"2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2011 жылғы 15 желтоқсандағы № 48-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Меркі ауданы мәслихатының 2012 жылғы 31 шілдедегі N 7-3 Шешімі. Жамбыл облысы Меркі ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 6 тамызда № 6-6-113 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 11.03.2013 № 2-2-17/388 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109 бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және «2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 41-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2012 жылдың 19 шілдесіндегі 6-2 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1814 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1.«2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Меркі аудандық мәслихатының 2011 жылғы 15 желтоқсандағы № 48-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6-6-100 болып тіркелген, 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 155,156 4-6 қаңтардағы № 1,2, 7 қаңтардағы № 3 және 11 қаңтардағы № 4,5 «Меркі тынысы» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«6 398 278» сандары «6 424 460» сандарымен ауыстырылсын;
«5 088 483» сандары «5 114 665» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«6 503 492» сандары «6 517 674» сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
«0» сандары «12 000» сандарымен ауыстырылсын;
«0» сандары «12 000» сандарымен ауыстырылсын;
4 тармақта:
«10 400» сандары «26 900» сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және  2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Меркенского районного маслихата от 15 декабря 2011 года № 48-3 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Меркенского района Жамбылской области от 31 июля 2012 года № 7-3. Зарегистрировано Меркенским управлением юстиции от 6 августа 2012 года № 6-6-113. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11 марта 2013 года № 2-2-17/388)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 № 2-2-17/388).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлениии и самоуправлении в Республике Казахстан» и на основании решения Жамбылского областного маслихата № 6-2 от 19 июля 2012 года «О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата «Об областном бюджете на 2012-2014 годы» от 7 декабря 2011 года № 41-3» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1814) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Меркенского районного маслихата «О районном бюджете на 2012-2014 годы» от 15 декабря 2011 года № 48-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6-6-100, опубликовано 30 декабря 2011 года  в газете «Меркі тынысы» за № 155, 156, 4-6 января 2012 года № 1, 2, 7 января № 3 и 11 января № 4, 5) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «6398278» заменить на цифры «6424460»;
цифры «5088483» заменить на цифры «5114665»;
в подпункте 2):
цифры «6503492» заменить на цифры «6517674»;
в подпункте 4):
цифры «0» заменить на цифры «12000»;
цифры «0» заменить на цифры «12000»;
в пункте 4:
цифры «10400» заменить на цифры «26900».
Приложение 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.

2. Осы шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2012 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат                          Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы:                      хатшысы:
М. Қасым                                   І. Ахметжанов
Меркі аудандық мәслихатының
31 шілде 2012 жылғы
№ 7-3 шешіміне қосымша
Меркі аудандық мәслихатының
2011 жылғы 15 желтоқсандағы
№ 48-3 шешіміне № 1 қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3

2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                        Секретарь районного
районного маслихата                        районного маслихата
М.Касым                                    И.Ахметжанов
Приложение к решению № 7-3
маслихата Меркенского района
от 31 июля 2012 года
Приложение № 1 к решению № 48-3
маслихата Меркенского района
от 15 декабря 2011 года
Районный бюджет на 2012 год
Категория
Сумма, тыс. тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3

139605
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
139605
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
17283
001
Ауданның (областық манызы бар қаланың) бюджетін орындау және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14090
002
Ақпараттық жүйелер құру
432
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
2461
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
300
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
13868
001
Экономикалық саясатты, мемлекттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13418
004
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
450
02
Қорғаныс
3000
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
3000
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
3000
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
1700
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1700
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
1700
04
Бiлiм беру
4850278
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
189707
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
188707
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
1000
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
10640
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
10640
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3447058
003
Жалпы білім беру
3258603
006
Балаларға қосымша білім беру
125684
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен «Назарбаев зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
3312
064
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту

139605
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
139605
452
Отдел финансов района (города областного значения)
17283
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
14090
002
Создание информационных систем
432
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
2461
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
300
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
13868
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
13418
004
Капитальные расходы государственных органов
450
02
Оборона
3000
122
Аппарат акима района (города областного значения)
3000
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
3000
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
1700
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1700
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
1700
04
Образование
4850278
464
Отдел образования района (города областного значения)
189707
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
188707
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
1000
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
10640
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
10640
464
Отдел образования района (города областного значения)
3447058
003
Общеобразовательное обучение
3258603
006
Дополнительное образование для детей
125684
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета
3312
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета

59459
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
62090
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
62090
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
888835
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
888835
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
251948
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөнінідегі қызметтер
11890
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
54900
015
Республикалық бюжеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
29904
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
12365
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
142889
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
218145
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
1953
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
1953
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
193799
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
34028
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
6360
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
8200
006
Тұрғын үй көмегі
500
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
18020
010
Үйде тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4800
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
5641
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
86500
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
10000
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
19750
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
22393
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21793
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

59459
464
Отдел образования района (города областного значения)
62090
018
Организация профессионального обучения
62090
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
888835
037
Строительство и реконструкция объектов образования
888835
464
Отдел образования района (города областного значения)
251948
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
11890
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
54900
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
29904
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
12365
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций»;
142889
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
218145
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
1953
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1953
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
193799
002
Программа занятости
34028
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
6360
005
Государственная адресная социальная помощь
8200
006
Жилищная помощь
500
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
18020
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4800
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
5641
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
86500
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
10000
023
Обеспечение деятельности центров занятости
19750
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
22393
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
21793
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

8003
006
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық) округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
2119
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
113397
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
113397
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
30557
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)сәулет,қала құрылысы және құрылыс бөлімі
30557
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында ұтымды және тиімді қала құрылысын игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
11707
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
18850
12
Көлік және коммуникация
289271
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
289271
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
289271
13
Өзгелер
62729
123
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
10616
040
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер ретінде «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске асыру
10616
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
26900
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
26900
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
17641
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік, өнеркәсіп және ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17374
007
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
267
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7572
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7572
14
Борышқа қызмет көрсету
2
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
2
013
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
2
15
Трансферттер
3236
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
3236
006
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару

8003
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ городов районного значения, районов в городе, поселков аулов (сел), аульных (сельских) округов
2119
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
113397
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
113397
11
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
30557
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
30557
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
11707
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного значения, поселков и иных сельских населенных пунктов)
18850
12
Транспорт и коммуникации
289271
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
289271
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
289271
13
Прочие
62729
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
10616
040
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов» за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
10616
452
Отдел финансов района (города областного значения)
26900
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
26900
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
17641
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и сельского хозяйства
17374
007
Капитальные расходы государственного органа
267
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7572
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
7572
14
Обслуживание долга
2
452
Отдел финансов района (города областного значения)
2
013
Обслуживание правительственного долга
2
15
Трансферты
3236
452
Отдел финансов района (города областного значения)
3236
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов

009. Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
011. Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
010. Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
040 Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер ретінде «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске асыру
Барлығы
Ақтоған ауылдық округі
0

009. Обеспечение санитарии населенных пунктов
011. Благоустройство и озеленение населенных пунктов
010. Содержание мест захоронений и погребение безродных
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов» за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
Всего
Актоганский сельский округ
0