Қарағанды облыстық мәслихатының 2011 жылғы 29 қарашадағы XLI сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 464 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының 2012 жылғы 3 сәуірдегі III сессиясының N 37 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 16 сәуірде N 1906 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды облыстық мәслихатының 2011 жылғы 29 қарашадағы ХLI сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 464 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне - N 1902 болып тіркелген, 2011 жылғы 22 желтоқсандағы "Орталық Қазақстан" газетінің N 212-213 (21201), 2011 жылғы 22 желтоқсандағы "Индустриальная Караганда" газетінің N 145-146 (21159-21160) газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"137132860" сандары "146372349" сандарына ауыстырылсын;
"35329433" сандары "35813971" сандарына ауыстырылсын;
"107459" сандары "367459" сандарына ауыстырылсын;
"101695968" сандары "110190919" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"137265352" сандары "147780649" сандарына ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
"2118743" сандары "2198431" сандарына ауыстырылсын;
"3176090" сандары "3265889" сандарына ауыстырылсын;
"1057347" сандары "1067458" сандарына ауыстырылсын;
4) тармақшадағы:
"0" саны "алу 42734" сандарына ауыстырылсын;
"0" саны "42734" сандарына ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"2251235" сандары "3563997" сандарына ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"2251235" сандары "3563997" сандарына ауыстырылсын;
"3176090" сандары "3265889" сандарына ауыстырылсын;
"924855" сандары "926955" сандарына ауыстырылсын;
"0" саны "1225063" сандарына ауыстырылсын;
2) 8 тармақтағы:
"440465" сандары "303965" сандарына ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение XLI сессии Карагандинского областного маслихата от 29 ноября 2011 года N 464 "Об областном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение III сессии Карагандинского областного маслихата от 3 апреля 2012 года N 37. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 16 апреля 2012 года N 1906
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XLI сессии Карагандинского областного маслихата от 29 ноября 2011 года N 464 "Об областном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1902, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 22 декабря 2011 года N 212-213 (21201), "Индустриальная Караганда" от 22 декабря 2011 года N 145-146 (21159-21160)) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "137132860" заменить цифрами "146372349";
цифры "35329433" заменить цифрами "35813971";
цифры "107459" заменить цифрами "367459";
цифры "101695968" заменить цифрами "110190919";
в подпункте 2):
цифры "137265352" заменить цифрами "147780649";
в подпункте 3):
цифры "2118743" заменить цифрами "2198431";
цифры "3176090" заменить цифрами "3265889";
цифры "1057347" заменить цифрами "1067458";
в подпункте 4):
цифру "0" заменить цифрами "минус 42734";
цифру "0" заменить цифрами "42734";
в подпункте 5):
цифры "2251235" заменить цифрами "3563997";
в подпункте 6):
цифры "2251235" заменить цифрами "3563997";
цифры "3176090" заменить цифрами "3265889";
цифры "924855" заменить цифрами "926955";
цифру "0" заменить цифрами "1225063";
2) в пункте 8:
цифры "440465" заменить цифрами "303965";

254845
020
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен оралмандарды уақытша орналастыру орталығын және оралмандарды бейімдеу мен біріктіру орталығын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау
22277
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен режимдік стратегиялық объектілерге қызмет көрсетуді жүзеге асыратын штат санын ұстау
93890
04
Бiлiм беру
17157356
1
Мектепке дейiнгi тәрбиелеу және оқыту
2217891
261
Облыстың білім басқармасы
2217891
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1485386
045
Республикалық бюджеттен аудандық бюджеттерге (облыстық маңызы бар қалаларға) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
732505
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
5702668
260
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
2769646
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
2389580
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
380066
261
Облыстың білім басқармасы
2933022
003
Арнайы білім беру оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
1674548
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
1083519
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
139298
061
Республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
34112
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
1545
4
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру
7218153
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
302088
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
183734
044
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламалары бойынша оқитындарға әлеуметтік қолдау көрсету
118354
261
Облыстың білім басқармасы
6916065
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау

254845
020
Содержание и материально-техническое оснащение центра временного размещения оралманов и центра адаптации и интеграции оралманов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
22277
021
Содержание штатной численности, осуществляющей обслуживание режимных стратегических объектов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
93890
04
Образование
17157356
1
Дошкольное воспитание и обучение
2217891
261
Управление образования области
2217891
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
1485386
045
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
732505
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
5702668
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
2769646
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
2389580
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
380066
261
Управление образования области
2933022
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
1674548
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
1083519
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
139298
061
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы"
34112
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
1545
4
Техническое и профессиональное, послесреднее образование
7218153
253
Управление здравоохранения области
302088
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
183734
044
Оказание социальной поддержки обучающимся по программам технического и профессионального, послесреднего образования
118354
261
Управление образования области
6916065
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования

530485
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
530485
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
5358662
1
Әлеуметтiк қамтамасыз ету
4264705
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2649359
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
544456
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1563014
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
18892
015
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) жүйкесі бұзылған мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
522997
261
Облыстың білім басқармасы
1615346
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
1497068
037
Әлеуметтік сауықтандыру
118278
2
Әлеуметтiк көмек
304469
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
304469
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
304469
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
789488
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
761608
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
124220
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
104
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
96684
018
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
34540
037
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нысаналы ағымдағы трансферттері
506060
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
27880
018
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасына қатысушыларды кәсіпкерлікке оқыту
27880
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
18971444
1
Тұрғын үй шаруашылығы
8814143
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
35187
041
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін тұрғын үй көмегін беруге арналған ағымдағы нысаналы трансферттер

530485
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
530485
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
5358662
1
Социальное обеспечение
4264705
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2649359
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
544456
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
1563014
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
18892
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
522997
261
Управление образования области
1615346
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1497068
037
Социальная реабилитация
118278
2
Социальная помощь
304469
256
Управление координации занятости и социальных программ области
304469
003
Социальная поддержка инвалидов
304469
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
789488
256
Управление координации занятости и социальных программ области
761608
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
124220
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
104
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
96684
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
34540
037
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий Программы занятости 2020
506060
265
Управление предпринимательства и промышленности области
27880
018
Обучение предпринимательству участников Программы занятости 2020
27880
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
21190439
1
Жилищное хозяйство
8814143
256
Управление координации занятости и социальных программ области
35187
041
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на оказание жилищной помощи

35187
260
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
26155
043
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
26155
261
Облыстың білім басқармасы
321106
062
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
321106
262
Облыстың мәдениет басқармасы
72823
015
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
72823
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
253540
021
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
253540
271
Облыстың құрылыс басқармасы
8105332
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
3468000
024
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
385334
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
2600000
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
288888
072
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және (немесе) сатып алуға алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1163110
074
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
200000
2
Коммуналдық шаруашылық
12376296
271
Облыстың құрылыс басқармасы
7297050
013
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері

35187
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
26155
043
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по программе занятости 2020
26155
261
Управление образования области
321106
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
321106
262
Управление культуры области
72823
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
72823
268
Управление пассажирского транспорта
253540
021
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
253540
271
Управление строительства области
8105332
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
3468000
024
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
385334
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2600000
031
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
288888
072
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
1163110
074
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020
200000
2
Коммунальное хозяйство
12376296
271
Управление строительства области
7297050
013
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства

9959
9
Өзгелер
7400787
257
Облыстың қаржы басқармасы
303965
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резерві
303965
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
337448
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
298334
020
Республикалық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруға ауылдық (селолық) округтерді жайластыру мәселелерін шешуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
39114
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
1586846
007
Индустриялық-инновациялық даму стратегиясын іске асыру
18174
014
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша проценттік ставкаларды субсидиялау
813600
015
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
377572
016
"Бизнестің 2020 жылға дейінгі жол картасы" бағдарламасы шеңберінде бизнес жүргізуді сервистік қолдау
65000
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру және (немесе) ұлғайту
312500
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
466916
019
Қарағанды облысының Приозерск қаласының бюджетіне Балқаш көлінің жағалауындағы санаторийге кіреберіс автомобиль жолының учаскесін, "Балқаш көлінің жағалауындағы санаторий" объектісін жөндеуге республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
237188
020
Қарағанды облысының Приозерск қаласының бюджетіне "Балқаш көлінің жағалауындағы санаторий" объектісінің көліктік инфрақұрылымының объектілерін салуға берілетін нысаналы трансферттер
229728
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2486617
051
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
1334317
077
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
1152300
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2218995
036
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларды абаттандыру мәселелерін шешуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2218995
14
Борышқа қызмет көрсету
143328
1
Борышқа қызмет көрсету
143328
257
Облыстың қаржы басқармасы
143328
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету

9959
9
Прочие
7400787
257
Управление финансов области
303965
012
Резерв местного исполнительного органа области
303965
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
337448
003
Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов
298334
020
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на решение вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
39114
265
Управление предпринимательства и промышленности области
1586846
007
Реализация Стратегии индустриально-инновационного развития
18174
014
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы "Дорожная карта бизнеса до 2020 года"
813600
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы "Дорожная карта бизнеса до 2020 года"
377572
016
Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках программы "Дорожная карта бизнеса до 2020 года"
65000
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
312500
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
466916
019
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджету города Приозерск Карагандинской области на капитальный ремонт участка подъездной автомобильной дороги к санаторию на побережье озера Балхаш, объекта "Санаторий на побережье озера Балхаш"
237188
020
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджету города Приозерск Карагандинской области на строительство объектов транспортной инфраструктуры объекта "Санаторий на побережье озера Балхаш"
229728
271
Управление строительства области
2486617
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
1334317
077
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов"
1152300
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2218995
036
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на решение вопросов обустройства моногородов
2218995
14
Обслуживание долга
143328
1
Обслуживание долга
143328
257
Управление финансов области
143328
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета

48741106
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
26105368
Нысаналы даму трансферттері
19369849
Бюджеттік кредиттер
3265889
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
26105368
оның ішінде:
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
421426
Режимдік стратегиялық объектілерге қызмет көрсетуді жүзеге асыратын штат санын ұстауға
93890
Автомобиль жолдарының қауіпсіздігін қамтамасыз етуге
50414
Көші-кон полициясының қосымша штаттық санын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстауға
254845
Оралмандарды уақытша орналастыру орталығын және оралмандарды бейімдеу мен біріктіру орталығын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстауға
22277
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
97765
Әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
58651
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруға ауылдық (селолық) округтерді жайластыру мәселелерін шешуге
39114
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
28007
Спорттағы дарынды балаларға арналған мектеп-интернаттардың мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайтуға
1852
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға
26155
Облыстың мәдениет басқармасы
72823
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға
72823
Облыстың білім беру басқармасы
4172831
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
1485386
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға
794688
Үйде оқытылатын мүгедек-балаларды бағдарламалық қамтамасыз етумен, жабдықтармен қамтамасыз етуге
88420
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
163880
Техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарында оқу-өндірістік шеберханаларды, зертханаларды жаңарту және қайта жабдықтауға
250000
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне
475496
Өндірістік оқытуды ұйымдастыру үшін техникалық және кәсіптік білім беретін ұйымдардың өндірістік оқыту шеберлеріне қосымша ақыны белгілеуге
151702
"Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға
35657
Жұмыспен қамту – 2020 бағдарламасын іске асыру шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау

48741106
в том числе:
Целевые текущие трансферты
26105368
Целевые трансферты на развитие
19369849
Бюджетные кредиты
3265889
в том числе:
Целевые текущие трансферты:
26105368
в том числе:
Департамент внутренних дел области
421426
На содержание штатной численности, осуществляющей обслуживание режимных стратегических объектов
93890
На обеспечение безопасности дорожного движения
50414
На содержание, материально-техническое оснащение дополнительной штатной численности миграционной полиции
254845
На содержание и материально-техническое оснащение центра временного размещения оралманов и центра адаптации и интеграции оралманов
22277
Управление экономики и бюджетного планирования области
97765
На реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов
58651
На решение вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
39114
Управление туризма, физической культуры и спорта
28007
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ-интернатов для одаренных в спорте детей
1852
На развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
26155
Управление культуры
72823
На развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
72823
Управление образования области
4172831
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
1485386
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
794688
На обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
88420
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
163880
На обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
250000
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
475496
На установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования
151702
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы"
35657
На повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках реализации Программы занятости 2020

406496
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға
321106
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
8867445
Тегін медициналық көмектің кепілдік көлемін кеңейтуге және қамтамасыз етуге
5172715
Дәрі - дәрмек вакциналар және басқа да иммунобиологиялық препараттар сатып алуға
3068694
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға
626036
Облыстың жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы
776419
Медико-әлеуметтік мекемелердегі күндізгі келу бөлімдерінің желісін дамытуға
37752
Арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге
162880
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
34540
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға
506060
Тұрғын үй көмегін беруге
35187
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
1284052
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша проценттік ставкаларды субсидиялау
813600
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
377572
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде бизнес жүргізуді сервистік қолдау
65000
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасына қатысушыларды кәсіпкерлікке оқытуға
27880
Облыстың ауыл шаруашылық басқармасы
5483329
Тұқым шаруашылығын қолдауға
54464
Асыл тұқымды мал шаруашылықты қолдауға
925416
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялауға
2244251
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялауға
292272
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар
537988
Тауарлық балық өсіру өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялауға
5543
Азық-түлік тауарларының өңірлік тұрақтандыру қорларын қалыптастыруға
1423395
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2749311
Қарағанды облысы Приозерск қаласының бюджетіне қаланың инфрақұрылымын қолдауға
257000
Моноқалаларды абаттандыру мәселелерін шешуге іс-шаралар өткізу
2218995
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға
273316
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобильдер жолдары басқармасы
2151960
Облыстық және аудандық маңызы бар жолдарды күрделі жөндеуге
1661232
Балқаш көлінің жағалауындағы санаторийге кіреберіс автомобиль жолының учаскесін, "Балқаш көлінің жағалауындағы санаторий" объектісін жөндеуге
237188
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға
253540
Нысаналы даму трансферттері:

406496
На развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
321106
Управление здравоохранения области
8867445
На обеспечение и расширение гарантийного объема бесплатной медицинской помощи
5172715
На закуп лекарственных средств, вакцин и других иммунобиологических препаратов
3068694
На материально-техническое оснащение медицинских организаций здравоохранения на местном уровне
626036
Управление координации занятости и социальных программ области
776419
На развитие сети отделений дневного пребывания в медико-социальных учреждениях
37752
На введение стандартов специальных социальных услуг
162880
На размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
34540
На реализацию мероприятий Программы занятости 2020
506060
На оказание жилищной помощи
35187
Управление предпринимательства и промышленности области
1284052
На субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы "Дорожная карта бизнеса до 2020 года"
813600
На частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы "Дорожная карта бизнеса до 2020 года"
377572
На сервисную поддержку ведения бизнеса в рамках программы "Дорожная карта бизнеса до 2020 года"
65000
Обучение предпринимательству участников Программы занятости 2020
27880
Управление сельского хозяйства области
5483329
На поддержку семеноводства
54464
На государственную поддержку племенного животноводства
925416
На субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства
2244251
На субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
292272
На проведение противоэпизотических мероприятий
537988
На субсидирование повышения продуктивности и качества товарного рыбоводства
5543
На формирование региональных стабилизационных фондов продовольственных товаров
1423395
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
2749311
На поддержание инфраструктуры города Приозерск Карагандинской области
257000
На решение вопросов обустройства моногородов
2218995
На развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
273316
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2151960
На капитальный ремонт дорог областного и районного значения
1661232
На капитальный ремонт участка подъездной автомобильной дороги к санаторию на побережье озера Балхаш, объекта "Санаторий на побережье озера Балхаш"
237188
На развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
253540
Целевые трансферты на развитие:

19369849
оның ішінде:
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
312500
Мамандандырылған өңірлік ұйымдардың жарғылық капиталдарын дамытуға
312500
Облыстың құрылыс басқармасы
18027621
Білім беру объектілерінің құрылысына және қайта жөндеуге
381265
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
5730199
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамытуға
572285
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға
2600000
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға
3468000
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамытуға және тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға
1046800
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға
200000
Жылу энергетикасы жүйесін дамытуға
2036772
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға
840000
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту
1152300
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1029728
Көлік инфрақұрылымын дамытуға
800000
"Балқаш көлінің жағалауындағы санаторий" объектісінің көліктік инфрақұрылымының объектілерін салуға
229728
Бюджеттік кредиттер
3265889
оның ішінде:
Облыстың құрылыс басқармасы
1500000
Тұрғын үйді жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға
1500000
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
502389
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
502389
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
763500
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдағы кәсіпкерліктің дамуына ықпал ету үшін бюджеттік кредиттер беру
763500
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
500000
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiн кондоминиум объектілерінің жалпы мүлкіне жөндеу жүргізуге кредит беру
500000
Қарағанды облыстық мәслихатының
2012 жылғы 3 сәуірдегі
III сессиясының N 37 шешіміне
3 қосымша
Қарағанды облыстық мәслихатының
2011 жылғы 29 қарашадағы
XLI сессиясының N 464 шешіміне
5 қосымша
2012 жылға арналған аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы трансферттер
Атауы
Сома (мың теңге)
1
2
Барлығы
36583805
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
13587258
Нысаналы даму трансферттері
20494158
Бюджеттік кредиттер
2502389
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер

19369849
в том числе:
Управление предпринимательства и промышленности области
312500
На увеличение уставных капиталов специализированных региональных организаций
312500
Управление строительства области
18027621
На строительство и реконструкцию объектов образования
381265
На развитие системы водоснабжения и водоотведения
5730199
На развитие объектов коммунального хозяйства
572285
На проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2600000
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
3468000
На строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
1046800
На развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020
200000
На развитие теплоэнергетической системы
2036772
На развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
840000
На развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов"
1152300
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1029728
На развитие транспортной инфраструктуры
800000
На строительство объектов транспортной инфраструктуры объекта "Санаторий на побережье озера Балхаш"
229728
Бюджетные кредиты
3265889
в том числе:
Управление строительства области
1500000
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья
1500000
Управление экономики и бюджетного планирования области
502389
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
502389
Управление сельского хозяйства области
763500
Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства на селе в рамках Программы занятости 2020
763500
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
500000
Кредитование бюджетов районов (городов областного значения) на проведение ремонта общего имущества объектов кондоминиум
500000
Приложение 3
к решению III сессии
Карагандинского областного маслихата
от 3 апреля 2012 года N 37
Приложение 5
к решению XLI сессии
Карагандинского областного маслихата
от 29 ноября 2011 года N 464
Целевые трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на 2012 год
Наименование
Сумма (тыс. тенге)
1
2
Всего
36583805
в том числе:
Целевые текущие трансферты
13587258
Целевые трансферты на развитие
20494158
Бюджетные кредиты
2502389
в том числе:
Целевые текущие трансферты: