Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2011 жылғы 6 желтоқсандағы XLII сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 42/363 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының IV сессиясының 2012 жылғы 16 сәуірдегі N 4/31 шешімі. Қарағанды облысы Жаңаарқа ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 20 сәуірде N 8-12-126 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімінің күші жойылды - Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихат аппараты хатшысының 2013 жылғы 1 қазандағы N 01-18/48 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихат аппараты хатшысының 01.10.2013 N 01-18/48 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармақтың 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 1, 5 тармақтарына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2011 жылғы 6 желтоқсандағы XLII сессиясының N 42/363 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне N 8-12-121 болып тіркелген, "Жаңаарқа" газетінің 2011 жылғы 31 желтоқсандағы N 58-59 (9476) санында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) 1 тармақшада:
бірінші абзацтағы "3 093 269" сандары "3 250 137" сандарына ауыстырылсын;
екінші абзацтағы "633 356" сандары "648 356" сандарына ауыстырылсын;
бесінші абзацтағы "2 457 242" сандары "2 599 110" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"3 093 269" сандары "3 309 174" сандарына ауыстырылсын;
3) тармақшада:
бірінші абзацтағы "57 633" сандары "62 554" сандарына ауыстырылсын;
екінші абзацтағы "60 675" сандары "65 529" сандарына ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы "3 042" сандары "2 975" сандарына ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"алу 57 633" сандары "алу 121 591" сандарына ауыстырылсын;
6) тармақшада:
бірінші абзацтағы "57 633" сандары "121 591" сандарына ауыстырылсын;
екінші абзацтағы "60 675" сандары "65 529" сандарына ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы "3 042" сандары "2 976" сандарына ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы "0" саны "59 038" сандарына ауыстырылсын;
2) 2 тармақтағы:
"652 507" сандары "794 375" сандарына ауыстырылсын;
3) 3 тармақтағы:
"713 182" сандары "859 904" сандарына ауыстырылсын;
4) 4 тармақтағы:
"60 675" сандары "65529" сандарына ауыстырылсын;
5) көрсетілген шешімнің 145678121314151617181920 қосымшалары осы шешімнің 123456789101112131415 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение XLII сессии Жанааркинского районного маслихата от 6 декабря 2011 года N 42/363 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение IV сессии Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 16 апреля 2012 года N 4/31. Зарегистрировано Управлением юстиции Жанааркинского района Карагандинской области 20 апреля 2012 года N 8-12-126. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо руководителя аппарата Жанааркинского районного маслихата от 1 октября 2013 года № 01-18/48)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо руководителя аппарата Жанааркинского районного маслихата от 01.10.2013 № 01-18/48).
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктами 15 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XLII сессии Жанааркинского районного маслихата от 6 декабря 2011 года N 42/363 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-12-121, опубликовано в газете "Жаңаарқа" от 31 декабря 2011 года N 58-59 (9476)) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
в первом абзаце цифры "3 093 269" заменить цифрами "3 250 137";
во втором абзаце цифры "633 356" заменить цифрами "648 356";
в пятом абзаце цифры "2 457 242" заменить цифрами "2 599 110";
в подпункте 2):
цифры "3 093 269" заменить цифрами "3 309 174";
в подпункте 3):
в первом абзаце цифры "57 633" заменить цифрами "62 554";
во втором абзаце цифры "60 675" заменить цифрами "65 529";
в третьем абзаце цифры "3 042" заменить цифрами "2 975";
в подпункте 5):
цифры "минус 57 633" заменить цифрами "минус 121 591";
в подпункте 6):
в первом абзаце цифры "57 633" заменить цифрами "121 591";
во втором абзаце цифры "60 675" заменить цифрами "65 529";
в третьем абзаце цифры "3 042" заменить цифрами "2 976";
в четвертом абзаце цифру "0" заменить цифрами "59 038";
2) в пункте 2:
цифры "652 507" заменить цифрами "794 375";
3) в пункте 3:
цифры "713 182" заменить цифрами "859 904";
4) в пункте 4:
цифры "60 675" заменить цифрами "65 529";
5) приложение 145678121314151617181920 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123456789101112131415 к настоящему решению.

28102
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
18965
010
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
545
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
8592
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
196822
2
Әлеуметтiк көмек
180789
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
180789
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
46139
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
7758
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
23207
006
Тұрғын үй көмегі
5101
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
28100
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
743
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
20096
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
37243
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
4831
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
7571
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
16033
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
16033
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14804
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
929
021
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
300
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
706004
1
Тұрғын үй шаруашылығы
310260
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
81202
041
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
81202
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
13144
026
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу

28102
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
18965
010
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
545
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
8592
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
196822
2
Социальная помощь
180789
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
180789
002
Программа занятости
46139
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
7758
005
Государственная адресная социальная помощь
23207
006
Оказание жилищной помощи
5101
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
28100
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
743
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
20096
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
37243
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
4831
023
Обеспечение деятельности центров занятости
7571
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
16033
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
16033
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
14804
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
929
021
Капитальные расходы государственных органов
300
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
706004
1
Жилищное хозяйство
310260
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
81202
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
81202
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
13144
026
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020