Сәтбаев қалалық мәслихатының "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2011 жылғы 8 желтоқсандағы XLI сессиясының N 489 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2012 жылғы 13 қарашадағы N 91 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 16 қарашада N 1976 тіркелді. Қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Сәтбаев қалалық мәслихатының 2011 жылғы 8 желтоқсандағы XLІ сессиясының N 489 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8-6-133 болып тіркелген және "Шарайна" газетінің 2012 жылғы 6 қаңтардағы 2 (1973) нөмірінде ресми жарияланған), "Сәтбаев қалалық мәслихатының "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2011 жылғы 8 желтоқсандағы XLI сессиясының N 489 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Сәтбаев қалалық мәслихатының 2012 жылғы 9 сәуірдегі N 39 шешімімен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8-6-139 болып тіркелген және "Шарайна" газетінің 2012 жылғы 27 сәуірдегі 28 (1999) нөмірінде ресми жарияланған), "Сәтбаев қалалық мәслихатының "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2011 жылғы 8 желтоқсандағы XLI сессиясының N 489 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Сәтбаев қалалық мәслихатының 2012 жылғы 11 маусымдағы N 44 шешімімен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8-6-141 болып тіркелген және "Шарайна" газетінің 2012 жылғы 29 маусымдағы 37 (2008) нөмірінде ресми жарияланған), "Сәтбаев қалалық мәслихатының "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2011 жылғы 8 желтоқсандағы XLI сессиясының N 489 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Сәтбаев қалалық мәслихатының 2012 жылғы 17 тамыздағы N 72 шешімімен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 1919 болып тіркелген және "Шарайна" газетінің 2012 жылғы 7 қыркүйектегі 47 (2018) нөмірінде ресми жарияланған) өзгерістер мен толықтырулар енгізілген, келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"4 234 306" сандары "4 245 518" сандарына ауыстырылсын;
"1 162 687" сандары "1 170 108" сандарына ауыстырылсын;
"9 665" сандары "10 179" сандарына ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение XLI сессии Сатпаевского городского маслихата от 8 декабря 2011 года N 489 "О городском бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 13 ноября 2012 года N 91. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 16 ноября 2012 года N 1976. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XLI сессии Сатпаевского городского маслихата от 8 декабря 2011 года N 489 "О городском бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-6-133 и официально опубликовано 6 января 2012 года в N 2 (1973) газеты "Шарайна"), внесены изменения и дополнения решением Сатпаевского городского маслихата от 9 апреля 2012 года N 39 "О внесении изменений и дополнений в решение ХLI сессии Сатпаевского городского маслихата от 8 декабря 2011 года N 489 "О городском бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-6-139 и официально опубликовано 27 апреля 2012 года в N 28 (1999) газеты "Шарайна"), решением Сатпаевского городского маслихата от 11 июня 2012 года N 44 "О внесении изменений и дополнений в решение ХLI сессии Сатпаевского городского маслихата от 8 декабря 2011 года N 489 "О городском бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-6-141 и официально опубликовано 29 июня 2012 года в N 37 (2008) газеты "Шарайна"), решением Сатпаевского городского маслихата от 17 августа 2012 года N 72 "О внесении изменений и дополнений в решение ХLI сессии Сатпаевского городского маслихата от 8 декабря 2011 года N 489 "О городском бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1919 и официально опубликовано 7 сентября 2012 года в N 47 (2018) газеты "Шарайна"), следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "4 234 306" заменить цифрами "4 245 518";
цифры "1 162 687" заменить цифрами "1 170 108";
цифры "9 665" заменить цифрами "10 179";

1104
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту
38302
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
77143
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
77143
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
48023
010
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
550
020
Республикалық бюджеттен бөлінген трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
28570
05
Денсаулық сақтау
1800
2
Халықтың денсаулығын қорғау
1800
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
1800
024
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шаралар өткізу
1800
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
244432
2
Әлеуметтiк көмек
222147
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
207483
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
58225
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
24
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2943
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
14420
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
46878
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1706
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
44239
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
4289
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
22730
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
12029
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі

1104
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
38302
9
Прочие услуги в области образования
77143
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
77143
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
48023
010
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
550
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
28570
05
Здравоохранение
1800
2
Охрана здоровья населения
1800
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
1800
024
Реализация мероприятий в рамках Государственной программы "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы за счет трансфертов из республиканского бюджета
1800
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
244432
2
Социальная помощь
222147
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
207483
002
Программа занятости
58225
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
24
005
Государственная адресная социальная помощь
2943
006
Оказание жилищной помощи
14420
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
46878
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1706
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
44239
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
4289
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
22730
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
12029
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)