Тұрар Рысқұлов ауданының орталығы Құлан ауылының шекарасын (шегін) өзгерту туралы
Жамбыл облысы Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2012 жылғы 31 шілдедегі № 5-10 шешімі және Т.Рысқұлов ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 27 шілдедегі № 295 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 3 қыркүйекте № 1819 тіркелді
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 108 бабының 5 тармағына, «Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 12 бабының 3) тармақшасына сәйкес Т.Рысқұлов аудандық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Т.Рысқұлов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Тұрар Рысқұлов ауданының орталығы Құлан ауылының әкімшілік шекарасына (шегіне) «Жамбыл облысы әкімдігінің білім беру басқармасының Құлан ауылшаруашылығы колледжі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны» аумағында орналасқан жалпы көлемі 81,0 гектар жер және Құлан ауылының солтүстік жағында орналасқан мемлекеттік жер қорынан жалпы көлемі 31,0 гектар жер қосылып, Құлан ауылының шекарасы (шегі) өзгертілсін.
2. Осы қаулы мен шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б.Ш Жайлыбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы мен шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат                          Аудандық
сессиясының төрағасы                       мәслихат хатшысы
Е.Әбутәліпов                               Б.Шамаев
Аудан әкімі
А. Нұралиев

Об изменении границы (черты) Турар Рыскуловского районного центра села Кулан
Решение маслихата района Т.Рыскулова Жамбылской области от 31 июля 2012 года № 5-10 и постановление акимата района Т.Рыскулова Жамбылской области от 27 июля 2012 года № 295. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 3 сентября 2012 года № 1819
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, с подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан» акимат района Т.Рыскулова ПОСТАНОВЛЯЕТ и маслихат района Т.Рыскулова РЕШИЛ:
1. Изменить границы (черты) села Кулан включив к административным границам Т.Рыскуловского районного центра села Кулан земли общей площадью 81,0 гектар располженные на территории «Государственного коммунального казенного предприятия «Куланский сельскохозяйственный колледж управления образования акимата Жамбылской области» и земли из государственного земельного фонда расположенные с северной стороны села Кулан общей площадью 31,0 гектар.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления и решения возложить на заместителя акима района Б.Ш.Жайлыбаева.
3. Настоящее постановление и решение вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        Секретарь районного
маслихата района                           маслихата
Е.Абуталипов                               Б.Шамаев
Аким района
А.Нуралиев