Қалалық мәслихаттың 2011 жылғы 8 желтоқсандағы N 54/410 "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2012 жылғы 11 сәуірдегі N 3/33 шешімі. Қарағанды облысы Балқаш қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 20 сәуірде N 8-4-275 тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Қалалық мәслихаттың 2011 жылғы 8 желтоқсандағы N 54/410 "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-4-262 болып тіркелген, 2012 жылғы 18 қаңтардағы N 6 "Балқаш өңірі", 2012 жылғы 18 қаңтардағы N 6 "Северное Прибалхашье" газеттерінде жарияланған), шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшада:
"4 420 362" сандары "4 700 375" сандарымен ауыстырылсын;
"1 968 754" сандары "2 248 767" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"4 512 848" сандары "4 759 884" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
бірінші абзацында "0" саны "92 486" сандарымен ауыстырылсын;
екінші абзацында "0" саны "92 486" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"92 486" сандары "151 995" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
бірінші абзацында "92 486" сандары "151 995" сандарымен ауыстырылсын;
төртінші абзацында "0" саны "59 509" сандарымен ауыстырылсын;
2) 4 тармақта:
"114 864" сандары "107 424" сандарымен ауыстырылсын;
3) 5 тармақта:
"43 452" сандары "41 940" сандарымен ауыстырылсын;
4) 7 тармақта:
"52 889" сандары "38 482" сандарымен ауыстырылсын;
5) 12 тармақта:
"Назарбаев зияткерлік мектептері" сөздері "Назарбаев Зияткерлік мектептері" сөздерімен ауыстырылсын;
6) келесі мазмұндағы 12-1 тармағымен толықтырылсын:
"12-1. 2012 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында моноқалаларды жайластыру мәселелерін шешу бойынша іс-шаралар өткізуге 302 950 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.";
7) 13 тармақта:
"233 389" сандары "158 722" сандарымен ауыстырылсын;
8) 15 тармақта:
"318 999" сандары "255 199" сандарымен ауыстырылсын;
9) келесі мазмұндағы 15-1, 15-2 тармақтарымен толықтырылсын:
"15-1. 2012 жылға арналған қалалық бюджеттің түсімдерінің құрамында Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салу және (немесе) сатып алу және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту және (немесе) сатып алуға 136 889 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттер көзделгені ескерілсін.

О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата от 8 декабря 2011 года N 54/410 "О городском бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 11 апреля 2012 года N 3/33. Зарегистрировано Управлением юстиции города Балхаш Карагандинской области 20 апреля 2012 года N 8-4-275. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 8 декабря 2011 года N 54/410 "О городском бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-4-262, опубликовано в газетах "Балқаш өңірі" от 18 января 2012 года N 6, "Северное Прибалхашье" от 18 января 2012 года N 6) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "4 420 362" заменить цифрами "4 700 375";
цифры "1 968 754" заменить цифрами "2 248 767";
в подпункте 2):
цифры "4 512 848" заменить цифрами "4 759 884";
в подпункте 3):
в абзаце первом цифру "0" заменить цифрами "92 486";
в абзаце втором цифру "0" заменить цифрами "92 486";
в подпункте 5):
цифры "92 486" заменить цифрами "151 995";
в подпункте 6):
в абзаце первом цифры "92 486" заменить цифрами "151 995";
в абзаце четвертом цифру "0" заменить цифрами "59 509";
2) в пункте 4:
цифры "114 864" заменить цифрами "107 424";
3) в пункте 5:
цифры "43 452" заменить цифрами "41 940";
4) в пункте 7:
цифры "52 889" заменить цифрами "38 482";
5) в пункте 12:
слова "Назарбаев интеллектуальные школы" заменить словами "Назарбаев Интеллектуальные школы";
6) дополнить пунктом 12-1 следующего содержания:
"12-1. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2012 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 302 950 тысяч тенге на проведение мероприятий по решению вопросов обустройства моногородов.";
7) в пункте 13:
цифры "233 389" заменить цифрами "158 722";
8) в пункте 15:
цифры "318 999" заменить цифрами "255 199";
9) дополнить пунктами 15-1, 15-2 следующего содержания:
"15-1. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2012 год предусмотрены целевые трансферты на развитие в сумме 136 889 тысяч тенге на строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020.

15-2. 2012 жылға арналған қалалық бюджеттің түсімдерінің құрамында Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту мен жайластыруға 2 000 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттер көзделгені ескерілсін.";
10) 16 тармақта:
"7 000" сандары "17 359" сандарымен ауыстырылсын;
11) көрсетілген шешімге 1, 4, 5, 6 және 8 қосымшалары осы шешімге 1, 2, 3, 4 және 5 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрайымы,
қалалық мәслихаттың хатшысы
К. Рахимберлина
Қалалық мәслихаттың
2012 жылғы 11 сәуірдегі
N 3/33 шешіміне
1 қосымша
Қалалық мәслихаттың
2011 жылғы 8 желтоқсандағы
N 54/410 шешіміне
1 қосымша
2012 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сомасы, (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер

15-2. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2012 год предусмотрены целевые трансферты на развитие в сумме 2 000 тысячи тенге на развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020.";
10) в пункте 16:
цифры "7 000" заменить цифрами "17 359";
11) приложения 1, 4, 5, 6 и 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 и 5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии,
секретарь городского маслихата
К. Рахимберлина
Приложение 1
к решению городского маслихата
от 11 апреля 2012 года N 3/33
Приложение 1
к решению городского маслихата
от 8 декабря 2011 года N 54/410
Городской бюджет на 2012 год
Категория
Сумма, (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

4000
020
Республикалық бюджеттен берiлетiн трансферттер есебiнен жетiм баланы (жетiм балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтiп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдерi
38482
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
253336
2
Әлеуметтiк көмек
217112
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
3626
003
Мұқтаж азаматтарға үйiнде әлеуметтiк көмек көрсету
3626
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
204458
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
72562
003
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистiк Еңбек ерлерiн, Даңқ Орденiнiң үш дәрежесiмен және "Отан" орденiмен марапатталған соғыс ардагерлерi мен мүгедектерiн жерлеу рәсiмдерi бойынша қызмет көрсету
146
005
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
2806
006
Тұрғын үй көмегiн көрсету
2175
007
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
59726
010
Үйден тәрбиеленiп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1665
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
34321
016
18 жасқа дейiнгi балаларға мемлекеттiк жәрдемақылар
5380
017
Мүгедектердi оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен және ымдау тiлi мамандарының қызмет көрсетуiн, жеке көмекшiлермен қамтамасыз ету
13998
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметiн қамтамасыз ету
11679
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
9028
012
Жергiлiктi өкiлдiк органдардың шешiмi бойынша бiлiм беру ұйымдарының күндiзгi оқу нысанында бiлiм алушылар мен тәрбиеленушiлердi қоғамдық көлiкте (таксиден басқа) жеңiлдiкпен жол жүру түрiнде әлеуметтiк қолдау
9028
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
36224
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
36224
001
Жергiлiктi деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшiн әлеуметтiк бағдарламаларды iске асыру саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
32691
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтiк төлемдердi есептеу, төлеу мен жеткiзу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1218
021
Мемлекеттiк органның күрделi шығыстары
2315
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
931559
1
Тұрғын үй шаруашылығы
329101
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
329101
003
Мемлекеттiк коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйiн жобалау, салу және (немесе) сатып алу

4000
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
38482
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
253336
2
Социальная помощь
217112
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3626
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
3626
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
204458
002
Программа занятости
72562
003
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық Қаһарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны
146
005
Государственная адресная социальная помощь
2806
006
Оказание жилищной помощи
2175
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
59726
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1665
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
34321
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
5380
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
13998
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
11679
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
9028
012
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
9028
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
36224
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
36224
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
32691
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1218
021
Капитальные расходы государственного органа
2315
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
931559
1
Жилищное хозяйство
329101
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
329101
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда