келтiру
391 427
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
515 454
059
Қазақстан Республикасының мемлекеттік шекарасы бойында Шу өзенінде жағалауды нығайту жұмыстарын жүргізу
515 454
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
531 215
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
530 686
006
Жануарлар дүниесін қорғау
529
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
233 156
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
88 103
008
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
76 690
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
722
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
67 641
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
299 963
001
Облыс аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36 112
003
Жер қатынастарын реттеу
19 889
010
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 962
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансфертер
242 000
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
1 468 214
026
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

867 362
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
9 996
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
26 626
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
36 768
036
Повышение экономической доступности гербицидов
78 159
099
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов
67 513
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 294
033
Развитие объектов сельского хозяйства
1 294
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
522 684
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
131 257
004
Восстановление особо аварийных водохозяйственных сооружений и гидромелиоративных систем
391 427
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
515 454
059
Проведение берегоукрепительных работ на реке Шу вдоль государственной границы Республики Казахстан
515 454
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
531 215
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
530 686
006
Охрана животного мира
529
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
233 156
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
88 103
008
Мероприятия по охране окружающей среды
76 690
013
Капитальные расходы государственного органа
722
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
67 641
251
Управление земельных отношений области
299 963
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории области
36 112
003
Регулирование земельных отношений
19 889
010
Капитальные расходы государственного органа
1 962
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
242 000
255
Управление сельского хозяйства области
1 468 214
026
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение противоэпизоотических мероприятий

839 276
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызмет көрсету
18 501
040
Мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды материалдық-техникалық жабдықтау үшін, қызметкелердің жеке қорғану заттарың, аспаптарды, құралдарды, техниканы, жабдықтарды және инвентарды орталықтандырып сатып алу
610 437
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
180 160
272
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
180 160
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 027
002
Қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
41 909
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансфертер
117 224
12
Көлiк және коммуникация
5 599 786
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
5 420 786
038
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
422 274
039
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне көлік инфрақұрылымын дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
355 339
040
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне аудандық және елді-мекендердің көшелерін маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі және орташа жөндеуден өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 773 569
042
Көлік инфрақұрылымын дамыту
16 969
082
Облыстық автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
1 852 635
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
179 000
043
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
179 000
13
Басқалар
5 617 736
257
Облыстың қаржы басқармасы
230 000
012
Облыстық жергілікті атқарушы органның резервi
230 000
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
704 124
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
70 896
020
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
488 766
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
144 462
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалды-инновациялық дамыту басқармасы
1 035 541
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

839 276
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
18 501
040
Централизованный закуп средств индивидуальной защиты работников, приборов, инструментов, техники, оборудования и инвентаря для материально-технического оснащения государственных ветеринарных организаций
610 437
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
180 160
272
Управление архитектуры и градостроительства области
180 160
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
21 027
002
Разработка комплексных схем градостроительного развития и генеральных планов населенных пунктов
41 909
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
117 224
12
Транспорт и коммуникации
5 599 786
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
5 420 786
038
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
422 274
039
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие транспортной инфраструктуры
355 339
040
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
2 773 569
042
Развитие транспортной инфраструктуры
16 969
082
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов
1 852 635
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
179 000
043
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
179 000
13
Прочие
5 617 736
257
Управление финансов области
230 000
012
Резерв местного исполнительного органа области
230 000
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
704 124
003
Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов
70 896
020
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
488 766
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение штатной численности местных исполнительных органов
144 462
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
1 035 541
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности

95 167
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту және облысты басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
95 167
02
Қорғаныс
289 729
250
Облыстың жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру басқармасы
66 577
003
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
45 099
007
Аумақтық қорғанысты дайындау және облыстық ауқымдағы аумақтық қорғанысы
21 478
250
Облыстың жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру басқармасы
223 152
001
Жергілікті деңгейде жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38 550
004
Облыстық ауқымдағы азаматтық қорғаныстың іс-шаралары
55 885
005
Облыстық ауқымдағы жұмылдыру дайындығы және жұмылдыру
7 880
006
Облыстық ауқымдағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
120 837
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
4 177 393
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
4 177 393
001
Облыс аумағында қоғамдық тәртіпті және қауіпсіздікті сақтауды қамтамасыз ету саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3 965 984
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
861
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
29 445
013
Белгілі тұратын жері және құжаттары жоқ адамдарды орналастыру қызметтері
35 321
014
Әкімшілік тәртіп тұтқындалған адамдарды ұстауды ұйымдастыру
14 031
015
Қызмет жануарларын ұстауды ұйымдастыру
131 751
04
Бiлiм беру
21 498 789
261
Облыстың білім басқармасы
4 068 627
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 238 476
045
Аудандық бюджеттерге (облыстық маңызы бар қалаларға) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
830 151
260
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
2 070 335
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
1 730 925
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
339 410
261
Облыстың білім басқармасы
3 051 521
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру

95 167
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления области
95 167
02
Оборона
289 729
250
Управление по мобилизационной подготовке, гражданской обороне, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий области
66 577
003
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
45 099
007
Подготовка территориальной обороны и территориальная оборона областного масштаба
21 478
250
Управление по мобилизационной подготовке, гражданской обороне, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий области
223 152
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области мобилизационной подготовки, гражданской обороны, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий
38 550
004
Мероприятия гражданской обороны областного масштаба
55 885
005
Мобилизационная подготовка и мобилизация областного масштаба
7 880
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций областного масштаба
120 837
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
4 177 393
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
4 177 393
001
Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения охраны общественного порядка и безопасности на территории области
3 965 984
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
861
006
Капитальные расходы государственного органа
29 445
013
Услуги по размещению лиц, не имеющих определенного места жительства и документов
35 321
014
Организация содержания лиц, арестованных в административном порядке
14 031
015
Организация содержания служебных животных
131 751
04
Образование
21 498 789
261
Управление образования области
4 068 627
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
3 238 476
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
830 151
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
2 070 335
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
1 730 925
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
339 410
261
Управление образования области
3 051 521
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам

301 519
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
908 914
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
89 186
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7 304
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
6 320
018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
9 039
037
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
782 759
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
14 306
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
17 121 617
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
5 444 444
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 111 111
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
3 333 333
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
5 760 159
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық үй-шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
54 162
004
Елді мекендерді газдандыру
325 778
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 317 059
038
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
2 063 160
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
5 917 014
068
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ауылдық елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
5 917 014
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
5 647 507
262
Облыстың мәдениет басқармасы
899 064
001
Жергiлiктi деңгейде мәдениет саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
42 714
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
145 527
005
Тарихи-мәдени мұралардың сақталуын және оған қол жетімді болуын қамтамасыз ету
251 722
007
Театр және музыка өнерін қолдау
432 337
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
742
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары

301 519
256
Управление координации занятости и социальных программ области
908 914
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
89 186
007
Капитальные расходы государственного органа
7 304
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
6 320
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
9 039
037
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий Программы занятости 2020
782 759
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
14 306
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
17 121 617
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
5 444 444
012
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
2 111 111
048
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
3 333 333
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
5 760 159
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
54 162
004
Газификация населенных пунктов
325 778
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
3 317 059
038
Развитие коммунального хозяйства
2 063 160
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
5 917 014
068
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
5 917 014
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
5 647 507
262
Управление культуры области
899 064
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры
42 714
003
Поддержка культурно-досуговой работы
145 527
005
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним
251 722
007
Поддержка театрального и музыкального искусства
432 337
011
Капитальные расходы государственного органа
742
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций

557 201
257
Облыстың қаржы басқармасы
557 201
015
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
557 201
Жамбыл облыстық мәслихатының
2012 жылғы 7 желтоқсандағы
№ 10-3 шешіміне 4 - қосымша
2013 жылға арналған жергілікті бюджеттерді атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Атауы
Білім беру
Жалпы білім беру
Арнайы білім беру бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
Денсаулық сақтау
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, халыққа амбулаториялық-емханалық көмек көрсету
Денсаулық сақтау саласындағы орталық уәкілетті орган сатып алатын медициналық қызметтерді қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
Салауатты өмір салтын насихаттау
Жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, психикасының бұзылуынан және жүйкесі бұзылуынан, оның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолдануға байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
Қазақстан Республикасына ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
Онкологиялық ауруларды химия препараттарымен қамтамасыз ету
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегін транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
Азаматтардың жекелеген санаттарын амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдікті жағдайларда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанның ұюы факторларымен қамтамасыз ету
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру

557 201
257
Управление финансов области
557 201
015
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
557 201
Приложение – 4 к решению
Жамбылского областного
маслихата № 10-3 от 7 декабря
2012 года
Перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2013 год
Наименование
Образование
Общеобразовательное обучение
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным программам
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
Здравоохранение
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения, за исключением медицинских услуг, закупаемых центральным уполномоченным органом в области здравоохранения
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
Пропаганда здорового образа жизни
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
Обеспечение онкологических больных химиопрепаратами
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь