"2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2011 жылғы 15 желтоқсандағы № 48-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Меркі ауданы мәслихатының 2012 жылғы 12 сәуірдегі N 4-3 Шешімі. Жамбыл облысы Меркі ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 17 сәуірде 6-6-108 нөмірімен тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 11.03.2013 № 2-2-17/388 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109 бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және «2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 41-3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2012 жылдың 3 сәуірдегі 4-2 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1807 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1.«2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Меркі аудандық мәслихатының 2011 жылғы 15 желтоқсандағы № 48-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6-6-100 болып тіркелген, 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 155-156, 2012 жылғы 11 қаңтардағы № 4-5, 2012 жылғы 13 қаңтардағы № 6-7 «Меркі тынысы» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«5760044» сандары «6401278» сандарымен ауыстырылсын;
«945873» сандары «1277425» сандарымен ауыстырылсын;
«20258» сандары «23987» сандарымен ауыстырылсын;
«10949» сандары «11383» сандарымен ауыстырылсын;
«4782964» сандары «5088483» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«5865258» сандары «6506492» сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
«23023» сандары «27877» сандарымен ауыстырылсын;
«24270» сандары «29124» сандарымен ауыстырылсын
5) тармақшада:
«-128237» сандары «-133091» сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
«128237» сандары «133091» сандарымен ауыстырылсын;
4 тармақта:
«7000» сандары «13400» сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 және 5-қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Меркенского районного маслихата от 15 декабря 2011 года № 48-3 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Меркенского района Жамбылской области от 12 апреля 2012 года № 4-3. Зарегистрировано Меркенским управлением юстиции 17 апреля 2012 года за № 6-6-108. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11 марта 2013 года № 2-2-17/388)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 № 2-2-17/388).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлениии и самоуправлении в Республике Казахстан» и на основании решения Жамбылского областного маслихата № 4-2 от 3 апреля 2012 года «О внесении изменений и дополнений в решение Жамбылского областного маслихата «Об областном бюджете на 2012-2014 годы» от 7 декабря 2011 года № 41-3» (Зарегистрирован в Реестре государственной регистраций нормативных правовых актов актов № 1807) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Меркенского районного маслихата «О районном бюджете на 2012-2014 годы» от 15 декабря 2011 года № 48-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6-6-100, опубликовано в газете «Меркі тынысы» 30 декабря 2011 года за № 155-156, 11 января 2012 года № 4-5, 13 января 2012 года № 6-7) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «5760044» заменить на цифры «6401278»;
цифры «945873» заменить на цифры «1277425»;
цифры «20258» заменить на цифры «23987»;
цифры «10949» заменить на цифры «11383»;
цифры «4782964» заменить на цифры «5088483»;
в подпункте 2):
цифры «5865258» заменить на цифры «6506492»;
в подпункте 3):
цифры «23023» заменить на цифры «27877»;
цифры «24270» заменить на цифры «29124»;
в подпункте 5):
цифры «-128237» заменить на цифры «-133091»;
в подпункте 6):
цифры «128237» заменить на цифры «133091»;
в пункте 4:
цифры «7000» заменить на цифры «13400».
Приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1и 2 к настоящему решению.

2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2012 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат                          Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       хатшысының м.а
Б. Алімбеков                               М. Қасым
Меркі аудандық мәслихатының
2012 жылғы 12 сәуірдегі
№ 4-3 шешіміне № 1 қосымша
Меркі аудандық мәслихатының

2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                        И.о.секретаря
районного маслихата                        районного маслихата
Б. Алимбеков                               М. Касым
Приложение № 1 к решению
маслихата Меркенского района № 4-3
от 12 апреля 2012 года
Приложение № 1 к решению
маслихата Меркенского района № 48-3

32900
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
139735
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
139735
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
17283
001
Ауданның (областық манызы бар қаланың) бюджетін орындау және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13683
002
Ақпараттық жүйелер құру
500
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
2500
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
300
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау,бағалау және сату
300
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
12690
001
Экономикалық саясатты, мемлекттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12690
02
Қорғаныс
3000
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
3000
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
3000
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
1700
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1700
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
1700
04
Бiлiм беру
4793696
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
220707
003
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
219707
025
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
1000
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
10590
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
10590
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
3551638
004
Жалпы білім беру
3280046
005
Балалар мен жеткіншектерге қосымша білім беру
208821
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен «Назарбаев зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
3312
064
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектеп мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту

32900
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
139735
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
139735
452
Отдел финансов района (города областного значения)
17283
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
13683
002
Создание информационных систем
500
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
2500
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
300
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
300
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
12690
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
12690
02
Оборона
3000
122
Аппарат акима района (города областного значения)
3000
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
3000
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
1700
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1700
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
1700
04
Образование
4793696
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
220707
003
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
219707
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
1000
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
10590
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
10590
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
3551638
004
Общеобразовательное обучение
3280046
005
Дополнительное образование для детей и юношества
208821
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета
3312
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ за счет трансфертов из республиканского бюджета

59459
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
62090
007
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
62090
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
889105
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
889105
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
59566
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
15900
020
Республикалық бюжеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
29904
023
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
13762
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
216449
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
2257
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
2257
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
192139
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
34028
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
8000
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
8200
006
Тұрғын үй көмегі
500
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
16220
010
Үйде тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3500
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
5641
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
86500
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
10000
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
19550
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
22053
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21453
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
600
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
358809
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі

59459
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
62090
007
Организация профессионального обучения
62090
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
889105
037
Строительство и реконструкция объектов образования
889105
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
59566
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
15900
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
29904
023
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
13762
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
216449
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
2257
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
2257
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
192139
002
Программа занятости
34028
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
8000
005
Государственная адресная социальная помощь
8200
006
Жилищная помощь
500
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
16220
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3500
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
5641
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
86500
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
10000
023
Обеспечение деятельности центров занятости
19550
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
22053
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
21453
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
600
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
358809
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)

6853
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6853
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
22008
001
Жергілікті деңгейде ақпарат мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10985
003
Жастар саясаты саласындағы өңірлік бағдарламаларды iске асыру
11023
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
187966
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
6543
099
Мамандарды әлеуметтік қолдау жөніндегі шараларды іске асыру
6543
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)сәулет,қала құрылысы және құрылыс бөлімі
27420
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
27420
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
30284
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6884
003
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
8400
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
3000
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынтын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
9000
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
700
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
2300
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
10322
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8203
006
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық) округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
2119
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
113397
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
113397
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
28876
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)сәулет,қала құрылысы және құрылыс бөлімі
28876
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында ұтымды және тиімді қала құрылысын игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
9876
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу

6853
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
6853
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
22008
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
10985
003
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
11023
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
187966
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
6543
099
Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
6543
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
27420
10
Развитие объектов сельского хозяйства
27420
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
30284
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
6884
003
Капитальные расходы государственных органов
8400
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
3000
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
9000
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
700
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
2300
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
10322
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
8203
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ городов районного значения, районов в городе, поселков аулов (сел), аульных (сельских) округов
2119
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
113397
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
113397
11
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
28876
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
28876
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
9876
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного значения, поселков и иных сельских населенных пунктов)