"Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындары тізімін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2007 жылғы 30 қазандағы N 23/02 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы әкімдігінің 2012 жылғы 23 тамыздағы N 40/03 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 28 қыркүйекте N 1944 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысының әкімдігінің 2021 жылғы 18 ақпандағы № 12/02 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысының әкімдігінің 18.02.2021 № 12/02 (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 9 шілдедегі "Жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану туралы" Заңына, сәйкес Қарағанды облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындары тізімін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2007 жылғы 30 қазандағы N 23/02 қаулысына (2007 жылғы 10 желтоқсандағы N 1836 нөмірімен Қарағанды облысы Әділет департаментінде тіркелген, 2007 жылғы 29 желтоқсандағы "Орталық Қазақстан" N 208-209 және "Индустриальная Караганда" N 150 газеттерінде жарияланған) "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындары тізімін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2007 жылғы 30 қазандағы N 23/02 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2009 жылғы 10 қарашадағы N 29/16 (2009 жылғы 23 қарашадағы N 1872 нөмірімен Қарағанды облысы Әділет департаментінде тіркелген, 2009 жылғы 1 желтоқсандағы "Орталық Қазақстан" N 188 (20772) және "Индустриальная Караганда" N 142 (20849) газеттерінде жарияланған) және "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындары тізімін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2007 жылғы 30 қазандағы N 23/02 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2011 жылғы 3 мамырдағы N 17/05 (2011 жылғы 26 мамырдағы N 1893 нөмірімен Қарағанды облысы Әділет департаментінде тіркелген, 2011 жылғы 11 маусымдағы "Орталық Қазақстан" N 93-94 (21086) және "Индустриальная Караганда" N 66 (21080) газеттерінде жарияланған) қаулыларымен енгізілген өзгерістермен қоса келесі өзгеріс енгізілсін:
нұсқалған қаулымен бекітілген жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тізімі, осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Қ.Қ. Айтуғановқа жүктелсін.

О внесении изменения в постановление акимата Карагандинской области от 30 октября 2007 года N 23/02 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения"
Постановление акимата Карагандинской области от 23 августа 2012 года N 40/03. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 28 сентября 2012 года N 1944. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 18 февраля 2021 года № 12/02
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 18.02.2021 № 12/02 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 9 июля 2004 года "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира", акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Карагандинской области от 30 октября 2007 года N 23/02 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения" (зарегистрировано в Департаменте юстиции Карагандинской области от 10 декабря 2007 года за N 1836, опубликовано 29 декабря 2007 года в газетах "Орталық Қазақстан" N 208-209 и "Индустриальная Караганда" N 150) с изменениями, внесенными постановлениями акимата Карагандинской области от 10 ноября 2009 года N 29/16 "О внесении изменения в постановление акимата Карагандинской области от 30 октября 2007 года N 23/02 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения" (зарегистрированным в Департаменте юстиции Карагандинской области от 23 ноября 2009 года за N 1872, опубликованным 1 декабря 2009 года в газетах "Орталық Қазақстан" N 188 (20772) и "Индустриальная Караганда" N 142 (20849)) и от 3 мая 2011 года N 17/05 "О внесении изменения в постановление акимата Карагандинской области от 30 октября 2007 года N 23/02 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения" (зарегистрированным в Департаменте юстиции Карагандинской области от 26 мая 2011 года за N 1893, опубликованным 11 июня 2011 года в газетах "Орталық Қазақстан" N 93-94 (21086) и "Индустриальная Караганда" N 66 (21080)), следующее изменение:
перечень рыбохозяйственных водоемов местного значения, утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Айтуганова К.К.