2012 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 20 қаңтардағы N 01/22 қаулысы. Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы Әділет басқармасында 2012 жылғы 10 ақпанда N 8-6-134 тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңдарына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы N 836 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысымен бекітілген Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландырудың ережесіне сәйкес жұмыссыз азаматтарды әлеуметтік пайдалы бағыты бар жұмыстарға тарту мақсатында, оларды уақытша жұмыспен қамтамасыз ету үшін қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сәтбаев қаласы бойынша 2012 жылға арналған қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс 700 адам есебінде айқындалсын (1 қосымша).
2. 2012 жылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін Сәтбаев қаласының ұйымдарының тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі, шарттары және қаржыландыру көздері бекітілсін (2 қосымша).

Об организации общественных работ на 2012 год
Постановление акимата города Сатпаев Карагандинской области от 20 января 2012 года N 01/22. Зарегистрировано Управлением юстиции города Сатпаев Карагандинской области 10 февраля 2012 года N 8-6-134. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 23 января 2001 года "О занятости населения", Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях привлечения безработных граждан к трудовой деятельности, имеющей социально-полезную направленность, для обеспечения их временной занятости, акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить спрос и предложение на общественные работы на 2012 год по городу Сатпаев в количестве 700 человек (приложение 1).
2. Утвердить перечень организаций города Сатпаев, в которых будут проводиться общественные работы в 2012 году, виды, объемы, условия общественных работ и источники их финансирования (приложение 2).

3. Қоғамдық жұмыстарға тартылған жұмыссыздардың жалақысы белгіленсін:
1) қаланы абаттандыру мен көгалдандыру бағдарламасына қатысушыларына, Қазақстан Республикасының заңнамасымен 2012 жылға белгіленген бір жарым ең төменгі жалақы мөлшерінде;
2) басқа бағдарламалар бойынша қатысушыларға, Қазақстан Республикасының заңнамасымен 2012 жылға белгіленген жалақының ең төменгі мөлшерінде.
4. "Сәтбаев қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Т.Ғ. Қапарова) жұмыс берушілермен қоғамдық жұмыстарды орындау үшін бірыңғай шарт жасалсын.

3. Размер оплаты труда безработных, занятых на общественных работах, установить:
1) участвующим в программе благоустройства и озеленения города в размере полутора минимальной заработной платы, установленной законодательством Республики Казахстан на 2012 год;
2) по другим программам, в сумме минимального размера заработной платы, установленной законодательством Республики Казахстан на 2012 год.
4. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ города Сатпаев" (Капарова Т.Г.) заключить типовые договора с работодателями на выполнение общественных работ.

аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.00 дейін
жергілікті бюджет
513,6
2
"Сәтбаев қаласының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Әскери қару күші қатарына шақыруда,шақыру қағазын халыққа жеткізу жөнінде жұмыс жүргізуге көмектесу
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.00 дейін
жергілікті бюджет
3081,4
3
"Сәтбаев қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Әлеуметтік төлем алуға құқылы азаматтарды анықтау мақсатында аулалық тексеруге және қаланың әлеуметтік картасын анықтауға көмектесу, құжаттарды өңдеу
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.00 дейін
жергілікті бюджет

с 9.00 до 18.00 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
513,6
2
Государственное учреждение "Отдел по делам обороны города Сатпаев"
Помощь в работе с населением по призыву в ряды Вооруженных Сил, доставка повесток
с 9.00 до 18.00 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
3081,4
3
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ города Сатпаев"
Помощь в подворном обходе с целью выявления граждан, имеющих право на социальную помощь, уточнении социальной карты города и обработка документов
с 9.00 до 18.00 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет

3749,1
4
"Сәтбаев қаласының білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу, құжаттарды көбейту және жіберу, көмекші жұмысшылар
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.00 дейін
жергілікті бюджет
3595,0
5
"Сәтбаев қаласы бойынша салық басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Мүлік салықтарын төлеуде ескерту хабарламаларын жасау, тұрғындарға жеткізу жұмыстарына көмектесу
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.00 дейін
жергілікті бюджет
2054,3
6
"Сәтбаев қаласының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу, құжаттарды көбейту және жіберу
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.00 дейін
жергілікті бюджет
154,1
7
"Жезқазған кентінің әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу, құжаттарды көбейту және жіберу. Кентті абаттандыру және көгалдандыру
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.00 дейін
жергілікті бюджет
7493,5
8
"Сәтбаев қаласының ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу, құжаттарды көбейту және жіберу
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.00 дейін
жергілікті бюджет
205,4
9
"Сәтбаев қаласының құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу, құжаттарды көбейту және жіберу
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.00 дейін
жергілікті бюджет
616,3
10
"Сәтбаев қаласының тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автокөлік жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу, құжаттарды көбейту және жіберу. Қаланы абаттандыру мен көгалдандыру
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.00 дейін
жергілікті бюджет
9291,1
11
"Сәтбаев қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу, қалалық іс-шараларды ұйымдастыруға көмектесу
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.00 дейін
жергілікті бюджет
513,6
12
"Сәтбаев қаласының әділет басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу жұмысы
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.00 дейін
жергілікті бюджет
1027,1
13
"Сәтбаев қалалық соты" мемлекеттік мекемесі
Шақыру қағазын жеткізу
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.00 дейін
жергілікті бюджет
2054,3
14
"Мерей" балалар үйі" мемлекеттік мекемесі
Балалармен жұмыс жүргізуде тәрбиешілерге көмек
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.00 дейін
жергілікті бюджет
513,6
15
"Сәтбаев қаласының кәсіпкерлік және ауыл шаруашылық бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу, құжаттарды көбейту және жіберу
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.00 дейін
жергілікті бюджет
513,6
16
"Сәтбаев қаласының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.00 дейін
жергілікті бюджет
462,2
17
"Сәтбаев қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу және жіберу

3749,1
4
Государственное учреждение "Отдел образования, физической культуры и спорта города Сатпаев"
Обработка документов, копирование и рассылка документов, подсобные работы
с 9.00 до 18.00 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
3595,0
5
Государственное учреждение "Налоговое управление по города Сатпаев"
Помощь в работе с населением, доставка уведомлений по уплате налогов на имущество
с 9.00 до 18.00 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
2054,3
6
Государственное учреждение "Отдел экономики и бюджетного планирования города Сатпаев"
Обработка документов, копирование и рассылка документов
с 9.00 до 18.00 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
154,1
7
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Жезказган"
Обработка документов, копирование и рассылка документов. Благоустройство и озеленение поселка
с 9.00 до 18.00 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
7493,5
8
Государственное учреждение "Отдел внутренней политики города Сатпаев"
Обработка документов, копирование и рассылка документов
с 9.00 до 18.00 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
205,4
9
Государственное учреждение "Отдел строительства, архитектуры и градостроительства города Сатпаев"
Обработка документов, копирование и рассылка документов
с 9.00 до 18.00 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
616,3
10
Государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автодорог города Сатпаев"
Обработка документов, копирование и рассылка документов. Благоустройство и озеленение города
с 9.00 до 18.00 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
9291,1
11
Государственное учреждение "Отдел культуры и развития языков города Сатпаев"
Обработка документов, помощь в организации городских мероприятий
с 9.00 до 18.00 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
513,6
12
Государственное учреждение "Управления юстиции города Сатпаев"
Работа по обработке документов
с 9.00 до 18.00 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
1027,1
13
Государственное учреждение "Сатпаевский городской суд"
Доставка повесток
с 9.00 до 18.00 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
2054,3
14
Государственное учреждение "Детский дом "Мерей"
Помощь воспитателям по работе с детьми
с 9.00 до 18.00 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
513,6
15
Государственное учреждение "Отдел предпринимательства города Сатпаев"
Обработка документов, копирование и рассылка документов
с 9.00 до 18.00 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
513,6
16
Государственное учреждение "Отдел земельных отношений города Сатпаев "
Обработка документов
с 9.00 до 18.00 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
462,2
17
Государственное учреждение "Отдел финансов города Сатпаев"
Обработка и рассылка документов