"2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2011 жылғы 14 желтоқсандағы № 45-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2012 жылғы 27 шілдедегі N 6-3 шешімі. Тараз қалалық Әділет басқармасында 2012 жылғы 3 тамызда № 6-1-151 тіркелді
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9109 баптарына және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» Тараз қалалық мәслихатының 2011 жылғы 14 желтоқсандағы № 45-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6-1-138 болып тіркелген, 2012 жылдың 11 қаңтарында № 2 «Жамбыл Тараз» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы «21358913» сандары «21334687» сандарымен ауыстырылсын;
«16021077» сандары «15996851» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы «21784739» сандары «21760513» сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа басылымда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Таразского городского маслихата от 14 декабря 2011 года № 45-3 "О городском бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Таразского городского маслихата от 27 июля 2012 года № 6-3. Зарегистрировано управлением юстиции города Тараз Жамбылской области 3 августа 2012 года за номером 6-1-151
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 9109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» городской маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение Таразского городского маслихата от 14 декабря 2011 года № 45-3 «О городском бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6-1-138, опубликовано 11 января 2012 года в газете «Жамбыл Тараз» № 2) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифры «21358913» заменить цифрами «21334687»;
цифры «16021077» заменить цифрами «15996851»;
в подпункте 2) цифры «21784739» заменить цифрами «21760513».
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

19608
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
18815
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
793
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
178942
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
155159
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
23783
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
43750
001
Ауданның (областық манызы бар қаланың) бюджетін орындау және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34361
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
7001
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
448
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
607
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1333
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
33087
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28457
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4630
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
122002
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
122002
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
122002
04
Бiлiм беру
12287442
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1944052
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
1924288
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
19764
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
8737038
003
Жалпы білім беру
8212075
006
Балаларға қосымша білім беру
296644
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен «Назарбаев зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
3864
064
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту

19608
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
18815
003
Капитальные расходы государственного органа
793
122
Аппарат акима района (города областного значения)
178942
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
155159
003
Капитальные расходы государственного органа
23783
452
Отдел финансов района (города областного значения)
43750
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
34361
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
7001
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
448
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
607
018
Капитальные расходы государственного органа
1333
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
33087
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
28457
004
Капитальные расходы государственного органа
4630
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
122002
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
122002
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
122002
04
Образование
12287442
464
Отдел образования района (города областного значения)
1944052
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
1924288
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
19764
464
Отдел образования района (города областного значения)
8737038
003
Общеобразовательное обучение
8212075
006
Дополнительное образование для детей
296644
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета
3864
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета