Сәтбаев қалалық мәслихатының 2012 жылғы 21 ақпандағы "Сәтбаев қаласының аз қамтамасыз етілген отбасыларына (азаматтарына) тұрғын үй көмегін көрсету ережесін бекіту туралы" N 26 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2012 жылғы 17 тамыздағы N 73 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 10 қыркүйекте N 1930 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2014 жылғы 20 тамыздағы N 262 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 20.08.2014 N 262 (алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Тұрғын үй қатынастары туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі Заңына, "Байланыс туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 5 шілдедегі Заңына, "Тұрғын үй көмегiн көрсету ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы N 2314 қаулысына, "Әлеуметтiк тұрғыдан қорғалатын азаматтарға телекоммуникация қызметтерiн көрсеткенi үшiн абоненттiк төлемақы тарифiнiң көтерiлуiне өтемақы төлеудiң кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 14 сәуірдегі N 512 қаулысына, "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің мәселелері" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 19 шілдедегі N 710 қаулысына сәйкес Сәтбаев қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Сәтбаев қалалық мәслихатының 2012 жылғы 21 ақпандағы "Сәтбаев қаласының аз қамтамасыз етілген отбасыларына (азаматтарына) тұрғын үй көмегін көрсету ережесін бекіту туралы" N 26 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8-6-136 болып тіркелген және "Шарайна" газетінің 2012 жылғы 21 наурыздағы 23 (1994) нөмірінде ресми жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Сәтбаев қаласының аз қамтамасыз етілген отбасыларына (азаматтарына) тұрғын үй көмегін көрсету ережесінде:
1) 8 тармақ алынып тасталсын;
2) 9 тармақ алынып тасталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау әлеуметтік сала, құқықтық тәртіп және халықты әлеуметтік қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияға (төрайымы Қоңырова Әлия Мешітбайқызы) жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            И. Бралин
Қалалық мәслихат хатшысы                   С. Имамбай
Келісілді:
"Сәтбаев қаласының жұмыспен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Т. Қапарова

О внесении изменений в решение Сатпаевского городского маслихата от 21 февраля 2012 года N 26 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) города Сатпаев"
Решение Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 17 августа 2012 года N 73. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 10 сентября 2012 года N 1930. Утратило силу решением Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 20 августа 2014 года N 262
Сноска. Утратило силу решением Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 20.08.2014 N 262 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", Законом Республики Казахстан от 5 июля 2004 года "О связи", постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года N 2314 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи", постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2009 года N 512 "О некоторых вопросах компенсации повышения тарифов абонентской платы за оказание услуг телекоммуникаций социально защищаемым гражданам", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июля 2008 года N 710 "Вопросы Министерства юстиции Республики Казахстан" Сатпаевский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сатпаевского городского маслихата от 21 февраля 2012 года N 26 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) города Сатпаев" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-6-136 и опубликовано 21 марта 2012 года в N 23 (1994) газеты "Шарайна") следующие изменения:
в Правилах оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) города Сатпаев, утвержденных указанным решением:
1) пункт 8 исключить;
2) пункт 9 исключить.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по вопросам социальной сферы, правопорядка и социальной защиты населения (председатель Конурова Алия Мешитбаевна).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Председатель сессии                        И. Бралин
Секретарь городского маслихата             С. Имамбай
Согласовано:
Начальник государственного учреждения
"Отдел занятости и социальных
программ города Сатпаев"                   Т. Капарова

2012 жылғы 17 тамыз

17 августа 2012 года