"2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шу аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 41-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Шу ауданы мәслихатының 2012 жылғы 31 қазандағы N 10-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 9 карашада № 1837 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 11.03.2013 № 2-2-17/388 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңыңың 6 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Шу аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 41-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6-11-117 болып тіркелген, 2012 жылғы 11 қаңтардағы № 4-5 «Шу өңірі» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
2) тармақшада:
«7 380 318» сандары «7 371 518» сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
бірінші және екінші абзацтардағы «0» сандары «8 800» сандарымен ауыстырылсын;
4 тармақта:
«9 000» сандары « 1 655 » сандарымен ауыстырылсын;
Аталған шешімнің 1 және 5- қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 -қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Шуского районного маслихата "О районном бюджете на 2012-2014 годы" № 41-2 от 20 декабря 2011 года
Решение Шуского районного маслихата Жамбылской области от 31 октября 2012 года № 10-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области от 9 ноября 2012 года № 1837. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11 марта 2013 года № 2-2-17/388)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 № 2-2-17/388).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата «О районном бюджете на 2012-2014 годы» № 41-2 от 20 декабря 2011 года (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6-11-117, опубликовано в районной газете № 4-5 «Шуская долина» от 11 января 2012 года) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 2);
цифры «7 380 318» заменить цифрами «7 371 518»;
в подпункте 4);
в первом и во втором абзацах цифры «0» заменить цифрами «8800»;
в пункте 4:
цифры «9 000» заменить цифрами «1655»;
Приложение 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.

22 522
002
Ақпарат жүйелер құру
292
003
Жалпы білім беру
3 526 605
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
48 886
006
Балалар мен жеткіншектерге қосымша білім беру
174 336
009
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
403 948
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
1 000
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
34 041
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
12 698
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
3 601
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен «Назарбаев зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
3 312
064
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектеп мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
82 383
067
Мемлекеттік мекемелердің, ұйімдардың күрделі шығыстары
31 297
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
253 490
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
253 490
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
425 033
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
4 164
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
4 164
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
420 869
001
Жергілікті деңгейде облыстық жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27 292
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
145 125
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
7 100
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
26 006
006
Тұрғын үй көмегі
15 569
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
22 250
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4 670
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

22 522
002
Создание информационных систем
292
003
Общеобразовательное обучение
3 526 605
005
Приобретение доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
48 886
006
Дополнительное образование для детей и юношества
174 336
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
403 948
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1 000
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам, (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей сирот), ребенка (детей), оставшихся без попечения родителей
34 041
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей обучающихся на дому
12 698
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям дошкольных организаций образования за счет трансфертов из республиканского бюджета
3 601
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы» за счет трансфертов из Республиканского бюджета
3312
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ за счет трансфертов из республиканского бюджета
82383
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
31 297
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
253 490
037
Строительство и реконструкция объектов образования
253 490
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
425 033
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села) аульного (сельского) округа
4 164
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
4 164
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
420 869
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
27 292
002
Программа занятости
145 125
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
7 100
005
Государственная адресная социальная помощь
26 006
006
Жилищная помощь
15 569
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решению местных представительных органов
22 250
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4 670
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставки пособий и других социальных выплат

43 744
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандардың және елді мекендердің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
12 932
002
Ақпарат жүйелер құру
257
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
27 910
015
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
300
115
Жергілікті атқарушы органы резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша жергілікті атқарушы органдардың міндеттемелерін орындау
2 345
12
Көлiк және коммуникация
259 718
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
259 718
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
238 445
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
21 273
13
Басқалар
55 719
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
1 655
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
1 655
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
25 963
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік, өнеркәсіп және ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22 683
002
Ақпарат жүйелер құру
255
007
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
2 250
106
Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
775
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
28 101
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 645
013
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
1 851
020
Ақпарат жүйелер құру
268
040
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер ретінде «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске асыру
8 112
106
Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
4 225
14
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
4
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
4

43 744
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районных населенных пунктов области и обеспечение рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
12 932
002
Создание информационных систем
257
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
27 910
015
Капитальные расходы государственного органа
300
115
Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов за счет средств резерва местного исполнительного органа
2 345
12
Транспорт и коммуникации
259 718
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
259 718
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
238 445
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
21 273
13
Прочие
55 719
452
Отдел финансов района (города областного значения)
1 655
102
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
1 655
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
25 963
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и сельского хозяйства
22 683
002
Создание информационных систем
255
007
Капитальные расходы государственного органа
2 250
106
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
775
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
28 101
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
13 645
013
Капитальные расходы государственного органа
1 851
020
Создание информационных систем
268
040
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов» за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
8 112
106
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
4 225
14
Обслуживание долга
4
452
Отдел финансов района (города областного значения)
4