"Қарағанды қаласының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" Қарағанды қалалық мәслихатының LIX сессиясының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы N 612 шешіміне өзгертулер енгізу туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының V шақырылған XII сессиясының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы N 110 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 14 желтоқсанда N 2030 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің бітуіне байланысты қолдануы тоқтатылды (Қарағанды қалалық мәслихатының 2013 жылғы 7 наурыздағы № 2-34/147 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің бітуіне байланысты қолдануы тоқтатылды (Қарағанды қалалық мәслихатының 07.03.2013 N 2-34/147 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды қалалық мәслихатының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы LIX сессиясының "Қарағанды қаласының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 612 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8-1-145 болып тіркелген, 2011 жылғы 28 желтоқсандағы N 153 (905) "Взгляд на события" газетінде жарияланған), оған Қарағанды қалалық мәслихатының V шақырылған I сессиясының 2012 жылғы 24 қаңтардағы "Қарағанды қаласының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" Қарағанды қалалық мәслихатының LIX сессиясының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы N 612 шешіміне өзгертулер енгізу туралы" N 16 шешімімен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8-1-150 болып тіркелген, 2012 жылғы 15 ақпандағы N 020 (926) "Взгляд на события" газетінде жарияланған), Қарағанды қалалық мәслихатының V шақырылған II сессиясының 2012 жылғы 16 сәуірдегі "Қарағанды қаласының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" Қарағанды қалалық мәслихатының LIX сессиясының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы N 612 шешіміне өзгертулер енгізу туралы" N 27 шешімімен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8-1-152 болып тіркелген, 2012 жылғы 25 сәуірдегі N 051 (957) "Взгляд на события" газетінде жарияланған), Қарағанды қалалық мәслихатының V шақырылған V сессиясының 2012 жылғы 18 маусымдағы "Қарағанды қаласының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" Қарағанды қалалық мәслихатының LIX сессиясының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы N 612 шешіміне өзгертулер енгізу туралы" N 59 шешімімен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8-1-158 болып тіркелген, 2012 жылғы 25 маусымдағы N 078 (984) "Взгляд на события" газетінде жарияланған), Қарағанды қалалық мәслихатының V шақырылған VII сессиясының 2012 жылғы 20 тамыздағы "Қарағанды қаласының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" Қарағанды қалалық мәслихатының LIX сессиясының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы N 612 шешіміне өзгертулер енгізу туралы" N 79 шешімімен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8-1-159 болып тіркелген, 2012 жылғы 27 тамыздағы N 106 (1012) "Взгляд на события" газетінде жарияланған), Қарағанды қалалық мәслихатының V шақырылған XI сессиясының 2012 жылғы 12 қарашадағы "Қарағанды қаласының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" Қарағанды қалалық мәслихатының LIX сессиясының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы N 612 шешіміне өзгертулер енгізу туралы" N 101 шешімімен өзгертулер енгізілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 1970 болып тіркелген, 2012 жылғы 16 қарашадағы N 143 (1049) "Взгляд на события" газетінде жарияланған), келесі өзгертулер енгізілсін:

О внесении изменений в решение LIX сессии Карагандинского городского маслихата от 12 декабря 2011 года N 612 "О бюджете города Караганды на 2012-2014 годы"
Решение XII сессии V созыва Карагандинского городского маслихата от 12 декабря 2012 года N 110. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 14 декабря 2012 года N 2030. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Карагандинского городского маслихата от 7 марта 2013 года № 2-34/147)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Карагандинского городского маслихата от 07.03.2013 № 2-34/147).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение LIX сессии Карагандинского городского маслихата от 12 декабря 2011 года N 612 "О бюджете города Караганды на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-1-145, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 28 декабря 2011 года N 153 (905)), в которое внесены изменения решением I сессии V созыва Карагандинского городского маслихата от 24 января 2012 года N 16 "О внесении изменений в решение LIX сессии Карагандинского городского маслихата от 12 декабря 2011 года N 612 "О бюджете города Караганды на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-1-150, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 15 февраля 2012 года N 020 (926)), решением II сессии V созыва Карагандинского городского маслихата от 16 апреля 2012 года N 27 "О внесении изменений в решение LIX сессии Карагандинского городского маслихата от 12 декабря 2011 года N 612 "О бюджете города Караганды на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-1-152, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 25 апреля 2012 года N 051 (957)), решением V сессии V созыва Карагандинского городского маслихата от 18 июня 2012 года N 59 "О внесении изменений в решение LIX сессии Карагандинского городского маслихата от 12 декабря 2011 года N 612 "О бюджете города Караганды на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-1-158, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 25 июня 2012 года N 078 (984)), решением VII сессии V созыва Карагандинского городского маслихата от 20 августа 2012 года N 79 "О внесении изменений в решение LIX сессии Карагандинского городского маслихата от 12 декабря 2011 года N 612 "О бюджете города Караганды на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-1-159, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 27 августа 2012  года N 106 (1012)), решением XI сессии V созыва Карагандинского городского маслихата от 12 ноября 2012 года N 101 "О внесении изменений в решение LIX сессии Карагандинского городского маслихата от 12 декабря 2011 года N 612 "О бюджете города Караганды на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1970, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 16 ноября 2012 года N 143 (1049)) следующие изменения:

81525
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
41163
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
11565
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
25465
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3332
5
Жоспарлау және статистикалық қызмет
45537
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
45537
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
41748
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3232
110
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталына мемлекеттiң қатысуы арқылы iске асырылуы жоспарланатын бюджеттiк инвестициялардың экономикалық сараптамасы
557
02
Қорғаныс
13705
1
Әскери мұқтаждықтар
13705
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
13705
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
13705
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
256927
1
Құқық қорғау қызметi
256927
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
256927
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
256927
04
Бiлiм беру
12369834
1
Мектепке дейiнгi тәрбиелеу және оқыту
2230817
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2230817
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
2210174
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
20643
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
9706168
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
9706168
003
Жалпы білім беру
8677619
006
Балаларға қосымша білім беру
834515
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
3216
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту

81525
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
41163
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
11565
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
25465
018
Капитальные расходы государственного органа
3332
5
Планирование и статистическая деятельность
45537
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
45537
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
41748
004
Капитальные расходы государственного органа
3232
110
Экономическая экспертиза бюджетных инвестиций, планируемых к реализации посредством участия государства в уставном капитале юридических лиц
557
02
Оборона
13705
1
Военные нужды
13705
122
Аппарат акима района (города областного значения)
13705
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
13705
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
256927
1
Правоохранительная деятельность
256927
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
256927
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
256927
04
Образование
12369834
1
Дошкольное воспитание и обучение
2230817
464
Отдел образования района (города областного значения)
2230817
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
2210174
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
20643
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
9706168
464
Отдел образования района (города областного значения)
9706168
003
Общеобразовательное обучение
8677619
006
Дополнительное образование для детей
834515
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
3216
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета

252
- жастар тәжірибесіне
50094
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге
1762
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
132256
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі және орташа жөндеуден өткізуге
1255060
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығына
2544560
Нысаналы даму трансферттері
10197686
оның ішінде:
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуына
660567
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға

252
- молодежная практика
50094
На проведение противоэпизоотических мероприятий
1762
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
132256
На капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города)
1255060
На жилищно-коммунальное хозяйство
2544560
Целевые трансферты на развитие
10197686
в том числе:
На строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
660567
На проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры