Теміртау қалалық мәслихатының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы 47 сессиясының N 47/10 "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2012 жылғы 17 тамыздағы N 7/4 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 29 тамызда N 8-3-145 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қарағанды облыстық мәслихатының 2012 жылғы 10 тамыздағы 7 сессиясының "Қарағанды облыстық мәслихатының 2011 жылғы 29 қарашадағы ХLI сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" N 464 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 77 шешіміне сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Теміртау қалалық мәслихатының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы 47 сессиясының N 47/10 "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8-3-131 болып тіркелген, 2012 жылғы 18 қаңтардағы N 1 "Второе счастье" газетінде жарияланған), Теміртау қалалық мәслихатының 2012 жылғы 7 наурыздағы 2 сессиясының 2/5 "Теміртау қалалық мәслихатының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы 47 сессиясының N 47/10 "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8-3-136 болып тіркелген, 2012 жылғы 6 сәуірдегі N 4 "Второе счастье" газетінде жарияланған), Теміртау қалалық мәслихатының 2012 жылғы 11 сәуірдегі 3 сессиясының 3/4 "Теміртау қалалық мәслихатының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы 47 сессиясының N 47/10 "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8-3-139 болып тіркелген, 2012 жылғы 26 сәуірдегі  N 5 "Второе счастье" газетінде жарияланған), Теміртау қалалық мәслихатының 2012 жылғы 13 маусымдағы 5 сессиясының 5/4 "Теміртау қалалық мәслихатының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы 47 сессиясының N 47/10 "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" шешімімен өзгерістер мен толықтыру енгізілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8-3-142 болып тіркелген, 2012 жылғы 27 маусымдағы N 7 (46) "Второе счастье" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:

О внесении изменений и дополнений в решение 47 сессии Темиртауского городского маслихата от 12 декабря 2011 года N 47/10 "О городском бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 17 августа 2012 года N 7/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 29 августа 2012 года N 8-3-145
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением 7 сессии Карагандинского областного маслихата от 10 августа 2012 года N 77 "О внесении изменений и дополнений в решение XLI сессии Карагандинского областного маслихата от 29 ноября 2011 года N 464 "Об областном бюджете на 2012-2014 годы"" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 47 сессии Темиртауского городского маслихата от 12 декабря 2011 года N 47/10 "О городском бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-3-131, опубликовано в газете "Второе счастье" от 18 января 2012 года N 1), внесены изменения и дополнения решением 2 сессии Темиртауского городского маслихата от 7 марта 2012 года N 2/5 "О внесении изменений и дополнений в решение 47 сессии Темиртауского городского маслихата от 12 декабря 2011 года N 47/10 "О городском бюджете на 2012-2014 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-3-136, опубликовано в газете "Второе счастье" от 6 апреля 2012 года N 4), внесены изменения и дополнения решением 3 сессии Темиртауского городского маслихата от 11 апреля 2012 года N 3/4 "О внесении изменений и дополнений в решение 47 сессии Темиртауского городского маслихата от 12 декабря 2011 года N 47/10 "О городском бюджете на 2012-2014 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-3-139, опубликовано в газете "Второе счастье" от 26 апреля 2012 года N 5), внесены изменения и дополнение решением 5 сессии Темиртауского городского маслихата от 13 июня 2012 года N 5/4 "О внесении изменений и дополнения в решение 47 сессии Темиртауского городского маслихата от 12 декабря 2011 года N 47/10 "О городском бюджете на 2012-2014 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-3-142, опубликовано в газете "Второе счастье" от 27 июня 2012 года N 7 (46)), следующие изменения и дополнения:

1) 1-тармақта:
1) тармақшадағы:
"9 095 910" сандары "9 556 594" сандарымен ауыстырылсын;
"7 847 478" сандары "8 147 456" сандарымен ауыстырылсын;
"21 455" сандары "19 364" сандарымен ауыстырылсын;
"102 507" сандары "47 147" сандарымен ауыстырылсын;
"1 124 470" сандары "1 342 627" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"9 447 172" сандары "9 907 856" сандарымен ауыстырылсын;
2) 2-тармақта:
"1 124 470" сандары "1 342 627" сандарымен ауыстырылсын;
"70 896" сандары "76 415" сандарымен ауыстырылсын;
"55 555" сандары "226 083" сандарымен ауыстырылсын;
тоғызыншы азатжолдағы "ауданiшiлiк, қала маңындағы қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыруға" сөздері "әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялауға" сөздерімен ауыстырылсын;
он жетінші азатжолдағы "." тыныс белгісі ";" тыныс белгісімен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы азатжолмен толықтырылсын:
"инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алуға 42 110 мың теңге сомасында.";
3) 6-тармақта:
"112 069" сандары "117 002" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
бесінші азатжол жаңа редакцияда жазылсын:
"жалпы білім беретін мекемелерде оқымайтын 16 жасқа дейінгі мүгедек балаларға";
он үшінші азатжолдағы "қалалық қоғамдық көліктерде жүруге (таксиден басқа)" сөздері алынып тасталсын;
келесі мазмұндағы 18, 19 - азатжолдармен толықтырылсын:
"мүгедек балаларға;
"Теміртау қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесіне жәрдемақы тағайындау жөнінде өтініш жасаған мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алушылардың балаларына;";
6) тармақшадағы:
"10 370" сандары "16 431" сандарымен ауыстырылсын;
9) тармақшадағы:
";" тыныс белгісі "." тыныс белгісімен ауыстырылсын;
10) тармақша алынып тасталсын;
4) 8-тармақта:
"36 003" сандары "25 353" сандарымен ауыстырылсын;
5) көрсетілген шешімнің 15-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы,
мәслихат хатшысы                           В. Свиридов
КЕЛІСІЛДІ
"Теміртау қаласының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесі бастығының
міндетін атқарушы
А. Сыдықова
2012 жылғы 17 тамыз
Теміртау қалалық мәслихатының
2012 жылғы 17 тамыздағы
7 сессиясының N 7/4 шешіміне
1-қосымша
Теміртау қалалық мәслихатының
2011 жылғы 12 желтоқсандағы
47 сессиясының N 47/10 шешіміне
1-қосымша
2012 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
І. Кірістер

1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "9 095 910" заменить цифрами "9 556 594";
цифры "7 847 478" заменить цифрами "8 147 456";
цифры "21 455" заменить цифрами "19 364";
цифры "102 507" заменить цифрами "47 147";
цифры "1 124 470" заменить цифрами "1 342 627";
в подпункте 2):
цифры "9 447 172" заменить цифрами "9 907 856";
2) в пункте 2:
цифры "1 124 470" заменить цифрами "1 342 627";
цифры "70 896" заменить цифрами "76 415";
цифры "55 555" заменить цифрами "226 083";
в девятом абзаце слова "на организацию внутрирайонных, пригородных общественных пассажирских перевозок" заменить словами "на субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям";
в семнадцатом абзаце знак препинания "." заменить на знак препинания ";";
дополнить абзацем следующего содержания:
"на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в сумме 42 110 тысяч тенге.";
3) в пункте 6:
цифры "112 069" заменить цифрами "117 002";
в подпункте 2):
пятый абзац изложить в новой редакции:
"детям-инвалидам до 16 лет не обучающимся в общеобразовательных учреждениях";
в тринадцатом абзаце слова "на проезд в городском общественном транспорте (кроме такси)" исключить;
дополнить абзацами 18, 19 следующего содержания:
"детям-инвалидам;
детям получателей государственной адресной социальной помощи, обратившихся в государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ города Темиртау" за назначением пособия;";
в подпункте 6):
цифры "10 370" заменить цифрами "16 431";
в подпункте 9):
знак препинания ";" заменить на знак препинания ".";
подпункт 10) исключить;
4) в пункте 8:
цифры "36 003" заменить цифрами "25 353";
5) приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии,
секретарь маслихата                        В. Свиридов
СОГЛАСОВАНО
И.о. начальника государственного
учреждения "Отдел экономики и бюджетного
планирования города Темиртау"
А. Сыдыкова
17 августа 2012 года
Приложение 1
к решению 7 сессии
Темиртауского городского маслихата
от 17 августа 2012 года N 7/4
Приложение 1
к решению 47 сессии
Темиртауского городского маслихата
от 12 декабря 2011 года N 47/10
Городской бюджет на 2012 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

8069
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
2721446
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
2721446
004
Жалпы білім беру
2462919
005
Балалар мен жеткіншектерге қосымша білім беру
187532
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
2649
064
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
68346
4
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру
23511
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
23511
007
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
23511
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
62937
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
62937
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
12750
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
50187
5
Денсаулық сақтау
3510
2
Халықтың денсаулығын қорғау
3510
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
3510
024
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шаралар өткізу"
3510
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
450638
2
Әлеуметтiк көмек
417299
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
394046
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
78017
003
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан" орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
64
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
4092
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
8092
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
117002

8069
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
2721446
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
2721446
004
Общеобразовательное обучение
2462919
005
Дополнительное образование для детей и юношества
187532
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
2649
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
68346
4
Техническое и профессиональное, послесреднее образование
23511
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
23511
007
Организация профессионального обучения
23511
9
Прочие услуги в области образования
62937
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
62937
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
12750
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
50187
05
Здравоохранение
3510
2
Охрана здоровья населения
3510
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
3510
024
Реализация мероприятий в рамках Государственной программы "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы за счет трансфертов из республиканского бюджета
3510
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
450638
2
Социальная помощь
417299
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
394046
002
Программа занятости
78017
003
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық Қаһарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны
64
005
Государственная адресная социальная помощь
4092
006
Оказание жилищной помощи
8092
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
117002

010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1788
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
28907
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
41897
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
5459
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
88850
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
19878
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
23253
012
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында білім алушылар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
23253
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
33339
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
33339
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29270
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1014
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3055
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1259638
1
Тұрғын үй шаруашылығы
344277
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
30000
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен шығару
30000
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
297935
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
248565
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
49370
479
Тұрғын үй инспекциясы бөлімі
16342
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15344
002
Ақпараттық жүйе құру
500
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
498
2
Коммуналдық шаруашылық
106129
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
19000
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
19000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1788
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
28907
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
41897
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
5459
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
88850
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
19878
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
23253
012
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
23253
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
33339
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
33339
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
29270
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1014
021
Капитальные расходы государственного органа
3055
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1259638
1
Жилищное хозяйство
344277
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
30000
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
30000
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
297935
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
248565
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
49370
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
16342
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
15344
002
Создание информационных систем
500
005
Капитальные расходы государственного органа
498
2
Коммунальное хозяйство
106129
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
19000
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
19000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

22420
09
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
3494
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3494
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
3494

22420
09
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникации
3494
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3494
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским),пригородным и внутрирайонным сообщениям
3494