Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар мен интернат үйін бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Жамбыл облысы Меркі ауданының әкімдігінің 2012 жылғы 27 қаңтардағы N 1 Қаулысы. Жамбыл облысы Меркі ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 9 ақпанда 6-6-103 нөмірімен тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Меркі ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 27 тамыздағы № 511 қаулысымен
Күші жойылды - Жамбыл облысы Меркі ауданы әкімдігінің 27.08.2013 № 511 қаулысымен
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
«Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабының 5-5) тармақшасына сәйкес, Меркі ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Меркі ауданындағы меншік нысандарының барлық ұйымдарында, кәсіпорындарында және мекемелерінде жұмыс орындарының жалпы санының бір процентi мөлшерiнде бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Т. Рысқұлбековке жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Меркі ауданының әкімі                      С. Жұмағұлов

Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатного дома
Постановление Акимата Меркенского района Жамбылской области от 27 января 2012 года № 1. Зарегистрировано Меркенским управлением юстиции 9 февраля 2012 года за № 6-6-103. Утратило силу постановлением акимата Меркенского района Жамбылской области от 27 августа 2013 года № 511
Утратило силу постановлением акимата Меркенского района Жамбылской области от 27.08.2013 № 511
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 5-5) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», акимат Меркенского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организациям, учреждениям и предприятиям всех форм собственности Меркенского района установить квоту рабочих мест для освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в размере одного процента от общей численности рабочих мест.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Т. Рыскулбекова.
3. Настоящее постановление вступает силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким Меркенского района                          С. Жумагулов