Қарағанды қалалық мәслихатының шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының V шақырылған II сессиясының 2012 жылғы 16 сәуірдегі N 31 шешімі. Қарағанды қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 14 мамырда N 8-1-155 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды қалалық мәслихатының 2019 жылғы 15 мамырдағы № 409 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды қалалық мәслихатының 15.05.2019 № 409 (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды қалалық мәслихатының келесi шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтыру енгiзiлсiн:
1) күші жойылды - Қарағанды қалалық мәслихатының 21.06.2017 № 171 (алғаш ресми жарияланған күннен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) шешімімен;
2) ІV шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының LІХ сессиясының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы "Қарағанды қаласының мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарына ай сайынғы әлеуметтік көмек көрсету туралы" N 611 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген N 8-1-146, 2011 жылғы 30 желтоқсандағы N 154 (906) "Взгляд на события" газетінде жарияланған):
шешімнің 1 тармағы 1) тармақшасы мемлекеттік тілде жаңа редакцияда жазылсын, шешімнің орыс тіліндегі мәтіні өзгеріссіз қалсын:
"1) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алушыларға, сонымен қатар зейнетақының ең төменгі мөлшерін және жасына байланысты мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушыларға;".
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Қарағанды қалалық мәслихатының 21.06.2017 № 171 (алғаш ресми жарияланған күннен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
2. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау еңбек, әлеуметтiк саланы дамыту және халықты әлеуметтiк қорғау бойынша тұрақты комиссиясына жүктелсiн (төрағасы Мұқтаров Жанділ Ахуанұлы).
3. Осы шешiм алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
V шақырылған Қарағанды
қалалық мәслихатының кезектен
тыс ІІ сессиясының төрайымы
Л. Айтмағамбетова
Қарағанды қалалық
мәслихатының хатшысы
Қ. Оспанов
Келісілді:
"Қарағанды қаласының жұмыспен
қамту және әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бастығы
Ж. Ысқақов
16.04.2012 ж.

О внесении изменений и дополнения в решения Карагандинского городского маслихата
Решение II сессии V созыва Карагандинского городского маслихата от 16 апреля 2012 года N 31. Зарегистрировано Управлением юстиции города Караганды 14 мая 2012 года N 8-1-155. Утратило силу решением Карагандинского городского маслихата от 15 мая 2019 года № 409
Сноска. Утратило силу решением Карагандинского городского маслихата от 15.05.2019 № 409 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести изменения и дополнение в следующие решения Карагандинского городского маслихата:
1) утратил силу решением Карагандинского городского маслихата от 21.06.2017 N 171 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования);
2) в решение LIX сессии Карагандинского городского маслихата IV созыва от 12 декабря 2011 года N 611 "Об оказании ежемесячной социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан города Караганды" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-1-146, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 30 декабря 2011 года N 154 (906)):
подпункт 1 пункта 1 решения на государственном языке изложить в новой редакции; текст решения на русском языке не изменяется:
"1) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алушыларға, сонымен қатар зейнетақының ең төменгі мөлшерін және жасына байланысты мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушыларға;".
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решением Карагандинского городского маслихата от 21.06.2017 N 171 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по вопросам труда, развития социальной сферы и социальной защиты населения (председатель Мухтаров Жандил Ахуанович).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной II сессии
Карагандинского городского
маслихата V созыва
Л. Айтмагамбетова
Секретарь Карагандинского
городского маслихата
К. Оспанов
Согласовано:
Начальник
государственного учреждения
"Отдел занятости и социальных
программ города Караганды"
Ж. Искаков
16.04.2012