Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Жамбыл облысы Шу ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 19 наурыздағы № 79 қаулысы. Жамбыл облысы Шу ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 13 сәуірде 6-11-124 нөмірімен тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Шу аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 18 қарашадағы № 445 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Шу аудандық әкімдігінің 18.11.2015 № 445 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардығы Заңының 7-бап 5-5) тармақшасына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жұмыс орындарының жалпы санының бір проценті мөлшерінде бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарына квота белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Дәмеш Чайхықызы Ускумбаеваға жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі І. Тортаев

Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы
Постановление Шуского районного акимата Жамбылской области от 19 марта 2012 года № 79. Зарегистрировано Шуским управлением юстиции от 13 апреля 2012 года № 6-11-124. Утратило силу постановлением Шуского районного акимата Жамбылской области от 18 ноября 2015 года № 445
Сноска. Утратило силу постановлением Шуского районного акимата Жамбылской области от 18.11.2015 № 445.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 5-5) статьи 7 закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы в размере одного процента от общей численности рабочих мест.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима Шуского района Ускумбаеву Дамеш Чайхиевну.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района И. Тортаев