"2012 - 2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Талас аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 49-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2012 жылғы 30 қарашадағы N 11-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 4 желтоқсанда № 1846 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 11.03.2013 № 2-2-17/388 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 – бабының 2 тармағының 4) тармақшасына109 – бабының   1 және 5 тармақтарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 – бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және «2012–2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 41 – 3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2012 жылғы 26 қарашадағы № 9 – 2 шешімі (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1843 болып тіркелген), аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТTІ:
1. «2012 – 2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Талас аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 49 – 3 шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6 – 10 – 127 болып тіркелген, 2012 жылғы 14 қаңтардағы № 8 – 9 «Талас тынысы» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«5 299 697» сандары «5 326 299» сандарымен ауыстырылсын;
«527 753» сандары «521 469» сандарымен ауыстырылсын;
«11 281» сандары «10 957» сандарымен ауыстырылсын;
«2 838» сандары «4 446» сандарымен ауыстырылсын;
«4 757 825» сандары «4 789 427» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«5 326 056» сандары «5 352 303» сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
«89 063» сандары «84 209» сандарымен ауыстырылсын;
«91 259» сандары «86 405» сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
«-115 422» сандары «-110 213» сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
«115 422» сандары «110 213» сандарымен ауыстырылсын;
8 тармақта:

О внесении изменений в решение Таласского районного маслихата от 20 декабря 2011 года № 49-3 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 30 ноября 2012 года № 11-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области от 4 декабря 2012 года № 1846. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11 марта 2013 года № 2-2-17/388)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 № 2-2-17/388).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пунктами 1 и 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 26 ноября 2012 года № 9 – 2 «О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата «Об областном бюджете на 2012-2014 годы» от 7 декабря 2011 года № 41– 3» (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1843), районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таласского районного маслихата от 20 декабря 2011 года № 49–3 «О районном бюджете на 2012-2014 годы» (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6–10–127, опубликованное в газете «Талас тынысы» 14 января 2012 года № 8 – 9), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «5 299 697» заменить цифрами «5 326 299»;
цифры «527 753» заменить цифрами «521 469»;
цифры «11 281» заменить цифрами «10 957»;
цифры «2 838» заменить цифрами «4 446»;
цифры «4 757 825» заменить цифрами «4 789 427»;
в подпункте 2):
цифры «5 326 056» заменить цифрами «5 352 303»;
в подпункте 3):
цифры «89 063» заменить цифрами «84 209»;
цифры «91 259» заменить цифрами «86 405»;
в подпункте 5):
цифры «-115 422» заменить цифрами «-110 213»;
в подпункте 6):
цифры «115 422» заменить цифрами «110 213»;
в пункте 8:

«10 837» сандары «10 830» сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 және 6 қосымшалары осы шешімнің 1 және  2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2012 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Мәслихат хатшысы
Д.C.Булегенов                              Ж.Әсемов
Талас аудандық мәслихатының
2012 жылғы 30 қарашадағы
№ 11 - 2 шешіміне 1 – қосымша
Талас аудандық мәслихатының
2011 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 49-3 шешіміне 1- қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы Атауы
Ішкі сыныбы
1
2
3
1.КІРІСТЕР

цифры «10 837» заменить цифрами «10 830».
Приложения 1 и 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                        Секретарь маслихата
Д.C. Булегенов                             Ж. Асемов
Приложение - 1
к решению Таласского районного маслихата
от 30 ноября 2012 года № 11 – 2
Приложение - 1
к решению Таласского районного маслихата
от 20 декабря 2011 года № 49-3
Районный бюджет на 2012 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс Наименование
Подкласс
1
2
3
1.ДОХОДЫ