"2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2011 жылдың 20 желтоқсандағы № 39-5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2012 жылғы 13 наурыздағы № 2-3 Шешімі. Жамбыл облысы Т.Рысқұлов ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 20 наурызда 6-8-136 нөмірімен тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы № 2-2-17/388 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 11.03.2013 № 2-2-17/388 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және "2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2011 жылдың 7 желтоқсандағы № 41-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2012 жылғы 23 ақпандағы № 2-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1805 болып тіркелген) сәйкес Т.Рысқұлов аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2011 жылдың 21 желтоқсандағы № 39-5 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6-8-129 болып тіркелген, 2011 жылдың 30 желтоқсандағы № 106 және 2012 жылдың 21 қаңтардағы № 7 "Құлан таңы" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"5592389" сандары "5593003" сандарымен ауыстырылсын;
"3767585" сандары "3768199" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"5560440" сандары "5581042" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"34002" сандары "34269" сандарымен ауыстырылсын;
"2403" сандары "2136" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"-34002" сандары "-54257" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"34002" сандары "54257" сандарымен ауыстырылсын;
"2403" сандары "2136" сандарымен ауыстырылсын;
"0" саны "19988" сандарымен ауыстырылсын;
4 тармақта:
"12000" сандары "32470" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1, 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение района Т.Рыскулова № 39-5 от 21 декабря 2011 года "О районном бюджете на 2012 - 2014 годы"
Решение районного маслихата района Турара Рыскулова Жамбылской области от 13 марта 2012 года № 2-3. Зарегистрировано Управлением юстиции района Т.Рыскулова 20 марта 2012 года за № 6-8-136. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11 марта 2013 года № 2-2-17/388)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 № 2-2-17/388).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года и решением Жамбылского областного маслихата от 23 февраля 2012 года № 2-2 «О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата «Об областном бюджете на 2012-2014 годы» от 7 декабря 2011 года № 41-3» (зарегистрировано в Реестре государственной регистраций нормативных правовых актов за № 1805) маслихат района Т.Рыскулова РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Т. Рыскулова № 39-5 от 21 декабря 2011 года «О районном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистраций нормативных правовых актов за № 6-8-129, опубликовано 30 декабря 2011 года в № 106 и 21 января 2011 года в № 7 газеты «Кұлан таңы») следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «5592389» заменить цифрами «5593003»;
цифры «3767585» заменить цифрами «3768199»;
в подпункте 2):
цифры «5560440» заменить цифрами «5581042»;
в подпункте 3):
цифры «34002» заменить цифрами «34269»;
цифры «2403» заменить цифрами «2136»;
в подпункте 5):
цифры «-34002» заменить цифрами «-54257»;
в подпункте 6):
цифры «34002» заменить цифрами «54257»;
цифры «2403» заменить цифрами «2136»;
цифры «0» заменить цифрами «19988»;
в пункте 4:
цифры «12000» заменить цифрами «32470».
Приложения 17 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

2888374
005
Балалар мен жеткіншектерге қосымша білім беру
120966
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Назарбаев зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мүғалімдерге еңбекақыны арттыру
2981
064
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектеп мүғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
56812
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
462112
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
462112
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
90999
008
Ауданның (областық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім жүйесін ақпараттандыру
17000
009
Ауданның (областық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
39410
020
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-қстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
20827
023
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
13762
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
260685
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
303
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
303
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
231782
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
51699
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
7000
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
10050
006
Тұрғын үй көмегі
10000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
16350
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4500
014
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
17593
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
95000
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
5000
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
14590
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
28600
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

2888374
005
Дополнительное образование для детей и юношества
120966
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев интелектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
2981
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ из республиканского бюджета
56812
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
462112
037
Строительство и реконструкция объектов образования
462112
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
90999
008
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
17000
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
39410
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
20827
023
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
13762
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
260685
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
303
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
303
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
231782
002
Программа занятости
51699
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
7000
005
Государственная адресная социальная помощь
10050
006
Жилищная помощь
10000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
16350
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4500
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
17593
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
95000
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
5000
023
Обеспечения деятельности центров занятости
14590
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
28600
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

2386
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
140266
011
Эпизотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
140266
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
22911
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
22911
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
10911
013
Аудан аумағында қала құрлысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
12000
12
Көлік және коммуникация
229530
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
229530
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
229530
13
Басқалар
79424
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
32470
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
32470
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
16696
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік, өнеркәсіп және ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13796
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2900
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
16255
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7476
040
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер ретінде "өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске асыру
8779
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
14003
001
Білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі қызметін қамтамасыз ету
13553
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
450
14
Борышқа қызмет көрсету
3
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
3
013
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
3
15
Трансферттер
680
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
680
006
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару

2386
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
140266
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
140266
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
22911
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
22911
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
10911
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных населенных пунктов
12000
12
Транспорт и коммуникации
229530
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
229530
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
229530
13
Прочие
79424
452
Отдел финансов района (города областного значения)
32470
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
32470
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
16696
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и сельского хозяйства
13796
007
Капитальные расходы государственного органа
2900
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
16255
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
7476
040
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов» за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
8779
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
14003
001
Услуги по обеспечению деятельности отдела образования, физической культуры и спорта
13553
018
Капитальные расходы государственного органа
450
14
Обслуживание долга
3
452
Отдел финансов района (города областного значения)
3
013
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
3
15
Трансферты
680
452
Отдел финансов района (города областного значения)
680
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов