Шахтинск қаласында 2012 жылға арналған халықтың нысаналы топтарын анықтау туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 19 қаңтардағы N 2/3 қаулысы. Қарағанды облысы Шахтинск қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 10 ақпанда N 8-8-103 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қарағанды облысы Шахтинск қаласы әкімі аппараты басшысының 2014 жылғы 6 ақпандағы № 03-06/138 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қарағанды облысы Шахтинск қаласы әкімі аппараты басшысының 06.02.2014 № 03-06/138 хатымен)
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңдарына сәйкес, Шахтинск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес нысаналы топтарға жататын тұлғалардың қосымша тiзбесi бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Шахтинск қаласы әкімінің орынбасары Н.Б. Рыстинге жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 Е. Нагаспаев
Шахтинск қаласы әкімдігінің
2012 жылғы 19 қаңтардағы
N 2/3 қаулысымен
бекітілген
Нысаналы топтарға жататын тұлғалардың қосымша тiзбесi
N
Санаттың атауы
1.
Елу жастан асқан тұлғалар
2.
Ұзақ уақыт жұмыс істемеген тұлғалар (бір жыл және одан жоғары)
3.
Бастауыш, орта кәсіби білім беру мекемелерінің түлектері
4.
Алған мамандығы бойынша жұмыс тәжірибесі, өтілі жоқ жастар (кәсіби лицейлерді, колледждерді, жоғарғы оқу орындарын бітіргеннен кейін)

Об определении целевых групп населения на 2012 год в городе Шахтинске
Постановление акимата города Шахтинска Карагандинской области от 19 января 2012 года N 2/3. Зарегистрировано Управлением юстиции города Шахтинска Карагандинской области 10 февраля 2012 года N 8-8-103. Утратило силу в связи с истечением срока применения (письмо руководителя аппарата акима города Шахтинска Карагандинской области от 6 февраля 2014 года № 03-06/138)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения (письмо руководителя аппарата акима города Шахтинска Карагандинской области от 06.02.2014 № 03-06/138)
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат города Шахтинска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам населения согласно приложению к данному постановлению.
2. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Рыстина Н.Б.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города                                Е. Нагаспаев
Утвержден
постановлением акимата
города Шахтинска
от 19 января 2012 года N 2/3
Дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам населения
N
Название категории
1.
Лица, старше пятидесяти лет.
2.
Лица, длительное время не работавшие (один год и более).
3.
Выпускники учреждений начального, среднего профессионального образования.
4.
Молодежь, не имеющая опыта и стажа работы по полученной специальности (после окончания профессиональных лицеев, колледжей, высших учебных заведений).