Ауылдық елдi мекендерде тұратын және жұмыс істейтiн мемлекеттiк денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшiн әлеуметтік көмек беру туралы
Жамбыл облысы Меркі ауданы мәслихатының 2012 жылғы 16 мамырдағы № 5-6 Шешімі. Жамбыл облысы Меркі ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 07 маусымда 6-6-111 нөмірімен тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Меркі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 мамырдағы № 3-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Меркі аудандық мәслихатының 20.05.2016 № 3-5 шешімімен (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 18-бабындағы 5 тармағына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Меркі ауданының ауылдық елдi мекендерде тұратын және жұмыс істейтiн мемлекеттiк денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшiн жылына бір рет жергілікті бюджет қаражаты есебінен 5 000 (бес мың) теңге көлемінде әлеуметтік көмек берiлсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Меркі аудандық мәслихатының 04.04.2013 № 12-7; 28.03.2014 № 26-7 (алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) шешімдерімен
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық, аграрлық, шағын және орта бизнесті дамыту, бюджет пен салық жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы хатшысы
Б. Әлімбеков І. Ахметжанов

О предоставлении социальной помощи на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах
Решение маслихата Меркенского района Жамбылской области от 16 мая 2012 года № 5-6. Зарегистрировано Меркенским управлением юстиции 07 июня 2012 года за № 6-6-111. Утратило силу решением Меркенского районного маслихата Жамбылской области от 20 мая 2016 года № 3-5
Сноска. Утратило силу решением Меркенского районного маслихата Жамбылской области от 20.05.2016 № 3-5 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней со дня первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 5 статьи-18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить один раз в год социальную помощь на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Меркенского района за счет средств местного бюджета в размере 5 000 (пять тысяч) тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Меркенского районного маслихата от 04.04.2013 № 12-7; 28.03.2014 № 26-7 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования).
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по бюджету и налогам, социально-экономическим, аграрным вопросам и развития малого и среднего бизнеса.
3. Настоящее решение вступает силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии Секретать районного
районного маслихата маслихата
Б. Алимбеков И. Ахметжанов