Шахтинск қалалық мәслихаттың "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2011 жылғы 9 желтоқсандағы XХXIX сессиясының N 760/39 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының V шақырылған ХI сессиясының 2012 жылғы 12 қазандағы N 871/11 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 25 қазанда N 1957 тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шахтинск қалалық мәслихаттың 2011 жылғы 9 желтоқсандағы XХXIX сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" N 760/39 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-8-102 тіркелген, 2012 жылғы 2 наурыздағы N 9 "Шахтинский вестник" газетінде жарияланған), Шахтинск қалалық мәслихаттың 2012 жылғы 6 сәуірдегі III сессиясының "Шахтинск қалалық мәслихаттың "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2011 жылғы 9 желтоқсандағы ХХXIХ сессиясының N 760/39 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 788/3 шешiмiмен өзгерiстер енгiзiлген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-8-108 тіркелген, 2012 жылғы 20 сәуірдегі N 16 "Шахтинский вестник" газетінде жарияланған), Шахтинск қалалық мәслихаттың 2012 жылғы 23 сәуірдегі IV сессиясының "Шахтинск қалалық мәслихаттың "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2011 жылғы 9 желтоқсандағы ХХXIХ сессиясының N 760/39 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" N 817/4 шешiмiмен өзгерiс енгiзiлген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-8-109 тіркелген, 2012 жылғы 11 мамырдағы N 19 "Шахтинский вестник" газетінде жарияланған), Шахтинск қалалық мәслихаттың 2012 жылғы 8 маусымдағы V сессиясының "Шахтинск қалалық мәслихаттың "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2011 жылғы 9 желтоқсандағы ХХXIХ сессиясының N 760/39 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 822/5 шешiмiмен өзгерiстер енгiзiлген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-8-114 тіркелген, 2012 жылғы 6 шілдедегі N 27 "Шахтинский вестник" газетінде жарияланған), Шахтинск қалалық мәслихаттың 2012 жылғы 14 тамыздағы VIII сессиясының "Шахтинск қалалық мәслихаттың "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2011 жылғы 9 желтоқсандағы ХХXIХ сессиясының N 760/39 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 851/8 шешiмiмен өзгерiстер енгiзiлген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-8-116 тіркелген, 2012 жылғы 14 қыркүйектегі N 37 "Шахтинский вестник" газетінде жарияланған), келесі өзгеріс енгізілсін:

О внесении изменения в решение XXXIX сессии Шахтинского городского маслихата от 9 декабря 2011 года N 760/39 "О городском бюджете на 2012-2014 годы"
Решение ХI сессии V созыва Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 12 октября 2012 года N 871/11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 25 октября 2012 года N 1957. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXXIX сессии Шахтинского городского маслихата от 9 декабря 2011 года N 760/39 "О городском бюджете на 2012 - 2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-8-102, опубликовано 2 марта 2012 года в газете "Шахтинский вестник" N 9), внесены изменения решением III сессии Шахтинского городского маслихата от 6 апреля 2012 года N 788/3 "О внесении изменений в решение XXXIX сессии Шахтинского городского маслихата от 9 декабря 2011 года N 760/39 "О городском бюджете на 2012 - 2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-8-108, опубликовано 20 апреля 2012 года в газете "Шахтинский вестник" N 16), внесены изменения решением IV сессии Шахтинского городского маслихата от 23 апреля 2012 года N 817/4 "О внесении изменения в решение XXXIX сессии Шахтинского городского маслихата от 9 декабря 2011 года N 760/39 "О городском бюджете на 2012 - 2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-8-109, опубликовано 11 мая 2012 года в газете "Шахтинский вестник" N 19), внесены изменения решением V сессии Шахтинского городского маслихата от 8 июня 2012 года N 822/5 "О внесении изменений в решение XXXIX сессии Шахтинского городского маслихата от 9 декабря 2011 года N 760/39 "О городском бюджете на 2012 - 2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-8-114, опубликовано 6 июля 2012 года в газете "Шахтинский вестник" N 27), внесены изменения решением VIII сессии Шахтинского городского маслихата от 14 августа 2012 года N 851/8 "О внесении изменений в решение XXXIX сессии Шахтинского городского маслихата от 9 декабря 2011 года N 760/39 "О городском бюджете на 2012 - 2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-8-116, опубликовано 14 сентября 2012 года в газете "Шахтинский вестник" N 37) следующее изменение:

1251076
004
Жалпы білім беру
1117813
005
Балалар мен жеткiншектерге қосымша бiлiм беру
112387
063
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
1104
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту
19772
4
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру
21085
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
21085
007
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
21085
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
62229
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
62229
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
22178
010
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
448
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
39603
05
Денсаулық сақтау
1512
2
Халықтың денсаулығын қорғау
1512
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
1512
024
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шаралар өткізу"
1512
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету
207946
2
Әлеуметтiк көмек
165082
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
162314
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
26809
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3700
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
2227
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
35774
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1031
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
48032
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
2368
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету

1251076
004
Общеобразовательное обучение
1117813
005
Дополнительное образование для детей и юношества
112387
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
1104
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
19772
4
Техническое и профессиональное, послесреднее образование
21085
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
21085
007
Организация профессионального обучения
21085
9
Прочие услуги в области образования
62229
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
62229
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
22178
010
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
448
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
39603
05
Здравоохранение
1512
2
Охрана здоровья населения
1512
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
1512
024
Реализация мероприятий в рамках Государственной программы "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы за счет трансфертов из республиканского бюджета
1512
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
207946
2
Социальная помощь
165082
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
162314
002
Программа занятости
26809
005
Государственная адресная социальная помощь
3700
006
Оказание жилищной помощи
2227
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
35774
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1031
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
48032
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
2368
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида