2012 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Жамбыл облысы Сарысу ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 29 ақпандағы N 20 қаулысы. Сарысу аудандық Әділет басқармасында 2012 жылғы 3 сәуірде 6-9-131 нөмірімен тіркелді
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
«Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20 бабына және «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 Қаулысымен бекiтiлген «Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландырудың ережесiне» сәйкес, жұмыссыздар үшiн қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мақсатында, Сарысу ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері бекітілсін, қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс айқындалсын.
2. «Сарысу ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің бастығы Б.Үсембаев Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы Әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi және 2012 жылдың 1 қаңтарынан туындайтын қатынастарға таралады.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б.Боранбаевқа жүктелсін.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы                          А.Есеналиев
«КЕЛІСІЛДІ:»
«Жамбыл облысы Жаңатас қаласының
Қорғаныс істері жөніндегі біріктірілген
бөлімі» мемлекеттік мекемесінің бастығы
Е.Абдиев
11.03.2012 жыл
«Жамбыл облысының Ішкі істер
Департаменті Сарысу ауданының ішкі
істер бөлімі» мемлекеттік мекемесі
бастығының міндетін атқарушы
Қ.Қалықұлов

Об организации общественных работ на 2012 год
Постановление акимата Сарысуского района Жамбылской области от 29 февраля 2012 года № 20. Зарегистрировано управлением юстиции Сарысуского района 3 апреля 2012 года за № 6-9-131
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» и «Правилами организации и финансирования общественных работ», утвержденных Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», в целях организации общественных работ для безработных, акимат Сарысуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организации, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, определить спрос и предложение на общественные работы согласно приложению.
2. Начальнику коммунального государственного учреждения «Отдел занятости и социальных программ акимата Сарысуского района» Б.Усембаеву обеспечить организацию общественных работ в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникающие с 1 января 2012 года.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Сарысуского района Боранбаева Б.
Исполняющий обязанности
акима района                               А.Есеналиев
«СОГЛАСОВАНО:»
Начальник государственного учреждения
«Объединенный отдел по делам обороны
города Жанатас Жамбылской области»
Е.Абдиев
11.03.2012 года
Исполняющий обязанности начальника
государственного учреждения
«Отдел внутренних дел Сарысуского
района Департамента внутренних дел
Жамбылской области»
К.Калыкулов

06.03.2012 жыл
Сарысу ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 29 ақпандағы
№ 20 қаулысына қосымша
Ұйымдардың тiзбелерi, қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегiне төленетiн ақының мөлшерi және оларды қаржыландыру көздерi, қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс
Ұйымның атауы
Қоғамдық жұмыстардың түрлерi
Көлемi мен нақты жағдайлары
Қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері (теңге)
Сұраныс
Ұсыныс
1
«Сарысу ауданы Жаңатас қаласы әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Бекітілген учаскелерінде санитарлық тазалау
Толық емес жұмыс күні және икемдi график бойынша, 6 ай мерзімге
17 439
жергілікті бюджет
108
108
2
«Сарысу ауданы Байқадам ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Бекітілген учаскелерінде санитарлық тазалау
Толық емес жұмыс күні және икемдi график бойынша, 6 ай мерзімге
17439
жергілікті бюджет
16
16
3
«Сарысу ауданы Жайылма ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Бекітілген учаскелерінде санитарлық тазалау
Толық емес жұмыс күні және икемдi график бойынша, 6 ай мерзімге
17439
жергілікті бюджет
10
10
4
«Сарысу ауданы Жаңаталап ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Бекітілген учаскелерінде санитарлық тазалау
Толық емес жұмыс күні және икемдi график бойынша, 6 ай мерзімге
17439
жергілікті бюджет
10
10
5
«Сарысу ауданы Игілік ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Бекітілген учаскелерінде санитарлық тазалау
Толық емес жұмыс күні және икемдi график бойынша, 6 ай мерзімге
17439
жергілікті бюджет
10
10
6
«Сарысу ауданы Тоғызкент ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Бекітілген учаскелерінде санитарлық тазалау
Толық емес жұмыс күні және икемдi график бойынша, 6 ай мерзімге
17439
жергілікті бюджет
10
10
7
«Сарысу ауданы Жаңаарық ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Бекітілген учаскелерінде санитарлық тазалау
Толық емес жұмыс күні және икемдi график бойынша, 6 ай мерзімге
17439
жергілікті бюджет
10
10
8
«Сарысу ауданы Қамқалы ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Бекітілген учаскелерінде санитарлық тазалау
Толық емес жұмыс күні және икемдi график бойынша, 6 ай мерзімге
17439
жергілікті бюджет
16
16
9
«Сарысу ауданы Досбол ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Бекітілген учаскелерінде санитарлық тазалау
Толық емес жұмыс күні және икемдi график бойынша, 6 ай мерзімге
17439
жергілікті бюджет
10
10
10
«Сарысу ауданы Түркістан ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Бекітілген учаскелерінде санитарлық тазалау
Толық емес жұмыс күні және икемдi график бойынша, 6 ай мерзімге
17439
жергілікті бюджет
10
10
11
«Жамбыл облысы Жаңатас қаласының Қорғаныс істері жөніндегі біріктірілген бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды рәсімдеуге техникалық көмек көрсету
Толық емес жұмыс күні және икемдi график бойынша, 6 ай мерзімге
17439
жергілікті бюджет
2
2
12
«Жамбыл облысының Ішкі істер Департаменті Сарысу ауданының ішкі істер бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды рәсімдеуге техникалық көмек көрсету
Толық емес жұмыс күні және икемдi график бойынша, 6 ай мерзімге
17439
жергілікті бюджет
20
20
13
«Сарысу ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Аудандағы тұрғын үйлерді күрделі жөндеу жұмыстарына қатысу
Толық емес жұмыс күні және икемдi график бойынша, 6 ай мерзімге
17439
жергілікті бюджет
4
4
14
«Сарысу ауданы әкімдігінің кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды рәсімдеуге техникалық көмек көрсету
Толық емес жұмыс күні және икемдi график бойынша, 6 ай мерзімге
17439
жергілікті бюджет
2
2
15
«Сарысу ауданы әкімдігінің сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды рәсімдеуге техникалық көмек көрсету
Толық емес жұмыс күні және икемдi график бойынша, 6 ай мерзімге
17439
жергілікті бюджет
2
2
16
Сарысу ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің «Көгалдандыру және көріктендіру кәсіпорны» шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
Ауданның санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыру
Толық емес жұмыс күні және икемдi график бойынша, 6 ай мерзімге
17439
жергілікті бюджет
80
80
17
«Сарысу ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің орталықтандырылған кітапханалар жүйесі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды рәсімдеуге техникалық көмек көрсету
Толық емес жұмыс күні және икемдi график бойынша, 6 ай мерзімге
17439
жергілікті бюджет
2
2
18
Сарысу ауданы әкімиятының тұрғын үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің «Сарысу сулары» шаруашылық жүргізу құқықтағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
Ауданның санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыру
Толық емес жұмыс күні және икемдi график бойынша, 6 ай мерзімге
17439
жергілікті бюджет
44
44
19
«Сарысу ауданы әкімдігі тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің «Жаңатас-Су-Жылу» шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
Бекітілген учаскелерінде санитарлық тазалау
Толық емес жұмыс күні және икемдi график бойынша, 6 ай мерзімге
17439
жергілікті бюджет
34
34
Барлығы:
400
400

06.03.2012 года
Приложение к постановлению
акимата Сарысуского района
№ 20 от 29 февраля 2012 года
Перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, спрос и предложение на общественные работы
Наименование организации
Виды
Объемы и конкретные условия общественных работ
Размеры оплаты труда участников и источники их финансирования
спрос
Предложение
1
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат Акима города Жанатас Сарысуского района»
Санитарная очистка закрепленных участков
Неполный рабочий день и по гибкому графику сроком на 6 месяцев
17439
местный бюджет
108
108
2
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат Акима Байкадамского аульного округа Сарысуского района»
Санитарная очистка закрепленных участков
Неполный рабочий день и по гибкому графику сроком на 6 месяцев
17439
местный бюджет
16
16
3
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат Акима Жайылминского аульного округа Сарысуского района»
Санитарная очистка закрепленных участков
Неполный рабочий день и по гибкому графику сроком на 6 месяцев
17439
местный бюджет
10
10
4
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат Акима Жанаталапского аульного округа Сарысуского района»
Санитарная очистка закрепленных участков
Неполный рабочий день и по гибкому графику сроком на 6 месяцев
17439
местный бюджет
10
10
5
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат Акима Игиликского сельского округа Сарысуского района»
Санитарная очистка закрепленных участков
Неполный рабочий день и по гибкому графику сроком на 6 месяцев
17439
местный бюджет
10
10
6
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат Акима Тогызкентского аульного округа Сарысуского района»
Санитарная очистка закрепленных участков
Неполный рабочий день и по гибкому графику сроком на 6 месяцев
17439
местный бюджет
10
10
7
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат Акима Жанаарыкского аульного округа Сарысуского района»
Санитарная очистка закрепленных участков
Неполный рабочий день и по гибкому графику сроком на 6 месяцев
17439
местный бюджет
10
10
8
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат Акима Камкалинского аульного округа Сарысуского района»
Санитарная очистка закрепленных участков
Неполный рабочий день и по гибкому графику сроком на 6 месяцев
17439
местный бюджет
16
16
9
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Досболского аульного округа»
Санитарная очистка закрепленных участков
Неполный рабочий день и по гибкому графику сроком на 6 месяцев
17439
местный бюджет
10
10
10
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат Акима Туркестанского аульного округа»
Санитарная очистка закрепленных участков
Неполный рабочий день и по гибкому графику сроком на 6 месяцев
17439
местный бюджет
10
10
11
Государственное учреждение «Объединенный отдел по делам обороны города Жанатас Жамбылской области»
Техническая помощь в оформлении документов
Неполный рабочий день и по гибкому графику сроком на 6 месяцев
17439
местный бюджет
2
2
12
Государственное учреждение «Отдел внутренних дел Сарысуского района Департамента внутренних дел Жамбылской области»
Техническая помощь в оформлении документов
Неполный рабочий день и по гибкому графику сроком на 6 месяцев
17439
местный бюджет
20
20
13
Коммунальное государственное учреждение «Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Сарысуского района»
Участие в капитальном ремонте жилых домов района
Неполный рабочий день и по гибкому графику сроком на 6 месяцев
17439
местный бюджет
4
4
14
Коммунальное государственное учреждение «Отдел предпринимательства и сельского хозяйства акимата Сарысуского района»
Техническая помощь в оформлении документов
Неполный рабочий день и по гибкому графику сроком на 6 месяцев
17439
местный бюджет
2
2
15
Коммунальное государственное учреждение «Отдел архитектуры, градостроительства и строительства акимата Сарысуского района»
Техническая помощь в оформлении документов
Неполный рабочий день и по гибкому графику сроком на 6 месяцев
17439
местный бюджет
2
2
16
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения «Предприятие по благоустройству и озеленению» отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Сарысуского района»
Санитарная очистка, благоустройство и озеленение района
Неполный рабочий день и по гибкому графику сроком на 6 месяцев
17439
местный бюджет
80
80
17
Коммунальное государственное учреждение «Централизованная библиотечная система отдела культуры и развития языков акимата Сарысуского района»
Техническая помощь в оформлении документов
Неполный рабочий день и по гибкому графику сроком на 6 месяцев
17439
местный бюджет
2
2
18
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения «Сарысу сулары» отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Акимата Сарысуского района»
Санитарная очистка, благоустройство и озеленение района
Неполный рабочий день и по гибкому графику сроком на 6 месяцев
17439
местный бюджет
44
44
19
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения «Жанатас-Су-Жылу» отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Сарысуского района»
Санитарная очистка закрепленных участков
Неполный рабочий день и по гибкому графику сроком на 6 месяцев
17439
местный бюджет
34
34
Всего:
400
400