Облыс орталығында, облыстық және аудандық маңызы бар қалаларда, кенттер мен ауылдық елді мекендерде жер учаскелері жеке меншікке берілген кезде олар үшін төлемақының базалық ставкаларын белгілеу туралы
Бірлескен Қарағанды облысы әкімдігінің 2012 жылғы 27 ақпандағы N 07/01 қаулысы және Қарағанды облыстық мәслихатының 2012 жылғы 2 наурыздағы II сессиясының N 27 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 11 наурызда N 1905 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы әкімдігінің 2016 жылғы 11 сәуірдегі № 24/07 бірлескен қаулысымен және Қарағанды облыстық мәслихатының 2016 жылғы 28 сәуірдегі N 30 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы әкімдігінің 11.04.2016 № 24/07 бірлескен қаулысымен және Қарағанды облыстық мәслихатының 28.04.2016 N 30 шешімімен (ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 10 бабының 1 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы, 1 тармағының 13) тармақшасына және 27 бабы, 1 тармағының 8) тармақшасына сәйкес Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қарағанды облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Облыс орталығында, облыстық және аудандық маңызы бар қалаларда, кенттер мен ауылдық елді мекендерде жер учаскелері жеке меншікке берілген кезде олар үшін төлемақының базалық ставкалары қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы бірлескен қаулының және шешімнің орындалуын бақылау ауыл шаруашылығын дамыту, жер қатынастары, табиғатты пайдалану және кәсіпкерлік мәселелерін үйлестіретін облыс әкімінің орынбасарына және облыстық мәслихаттың өнеркәсіп, шағын және орта бизнесті дамыту, аграрлық мәселелер және экология жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы бірлескен қаулы мен шешім Қарағанды облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді.
4. Осы "Облыс орталығында, облыстық және аудандық маңызы бар қалаларда, кенттер мен ауылдық елді мекендерде жер учаскелері жеке меншікке берілген кезде олар үшін төлемақының базалық ставкаларын белгілеу туралы" Қарағанды облысы әкімдігі және Қарағанды облыстық мәслихатының бірлескен қаулысы мен шешімі ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енеді.
Қарағанды облысының әкімі
Ә. Құсайынов
Сессия төрағасы
Н. Дулатбеков
Облыстық мәслихаттың хатшысы
Б. Жұмабеков
Қарағанды облысы әкімдігінің

Об установлении базовых ставок платы за земельные участки при их предоставлении в частную собственность в областном центре, городах областного и районного значения, поселках и сельских населенных пунктах
Совместное постановление акимата Карагандинской области от 27 февраля 2012 года N 07/01 и решение II сессии Карагандинского областного маслихата от 2 марта 2012 года N 27. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 11 марта 2012 года N 1905. Утратило силу совместным постановлением акимата Карагандинской области от 11 апреля 2016 года N 24/07 и решением Карагандинского областного маслихата от 28 апреля 2016 года N 30
Сноска. Утратило силу совместным постановлением акимата Карагандинской области от 11.04.2016 N 24/07 и решением Карагандинского областного маслихата от 28.04.2016 N 30 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 10 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 и подпунктом 8) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и маслихат Карагандинской области РЕШИЛ:
1. Установить базовые ставки платы за земельные участки при их предоставлении в частную собственность в областном центре, городах областного и районного значения, поселках и сельских населенных пунктах согласно приложению.
2. Контроль за исполнением совместного постановления и решения возложить на заместителя акима области, координирующего вопросы по развитию сельского хозяйства, земельных отношений, природопользования и предпринимательства и на постоянную комиссию областного маслихата по промышленности, развитию малого и среднего бизнеса, аграрным вопросам и экологии.
3. Данное совместное постановление и решение вступает в силу после государственной регистрации в департаменте юстиции Карагандинской области.
4. Настоящее совместное постановление акимата Карагандинской области и решение Карагандинского областного маслихата "Об установлении базовых ставок платы за земельные участки при их предоставлении в частную собственность в областном центре, городах областного и районного значения, поселках и сельских населенных пунктах" вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области
А. Кусаинов
Председатель сессии
Н. Дулатбеков
Секретарь областного маслихата
Б. Жумабеков
Приложение
к совместному постановлению
акимата Карагандинской области

2012 жылғы 27 ақпандағы N 07/01
және Қарағанды облыстық мәслихаттың
2012 жылғы 02 наурыздағы N 27
бірлескен қаулысы мен шешіміне
қосымша
Облыс орталығында, облыстық және аудандық маңызы бар қалаларда, кенттер мен ауылдық елді мекендерде жер учаскелері жеке меншікке берілген кезде олар үшін төлемақының базалық ставкалары
1 шаршы метрдің базалық ставкасы (теңге)
Қарағанды қаласы (облыс орталығы)
1660
облыстық маңызы бар қалалар

от 27 февраля 2012 года N 07/01
и решению Карагандинского
областного маслихата
от 02 марта 2012 года N 27
Базовые ставки платы за земельные участки при их предоставлении в частную собственность в областном центре, городах областного и районного значения, поселках и сельских населенных пунктах
Базовая ставка платы за 1 квадратный метр (в тенге)
город Караганды (областной центр)
1660
города областного значения