2012 жылы жұмыссыз жастар үшін дипломнан кейінгі кәсіптік практиканы ұйымдастыру туралы
Қарағанды облысы Теміртау қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 16 ақпандағы N 7/3 қаулысы. Қарағанды облысы Теміртау қаласы Әділет басқармасында 2012 жылғы 7 наурызда N 8-3-135 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Теміртау қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 18 шілдедегі N 29/1 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Теміртау қаласы әкімдігінің 18.07.2013 N 29/1 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабының 5-7) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 19 маусымдағы N 836 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қаулысымен бекітілген Жастар практикасын ұйымдастыру және қаржыландыру қағидасына сәйкес, Теміртау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. алынып тасталды - Қарағанды облысы Теміртау қаласы әкімдігінің 2012.05.31 N 21/3 (бірінші ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енеді) қаулысымен.
2. Уәкілетті орган – "Теміртау қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі және Теміртау қаласы әкімдігінің "Теміртау қаласының жұмыспен қамту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі:
1) жұмыспен қамту бөлімінде жұмыссыз ретінде тіркелген, жоғары және орта кәсіптік оқу орындарын бітірген жұмыссыз жастар үшін жастар практикасын өткізу жұмыстарын ұйымдастырсын, жұмысқа орналасуға және еңбек нарығындағы бәсекелестікті арттыруға жәрдем көрсетсін;
2) тізбеге сәйкес кәсіптік оқу орындарын бітірген жұмыссыздарға уақытша жұмыс орындарын ұсынуға тілек білдірген жұмыс берушілермен жастар практикасын ұйымдастыруға және өткізуге шарттар жасасын;
3) жастар практикасын өткізу шараларын қаржыландыруды "Еңбекпен қамту бағдарламасы" 002 бағдарламасында "Халықты жұмыспен қамту саласында азаматтарды әлеуметтік қорғау жөніндегі қосымша шаралар" 102 бағдарламашасында және "Республикалық бюджеттен нысаналы ағымдық трансферттер есебінен әлеуметтік жұмыс орындары мен жастар практикасы бағдарламаларын кеңейту" 103 бағдарламашасында қарастырылған жергілікті бюджет қаражаты есебінен жүргізсін;
4) жастар практикасына қатысушылардың еңбекақысын 2012 жылға белгіленген ең төменгі еңбекақы мөлшерінен төмен болмайтын, бюджетпен белгіленген қаражат шегінде белгілесін.

Об организации профессиональной последипломной практики для безработной молодежи в 2012 году
Постановление акимата города Темиртау Карагандинской области от 16 февраля 2012 года N 7/3. Зарегистрировано Управлением юстиции города Темиртау Карагандинской области 7 марта 2012 года N 8-3-135. Утратило силу постановлением акимата города Темиртау Карагандинской области от 18 июля 2013 года N 29/1
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Темиртау Карагандинской области от 18.07.2013 N 29/1.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5-7) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", Правилами организации и финансирования молодежной практики, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат города Темиртау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. исключен - постановлением акимата города Темиртау Карагандинской области от 31.05.2012 N 21/3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Уполномоченному органу - государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ города Темиртау" и коммунальному государственному учреждению "Центр занятости города Темиртау" акимата города Темиртау":
1) организовать работу по проведению молодежной практики для безработной молодежи, окончившей учебные заведения среднего и высшего профессионального образования, зарегистрированной в качестве безработных в отделе занятости, оказать содействие в трудоустройстве и повышении конкурентоспособности на рынке труда;
2) согласно перечню заключить с работодателями, изъявившими желание предоставить временные рабочие места безработным - выпускникам профессиональных учебных заведений в рамках молодежной практики, договора на организацию и проведение молодежной практики;
3) финансирование мероприятий по проведению молодежной практики производить за счет средств местного бюджета, предусмотренных по программе 002 "Программа занятости" подпрограмме 102 "Дополнительные меры по социальной защите граждан в сфере занятости населения" и подпрограмме 103 "Расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики за счет целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета;
4) определить оплату труда участников молодежной практики, в пределах средств установленных бюджетом, но не ниже одной минимальной заработной платы, установленной на 2012 год.