"2012 - 2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2011 жылғы 15 желтоқсандағы № 42-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2012 жылғы 30 қарашадағы № 9-2 Шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 5 желтоқсанда № 1849 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 11.03.2013 № 2-2-17/388 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және «2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 41-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы Жамбыл облыстық мәслихаттың 2012 жылғы 26 қарашадағы № 9-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1843 болып тіркелген) сәйкес аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Мойынқұм аудандық мәслихатының 2011 жылғы 15 желтоқсандағы № 42-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6-7-75 болып тіркелген, 2011 жылдың 28 желтоқсанында аудандық № 107-108 «Мойынқұм таңы» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«4 107 928» деген сандары «4 092 849» деген сандарымен ауыстырылсын;
«830 713» деген сандары «829 028» деген сандарымен ауыстырылсын;
«7 812» деген сандары «11 286» деген сандарымен ауыстырылсын;
«10 990» деген сандары «5 201» деген сандарымен ауыстырылсын;
«3 251 413» деген сандары «3 247 334» деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«4 115 163» деген сандары «4 100 084» деген сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
«39 746» деген сандары «47 025» деген сандарымен ауыстырылсын;
«43 686» деген сандары «50 967» деген сандарымен ауыстырылсын;
«3 940» деген сандары «3 942» деген сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
«-46 981» деген сандары «-54 260» деген сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
«46 981» деген сандары «54 260» деген сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Мойынкумского районного маслихата от 15 декабря 2011 года № 42-2 "О районном бюджете на 2012 - 2014 годы"
Решение Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области от 30 ноября 2012 года № 9-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции 5 декабря 2012 года за № 1849. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11 марта 2013 года № 2-2-17/388)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 № 2-2-17/388).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Жамбылского областного маслихата от 26 ноября 2012 года № 9-2 «О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата «Об областном бюджете на 2012-2014 годы» от 7 декабря 2011 года № 41-3» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1843) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мойынкумского районного маслихата от 15 декабря 2011 года № 42-2 «О районном бюджете на 2012 - 2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6-7-75, опубликовано 28 декабря 2011 года в газете «Мойынқұм таңы» № 107-108) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «4 107 928» заменить цифрами «4 092 849»;
цифры «837 713» заменить цифрами «829 028»;
цифры «7 812» заменить цифрами «11 286»;
цифры «10 990» заменить цифрами «5 201»;
цифры «3 251 413» заменить цифрами «3 247 334»;
в подпункте 2):
цифры «4 115 163» заменить цифрами «4 100 084»;
в подпункте 3):
цифры «39 746» заменить цифрами «47 025»;
цифры «43 686» заменить цифрами «50 967»;
цифры «3 940» заменить цифрами «3 942»;
в подпункте 5):
цифры «-46 981» заменить цифрами «-54 260»;
в подпункте 6):
цифры «46 981» заменить цифрами «54 260»;

«43 686» деген сандары «50 967» деген сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің № 1№ 4 қосымшалары осы шешімнің 1, № 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мойынқұм аудандық мәслихат                 Мойынқұм аудандық
сессиясының төрайымы:                      мәслихат хатшысы:
Ғ. Асатова                                 Ш. Исабеков
Мойынқұм аудандық мәслихатының
2012 жылғы 30 қарашадағы
№ 9-2 шешіміне № 1 қосымша
Мойынқұм аудандық мәслихатының
2011 жылғы 15 желтоқсандағы
№ 42-2 шешіміне № 1- қосымша
Мойынқұм ауданының 2012 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5

цифры «43 686» заменить цифрами «50 967».
Приложение № 1№ 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению № 1№ 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                        Секретарь
районного маслихата                        районного маслихата
Г. Асатова                                 Ш. Исабеков
Приложение № 1 к решению
Мойынкумского районного маслихата
№ 9-2 от 30 ноября 2012 года
Приложение № 1 к решению
Мойынкумского районного маслихата
№ 42-2 от 15 декабря 2011 года
Бюджет Мойынкумского района на 2012 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Наименование доходов
1
2
3
4
5

172 241
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
167 541
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 700
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) қаржы бөлімі
15 814
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 467
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
963
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
384
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
14 925
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту және ауданды (областық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 503
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
422
02
Қорғаныс
25 267
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
25 267
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2 279
006
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
22 988
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
3 163
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3 163
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
3 163
04
Бiлiм беру
2 506 288
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
335 096
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
320 917
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
877
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
13 302
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
1 768 159
003
Жалпы білім беру
1 619 261
006
Балалар мен жеткіншектерге қосымша білім беру
101 190
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен «Назарбаев зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
722
064
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту

172 241
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
167 541
022
Капитальные расходы государственного органа
4 700
452
Отдел финансов района (города областного значения)
15 814
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
14 467
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
963
018
Капитальные расходы государственного органа
384
453
Отдел экономики и бюджетного планирования
района (города областного значения)
14 925
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
14 503
004
Капитальные расходы государственного органа
422
02
Оборона
25 267
122
Аппарат акима района (города областного значения)
25 267
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2 279
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
22 988
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
3 163
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3 163
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
3 163
04
Образование
2 506 288
464
Отдел образования района (города областного значения)
335 096
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
320 917
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, щкол-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
877
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
13 302
464
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
1 768 159
003
Общеобразовательное обучение
1 619 261
006
Дополнительное образование для детей и юношества
101 190
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета
722
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета

27 975
067
Ведомстволық бағыныстағы мемелекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
19 011
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қалақұрылысы және құрылыс бөлімі
317 958
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
317 958
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
85 075
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 407
004
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
2 000
005
Ауданның (областық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекеме-лері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
17 693
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
610
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
200
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
7 923
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
3 242
026
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға объектілерді жөндеуге
41 000
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
152 084
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
3 701
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
3 701
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
124 024
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
26 816
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4 736
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
10 400
006
Тұрғын үй көмегі
100
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
17 701
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
884
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
41 500
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
11 253
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
10 634
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі

27 975
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
19 011
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
317 958
037
Строительство и реконструкция объектов образования
317 958
464
Отдел образования района (города областного значения)
85 075
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
12 407
004
Информатицазия системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
2 000
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для
государственных учреждений образования района (города областного значения)
17 693
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
610
012
Капитальные расходы государственного органа
200
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка -сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
7 923
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
3 242
026
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по программе занятости 2020
41 000
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
152 084
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3 701
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
3 701
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
124 024
002
Программа занятости
26 816
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4 736
005
Государственная адресная социальная помощь
10 400
006
Оказание жилищной помощи
100
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
17 701
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
884
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
41 500
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
11 253
023
Обеспечение деятельности центров занятости
10 634
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)

77 440
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
77 440
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
9 895
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
9 895
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында ұтымды және тиімді қала құрылысын игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
9 695
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
200
12
Көлiк және коммуникация
147 013
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
147 013
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
147 013
13
Басқалар
41176
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
3 421
040
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер ретінде «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтерді жайластыру мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске асыру
3 421
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
13 000
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
13 000
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
15 900
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік, өнеркәсіп және ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 700
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
200
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
8 855
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 676
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
179
15
Трансферттер
14 545
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
14 545
006
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
9 145
016
Мақсатына сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару
5 400
3. Таза бюджеттік кредиттеу
47 025
Бюджеттік кредиттер
50 967
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
50 967
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
50 967
009
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін бюджеттік кредиттер

77 440
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
77 440
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная
деятельность
9 895
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
9 895
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
9 695
015
Капитальные расходы государственного органа
200
12
Транспорт и коммуникации
147 013
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
147 013
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
147 013
13
Прочие
41 176
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3 421
040
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов» за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
3 421
452
Отдел финансов района (города областного значения)
13 000
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
13 000
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного
значения)
15 900
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и сельского хозяйства
15 700
007
Капитальные расходы государственного органа
200
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения
8 855
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области  жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
8 676
013
Капитальные расходы государственного органа
179
15
Трансферты
14 545
452
Отдел финансов района (города областного значения)
14 545
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
9 145
016
Возврат, использованных не по целевому назначению целевых трансфертов
5 400
3. ЧИСТОЕ БЮДЖЕТНОЕ КРЕДИТОВАНИЕ
47 025
Бюджетные кредиты
50 967
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
50 967
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного
значения)
50 967
009
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов