Ақтоғай ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 1 маусымдағы N 09/03 "Қосымша әлеуметтік көмек көрсету туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 3 қазандағы N 18/06 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 1 қарашада N 1961 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы", 2002 жылғы 11 шілдедегі "Кемтар балаларды әлеуметтік және медициналық-педагогикалық түзеу арқылы қолдау туралы", 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңдарына сәйкес Ақтоғай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақтоғай ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 1 маусымдағы N 09/03 "Қосымша әлеуметтік көмек көрсету туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8-10-151 болып тіркелген, 2012 жылғы 29 маусымдағы N 28 (7345) "Тоқырауын тынысы" газетінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
мемлекеттік тілдегі қаулының 3 тармағының 1) тармақшасындағы "ата-анасының біреуіне және мүгедек баланың" сөздері "үйде тәрбиеленетін және оқытылатын мүгедек балалардың ата-анасының біреуіне және" сөздеріне ауыстырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі орынбасары Қ. Нөкешке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнмен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтоғай ауданының әкімі                    С. Әбеуова

О внесении изменения в постановление акимата Актогайского района от 1 июня 2012 года N 09/03 "Об оказании дополнительной социальной помощи"
Постановление акимата Актогайского района Карагандинской области от 3 октября 2012 года N 18/06. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 1 ноября 2012 года N 1961
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", от 11 июля 2002 года "О социальной и медико-педагогической коррекционной поддержке детей с ограниченными возможностями", от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Актогайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Актогайского района от 1 июня 2012 года N 09/03 "Об оказании дополнительной социальной помощи" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-10-151, опубликовано в газете "Тоқырауын тынысы" 29 июня 2012 года N 28 (7345) следующее изменение:
в подпункте 1) пункта 3 постановления на государственном языке слова "ата-анасының біреуіне және мүгедек баланың" заменить на слова "үйде тәрбиеленетін және оқытылатын мүгедек балалардың ата-анасының біреуіне және".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района К. Нокешу.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Актогайского района                   С. Абеуова