"2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2011 жылғы 14 желтоқсандағы № 45-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2012 жылғы 3 қазандағы N 8-4 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 9 қазанда № 1827 тіркелді
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9109 баптарына және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» Тараз қалалық мәслихатының 2011 жылғы 14 желтоқсандағы № 45-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6-1-138 болып тіркелген, 2012 жылдың 11 қаңтарында № 2 «Жамбыл Тараз» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы «21 334 687» сандары «21 429 131» сандарымен ауыстырылсын;
«15 996 851» сандары «16 091 295» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы «21 760 513» сандары «21 854 957» сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа басылымда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Таразского городского маслихата от 14 декабря 2011 года № 45-3 "О городском бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Таразского городского маслихата от 3 октября 2012 года № 8-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области от 9 октября 2012 года № 1827
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 9109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таразского городского маслихата от 14 декабря 2011 года № 45-3 «О городском бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6-1-138, опубликовано 11 января 2012 года в газете «Жамбыл Тараз» № 2) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифры «21334687» заменить цифрами «21429131»;
цифры «15996851» заменить цифрами «16091295»;
в подпункте 2) цифры «21760513» заменить цифрами «21854957».
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

19 608
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
18 815
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
793
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
178 942
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
155 159
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
23 783
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
43 750
001
Ауданның (облыстық манызы бар қаланың) бюджетін орындау және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34 361
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
7 001
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
448
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
607
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 333
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
33 087
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28 457
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 630
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
122 002
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
122 002
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
122 002
04
Бiлiм беру
12 287 442
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 944 052
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
1 924 288
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
19 764
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
8 737 038
003
Жалпы білім беру
8 212 075
006
Балаларға қосымша білім беру
296 644
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен «Назарбаев зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
3 864
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту

19 608
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
18 815
003
Капитальные расходы государственного органа
793
122
Аппарат акима района (города областного значения)
178 942
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
155 159
003
Капитальные расходы государственного органа
23 783
452
Отдел финансов района (города областного значения)
43 750
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
34 361
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
7 001
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
448
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
607
018
Капитальные расходы государственного органа
1 333
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
33 087
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
28 457
004
Капитальные расходы государственного органа
4 630
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
122 002
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
122 002
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
122 002
04
Образование
12 287 442
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 944 052
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
1 924 288
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
19 764
464
Отдел образования района (города областного значения)
8 737 038
003
Общеобразовательное обучение
8 212 075
006
Дополнительное образование для детей
296 644
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета
3 864
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета

224 455
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
826 257
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33 755
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
157 888
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
571
015
Республикалық бюджеттен берілетін рансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
82 912
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
46 827
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
504 304
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
780095
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
780 095
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
1 048 984
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
977 308
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
180 251
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
48 847
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
233 000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
37 639
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
16 320
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
75 551
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
72 675
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
199 907
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
74 539
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
38 579
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
71 676
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
66 120
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 005
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 910
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
641
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
5 345 222
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

224 455
464
Отдел образования района (города областного значения)
826 257
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
33 755
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
157 888
012
Капитальные расходы государственного органа
571
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
82 912
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
46 827
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
504 304
467
Отдел строительства района (города областного значения)
780 095
037
Строительство и реконструкция объектов образования
780 095
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 048 984
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
977 308
002
Программа занятости
180 251
005
Государственная адресная социальная помощь
48 847
006
Оказание жилищной помощи
233 000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
37 639
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
16 320
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного места жительства
75 551
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
72 675
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
199 907
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
74 539
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
38 579
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
71 676
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
66 120
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 005
021
Капитальные расходы государственного органа
3 910
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
641
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
5 345 222
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)