"Қарағанды қаласының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" Қарағанды қалалық мәслихатының LIX сессиясының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы N 612 шешіміне өзгертулер енгізу туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының V шақырылған II сессиясының 2012 жылғы 16 сәуірдегі N 27 шешімі. Қарағанды қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 23 сәуірде N 8-1-152 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің бітуіне байланысты қолдануы тоқтатылды (Қарағанды қалалық мәслихатының 2013 жылғы 7 наурыздағы № 2-34/147 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің бітуіне байланысты қолдануы тоқтатылды (Қарағанды қалалық мәслихатының 07.03.2013 N 2-34/147 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды қалалық мәслихатының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы LIX сессиясының "Қарағанды қаласының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 612 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8-1-145, "Взгляд на события" газетінің 2011 жылғы 28 желтоқсандағы N 153 (905) жарияланған), Қарағанды қалалық мәслихатының V шақырылған I сессиясының 2012 жылғы 24 қаңтардағы "Қарағанды қаласының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" Қарағанды қалалық мәслихатының LIX сессиясының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы N 612 шешіміне өзгертулер енгізу туралы" N 16 шешімімен өзгертулер енгізілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8-1-150 тіркелген, "Взгляд на события" газетінің 2012 жылғы 15 ақпандағы N 020 (926) жарияланған), келесі өзгертулер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшада:
"34 619 506" сандары "37 798 336" сандарына ауыстырылсын;
"18 975 157" сандары "19 144 818" сандарына ауыстырылсын;
"82 407" сандары "106 851" сандарына ауыстырылсын;
"14 290 607" сандары "17 275 332" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"35 982 340" сандары "39 525 404" сандарына ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"1 542 334" сандары "1 906 568" сандарына ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"1 542 334" сандары "1 906 568" сандарына ауыстырылсын;
"874 960" сандары "1 239 194" сандарына ауыстырылсын;
2) көрсетілген шешімнің 145 қосымшалары аталған шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
V шақырылған Қарағанды
қалалық мәслихатының
кезектен тыс II сессиясының
төрайымы                                   Л. Айтмағамбетова
Қарағанды қалалық
мәслихатының хатшысы                       Қ. Оспанов
Қарағанды қалалық мәслихатының
2012 жылғы 16 сәуірдегі II сессиясының
N 27 шешіміне
1 қосымша
Қарағанды қалалық мәслихатының
2011 жылғы 12 желтоқсандағы LIX сессиясының
N 612 шешіміне
1 қосымша
Қарағанды қаласының 2012 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сома, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
1. Кірістер

О внесении изменений в решение LIX сессии Карагандинского городского маслихата от 12 декабря 2011 года N 612 "О бюджете города Караганды на 2012-2014 годы"
Решение II сессии V созыва Карагандинского городского маслихата от 16 апреля 2012 года N 27. Зарегистрировано Управлением юстиции города Караганды 23 апреля 2012 года N 8-1-152. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Карагандинского городского маслихата от 7 марта 2013 года № 2-34/147)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Карагандинского городского маслихата от 07.03.2013 № 2-34/147).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение LIX сессии Карагандинского городского маслихата от 12 декабря 2011 года N 612 "О бюджете города Караганды на 2012 – 2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N  8-1-145, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 28 декабря 2011 года N 153 (905)), в которое внесены изменения решением I сессии V созыва Карагандинского городского маслихата от 24 января 2012 года N 16 "О внесении изменений в решение LIX сессии Карагандинского городского маслихата от 12 декабря 2011 года N 612 "О бюджете города Караганды на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-1-150, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 15 февраля 2012 года N 020 (926)) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "34 619 506" заменить цифрами "37 798 336";
цифры "18 975 157" заменить цифрами "19 144 818";
цифры "82 407" заменить цифрами "106 851";
цифры "14 290 607" заменить цифрами "17 275 332";
в подпункте 2):
цифры "35 982 340" заменить цифрами "39 525 404";
в подпункте 5):
цифры "1 542 334" заменить цифрами "1 906 568";
в подпункте 6):
цифры "1 542 334" заменить цифрами "1 906 568";
цифры "874 960" заменить цифрами "1 239 194";
2) приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель
II сессии V созыва
Карагандинского
городского маслихата                       Айтмагамбетова Л.
Секретарь Карагандинского
городского маслихата                       Оспанов К.
Приложение 1
к решению II сессии
Карагандинского городского маслихата
от 16 апреля 2012 года N 27
Приложение 1
к решению LIX сессии
Карагандинского городского маслихата
от 12 декабря 2011 года N 612
Бюджет города Караганды на 2012 год
категория
Сумма, тысяч тенге
класс
подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

16761488
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
4346638
Нысаналы даму трансферттері
10897476
Бюджеттік кредиттер
1517374
Ағымдағы нысаналы трансферттер
4346638
оның ішінде:
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайтуға
210317
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға
7948
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
16388
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне
131270
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
556387
Арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге
21093
Тұрғын үй көмегіне
20917
"Жұмыспен қамту - 2020" бағдарламасын іске асыруға
132215
оның ішінде:
-жалақыны ішінара субсидиялауға
25185
-халықты жұмыспен қамту орталықтарының қызмет етуін қамтамасыз ету
40706
-қоныс аударуға субсидиялар беруге
10573
-жастар тәжірибесіне
55751
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге
1762
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыруға
132256
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі және орташа жөндеуден өткізуге
1005805
Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығына
2110280
Нысаналы даму трансферттері
10897476
оның ішінде:
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға мен жайластыруға
2000
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуына
721777
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға
2275458
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға
2592913
Жылу-энергетикалық жүйені дамытуға

16761488
в том числе:
Целевые текущие трансферты
4346638
Целевые трансферты на развитие
10897476
Бюджетные кредиты
1517374
Целевые текущие трансферты
4346638
в том числе:
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
210317
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы"
7948
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
16388
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
131270
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
556387
На введение стандартов специальных социальных услуг
21093
На оказание жилищной помощи
20917
На реализацию мероприятий Программы занятости 2020
132215
в том числе:
- частичное субсидирование заработной платы
25185
- обеспечение деятельности центров занятости населения
40706
- предоставление субсидий на переезд
10573
- молодежная практика
55751
На проведение противоэпизоотических мероприятий
1762
На организацию внутрирайонных, пригородных общественных пассажирских перевозок
132256
На капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города)
1005805
На жилищно-коммунальное хозяйство
2110280
Целевые трансферты на развитие
10897476
в том числе:
На развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020
2000
На строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
721777
На проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2275458
На развитие системы водоснабжения
2592913
На развитие теплоэнергетической системы