Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 31 шілдедегі N 389 қаулысы. Жамбыл облысы Қордай ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 23 тамызда 6-5-147 нөмірімен тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 13 қаңтардағы № 1 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігінің 13.01.2014 № 1 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының «Халықты жұмыспен қамту туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабының 5-2) тармақшасына сәйкес, Қордай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қордай ауданындағы кейбір кәсіпорындар мен мекемелерінде жұмыс орындарының жалпы санының үш процентi мөлшерiнде мүгедектер үшiн жұмыс орындарына квота қосымшаға сәйкес белгіленсін.

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов
Постановление акимата Кордайского района Жамбылской области от 31 июля 2012 года № 389. Зарегистрировано управлением юстиции Кордайского района Жамбылской области 23 августа 2012 года за номером 6-5-147. Утратило силу постановлением акимата Кордайского района Жамбылской области от 13 января 2014 года № 1
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Кордайского района Жамбылской области от 13.01.2014 № 1.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 5-2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», акимат Кордайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоты рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест в некоторых учреждениях и предприятиях Кордайского района согласно приложению.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Еркін Құлымбайұлы Үйсімбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қордай ауданының әкімі                     Б.Байтөле
Қордай ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 31 шілдесіндегі
№ 389 қаулысына қосымша
Қордай ауданындағы кейбір кәсіпорындар мен мекемелерінде жұмыс орындарының жалпы санының үш процентi мөлшерiнде мүгедектер үшiн жұмыс орындарына квота тізімі
Кәсіпорындар мен мекемелердің атаулары
Жұмыс
орындарының
саны
Нысаналы топтағы азаматардың категориясы
1
«Қордай ауданы әкімдігінің білім бөлімі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
10
мүгедектер
2
«Жамбыл облысы әкiмдiгiнiң денсаулық сақтау басқармасы Қордай аудандық орталық ауруханасы» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттiк коммуналдық кәсiпорны
10
мүгедектер
3
«Қордай ауданы әкiмдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы жөнiндегi кәсіпорыны» шаруашылық жүргiзу құқығындағы коммуналдық мемлекеттiк кәсiпорыны
4
мүгедектер
4
«Қордай ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
10
мүгедектер
Барлығы:
34
«Келісілді»:
«Жамбыл облысы әкiмдiгiнiң денсаулық
сақтау басқармасы Қордай аудандық
орталық ауруханасы» шаруашылығы
жүргізу құқығындағы мемлекеттiк коммуналдық
кәсiпорнының бас дәрiгерi
Э.Ф.Заманов
2012 жылдың 30 шілдесі

2. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Уйсимбаева Еркина Кулымбаевича.
3. Настоящее постановление вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким Кордайского района                    Б.Байтоле
Приложение к постановлению № 389
акимата Кордайского района
от 31 июля 2012 года
Список
квоты рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест в некоторых учреждениях и предприятиях Кордайского района
Наименование учреждении и предприятии
Количество целевых рабочих мест
Категория целевой группы
1
Коммунальное государственное учреждение «Отдел образования акимата Кордайского района»
10
инвалиды
2
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения: «Кордайская центральная районная больница управления здравоохранения акимата Жамбылской области»
10
инвалиды
3
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения «Предприятие по жилищно-коммунальному хозяйству акимата Кордайского района»
4
инвалиды
4
Коммунальное государственное учреждение «Отдел культуры и развития языков акимата Кордайского района»
10
инвалиды
Всего:
34
"СОГЛАСОВАНО":
Главный врач государственного коммунального
предприятия на праве хозяйственного ведения:
«Кордайская центральная районная больница
управления здравоохранения акимата Жамбылской области»
Э.Ф.Заманов
30 июля 2012 года