Теміртау қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 16 ақпандағы N 7/3 "2012 жылы жұмыссыз жастар үшін дипломнан кейінгі кәсіптік практиканы ұйымдастыру туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Теміртау қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 31 мамырдағы N 21/3 қаулысы. Қарағанды облысы Теміртау қаласы Әділет басқармасында 2012 жылғы 29 маусымда N 8-3-143 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Теміртау қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 18 шілдедегі N 29/1 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Теміртау қаласы әкімдігінің 18.07.2013 N 29/1 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 18-2-бабына сәйкес, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 30 наурыздағы N 378 "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қаулысын орындау мақсатында, Теміртау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Теміртау қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 16 ақпандағы N 7/3 "2012 жылы жұмыссыз жастар үшін дипломнан кейінгі кәсіптік практиканы ұйымдастыру туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8-3-135 болып тіркелген, 2012 жылғы 22 наурыздағы N 12 "Новый Теміртау" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақ алынып тасталсын;
2) қаулының 2-тармағы "Теміртау қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі" сөздерінен кейін "және Теміртау қаласы әкімдігінің "Теміртау қаласының жұмыспен қамту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі" сөздерімен толықтырылсын;
3) қаулының 2-тармағының 3) тармақшасында:
"қалалық" сөзі "жергілікті" сөзімен ауыстырылсын;
"Халықты жұмыспен қамту саласында азаматтарды әлеуметтік қорғау жөніндегі қосымша шаралар" 102 бағдарламашасында" сөздерінен кейін "және "Республикалық бюджеттен нысаналы ағымдық трансферттер есебінен әлеуметтік жұмыс орындары мен жастар практикасы бағдарламаларын кеңейту" 103 бағдарламашасында" сөздерімен толықтырылсын;
4) қаулының 2-тармағының 4) тармақшасы келесі мазмұндағы жаңа редакцияда жазылсын:
"жастар практикасына қатысушылардың еңбекақысын 2012 жылға белгіленген ең төменгі еңбекақы мөлшерінен төмен болмайтын, бюджетпен белгіленген қаражат шегінде белгілесін".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Теміртау қаласы әкімінің орынбасары Юрий Викторович Жулинге жүктелсін.

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата города Темиртау от 16 февраля 2012 года N 7/3 "Об организации профессиональной последипломной практики для безработной молодежи в 2012 году"
Постановление акимата города Темиртау Карагандинской области от 31 мая 2012 года N 21/3. Зарегистрировано Управлением юстиции города Темиртау Карагандинской области 29 июня 2012 года N 8-3-143. Утратило силу постановлением акимата города Темиртау Карагандинской области от 18 июля 2013 года N 29/1
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Темиртау Карагандинской области от 18.07.2013 N 29/1.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 18-2 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", во исполнение постановления Правительства Республики Казахстан от 30 марта 2012 года N 378 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан", акимат города Темиртау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести следующие изменения и дополнения в постановление акимата города Темиртау от 16 февраля 2012 года N 7/3 "Об организации профессиональной последипломной практики для безработной молодежи в 2012 году" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 8-3-135, опубликовано 22 марта 2012 года в газете "Новый Теміртау" N 12):
1) пункт 1 исключить;
2) пункт 2 постановления после слов "государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ города Темиртау"" дополнить словами "и коммунальному государственному учреждению "Центр занятости города Темиртау" акимата города Темиртау"";
3) в подпункте 3) пункта 2 постановления:
слово "городского" заменить словом "местного";
после слов "подпрограмме 102 "Дополнительные меры по социальной защите граждан в сфере занятости населения" дополнить словами "и подпрограмме 103 "Расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики за счет целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета";
4) подпункт 4) пункта 2 постановления изложить в новой редакции следующего содержания:
"определить оплату труда участников молодежной практики, в пределах средств установленных бюджетом, но не ниже одной минимальной заработной платы, установленной на 2012 год.".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Темиртау Жулина Юрия Викторовича.

3. Осы қаулы бірінші ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енеді.
Теміртау қаласының әкімі                   Н. Сұлтанов

3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Темиртау                       Н. Султанов