Тіркелген салық ставкаларының мөлшерін белгілеу туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 10 сессиясының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы N 92 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 22 қаңтарда N 2116 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 мамырдағы № 218 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 28.05.2018 № 218 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

Об установлении размера ставок фиксированного налога
Решение 10 сессии Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 12 декабря 2012 года N 92. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 22 января 2013 года N 2116. Утратило силу решением Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 28 мая 2018 года № 218
Сноска. Утратило силу решением Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 28.05.2018 № 218 (вступает в силу со дня его первого официального опубликования).

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық Кодексі)" Кодексінің 422 бабының 2 тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Тіркелген салық ставкаларының мөлшері қосымшаға сәйкес белгіленсін.

В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с пунктом 2 статьи 422 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс)" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить размеры ставок фиксированного налога согласно приложению.

2. Ақтоғай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 14 желтоқсандағы N 385 "Тіркелген салық ставкаларының мөлшерін белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне N 8-10-141 болып тіркелген, аудандық "Тоқырауын тынысы" газетінде 2012 жылғы 3 ақпандағы N 5 (7322) санында жарияланған) шешімнің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Т. Тұяқбай
Аудандық маслихат хатшысы
М. Оңғарқұлов
Ақтоғай аудандық мәслихатының
2012 жылғы 12 желтоқсандағы
10 сессиясының N 92 шешіміне
қосымша
N
Салық салу объектісінің атауы
Салық салу объектісінің бірлігіне салық ставкасы (айлық есептік көрсеткіш)
1
Бір ойыншымен ойын өткізуге арналған ұтыссыз ойын автоматы
1
2
Біреуден артық ойыншылардың қатысуымен ойын өткізуге арналған ұтыссыз ойын автоматы
2
3
Ойын өткізу үшін пайдаланылатын дербес компьютер
1
4
Ойын жолы
5
5
Карт
5
6
Бильярд үстелі
4

2. Признать утратившим силу решение Актогайского районного маслихата от 14 декабря 2011 года N 385 "Об установлении размера ставок фиксированного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 8-10-141, опубликовано в районной газете "Тоқырауын тынысы" N 5 (7322) от 3 февраля 2012 года).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Т. Туякбай
Секретарь районного маслихата
М. Онгаркулов
Приложение
к решению 10 сессии
Актогайского районного маслихата
от 12 декабря 2012 года N 92
N
Наименование объекта налогообложения
Ставка налога на единицу объекта налогообложения (месячный расчетный показатель)
1
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с одним игроком
1
2
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с участием более одного игрока
2
3
Персональный компьютер, используемый для проведения игры
1
4
Игровая дорожка
5
5
Карт
5
6
Бильярдный стол
4