"2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 47-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 2012 жылғы 3 тамыздағы № 8-4 шешімі. Байзақ аудандық Әділет басқармасында 2012 жылғы 13 тамыздағы № 6-2-146 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 11.03.2013 № 2-2-17/388 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабына, “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. «2012 – 2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Байзақ аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 47-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6-2-133 болып тіркелген, 2011 жылғы 28 желтоқсанда аудандық № 118-119 «Ауыл жаңалығы» газетінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«6 575 849» сандары «6 689 517» сандарымен ауыстырылсын;
«5 728 818» сандары «5 842 486» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«6 613 538» сандары «6 722 706» сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
«0» сандары «4 500» сандарымен ауыстырылсын;
1 абзацтағы:
«0» сандары «4 500» сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Байзакского районного маслихата от 20 декабря 2011 года № 47-3 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Байзакского районного маслихата Жамбылской области от 3 августа 2012 года № 8-4. Зарегистрировано управлением юстиции Байзакского района 13 августа 2012 года за № 6-2-146. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11 марта 2013 года № 2-2-17/388)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 № 2-2-17/388).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей-106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей-6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байзакского районного маслихата от 20 декабря 2011 года № 47-3 «О районном бюджете на 2012 – 2014 годы» (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6-2-133, опубликовано в районной газете «Сельская новь» от 28 декабря 2011 года № 118-119 ) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «6 575 849» заменить цифрами «6 689 517»;
цифры «5 728 818» заменить цифрами «5 842 486»;
в подпункте 2):
цифры «6 613 538» заменить цифрами «6 722 706».
в подпункте 4):
цифры «0» заменить цифрами «4 500»;
в 1 абзаце:
цифры «0» заменить цифрами «4 500»;
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2012 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат                          Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       хатшысының міндетін
А. Исабаев                                 уақытша атқарушы
Р.Сапарбеков
Байзақ аудандық мәслихатының
2011 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 47-3 шешіміне 1- қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
2012 жыл сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы

2. Настоящее решение вступает в силу со дня государстсвенной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                        Временно
районного маслихата                        исполняющий
А. Исабаев                                 обязанности
секретаря
районного маслихата
Р. Сапарбеков
Приложение к решению
Байзакского районного маслихата
от 3 августа 2012 года № 8-4
Приложение 1 к решению
Байзакского районного маслихата
от 20 декабря 2011 года № 47-3
Районный бюджет на 2012 год
Категория
2012 год,
сумма
тыс тенге
Класс
Подкласс
Наименование