Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2011 жылғы 6 желтоқсандағы XLII сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 42/363 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының VІІІ сессиясының 2012 жылғы 20 тамыздағы N 8/51 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 24 тамызда N 8-12-131 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімінің күші жойылды - Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихат аппараты хатшысының 2013 жылғы 1 қазандағы N 01-18/48 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихат аппараты хатшысының 01.10.2013 N 01-18/48 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармақтың 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 234 тармақтарына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2011 жылғы 6 желтоқсандағы XLII сессиясының N 42/363 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне N 8-12-121 болып тіркелген, "Жаңаарқа" газетінің 2011 жылғы 31 желтоқсандағы N 58-59 (9476) санында жарияланған), Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2012 жылғы 16 сәуірдегі IV сессиясының N 4/31 "Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2011 жылғы 6 желтоқсандағы XLIІ сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 42/363 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне N 8-12-126 болып тіркелген, "Жаңаарқа" газетінің 2012 жылғы 28 сәуірдегі N 19 (9492) санында жарияланған), Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2012 жылғы 11 маусымдағы V сессиясының N 5/35 "Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2011 жылғы 6 желтоқсандағы XLIІ сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 42/363 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен өзгерістер енгізілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне N 8-12-127 болып тіркелген, "Жаңаарқа" газетінің 2012 жылғы 23 маусымдағы N 29-30 (9501-9502) санында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) 1 тармақшада:
бірінші абзацтағы "3 251 487" сандары "3 253 735" сандарына ауыстырылсын;
екінші абзацтағы "648 356" сандары "647 923" сандарына ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы "1 171" сандары "2 690" сандарына ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение XLII сессии Жанааркинского районного маслихата от 6 декабря 2011 года N 42/363 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение VIII сессии Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 20 августа 2012 года N 8/51. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 24 августа 2012 года N 8-12-131. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо руководителя аппарата Жанааркинского районного маслихата от 1 октября 2013 года № 01-18/48)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо руководителя аппарата Жанааркинского районного маслихата от 01.10.2013 № 01-18/48).
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктами 234 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XLII сессии Жанааркинского районного маслихата от 6 декабря 2011 года N 42/363 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-12-121, опубликовано в газете "Жаңаарқа" от 31 декабря 2011 года N 58-59 (9476)), внесены изменения решением IV сессии Жанааркинского районного маслихата от 16 апреля 2012 года N 4/31 "О внесении изменений в решение XLII сессии Жанааркинского районного маслихата от 6 декабря 2011 года N 42/363 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-12-126, опубликовано в газете "Жаңаарқа" от 28 апреля 2012 года N 19 (9492)), решением V сессии Жанааркинского районного маслихата от 11 июня 2012 года N 5/35 "О внесении изменений в решение XLII сессии Жанааркинского районного маслихата от 6 декабря 2011 года N 42/363 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-12-127, опубликовано в газете "Жаңаарқа" от 23 июня 2012 года N 29-30 (9501-9502)) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
в первом абзаце цифры "3 251 487" заменить цифрами "3 253 735";
во втором абзаце цифры "648 356" заменить цифрами "647 923";
в третьем абзаце цифры "1 171" заменить цифрами "2 690";

төртінші абзацтағы "1 500" сандары "800" сандарына ауыстырылсын;
бесінші абзацтағы "2 660 460" сандары "2 602 322" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"3 268 024" сандары "3 270 272" сандарына ауыстырылсын;
2) 2 тармақтағы:
"795 725" сандары "797 587" сандарына ауыстырылсын;
3) 3 тармақтағы:
"861 254" сандары "863 116" сандарына ауыстырылсын;
4) көрсетілген шешімнің 1420 қосымшалары осы шешімнің 12,  3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Аудандық мәслихаттың кезектен тыс
VIII сессиясының төрағасы                  Б. Бекежанова
Аудандық мәслихат хатшысы                  Д. Жұмасейітов
КЕЛІСІЛДІ:
"Жаңаарқа аудандық экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        З. Сердалинов
2012 жылғы 20 тамыз
Жаңаарқа аудандық мәслихатының
2012 жылғы 20 тамыздағы
VIII сессиясының N 8/51 шешіміне
1 қосымша
Жаңаарқа аудандық мәслихатының
2011 жылғы 6 желтоқсандағы
ХLII сессиясының N 42/363 шешіміне
1 қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер

в четвертом абзаце цифры "1 500" заменить цифрами "800";
в пятом абзаце цифры "2 660 460" заменить цифрами "2 602 322";
в подпункте 2):
цифры "3 268 024" заменить цифрами "3 270 272";
2) в пункте 2:
цифры "795 725" заменить цифрами "797 587";
3) в пункте 3:
цифры "861 254" заменить цифрами "863 116";
4) приложение 1420 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель VIII внеочередной
сессии районного маслихата                 Б. Бекежанова
Секретарь районного маслихата              Д. Жумасейтов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования Жанааркинского района"        З. Сердалинов
20 августа 2012 года
Приложение 1 к решению
VIII сессии Жанааркинского
районного маслихата
от 20 августа 2012 года N 8/51
Приложение 1 к решению
ХLIІ сессии Жанааркинского
районного маслихата
от 6 декабря 2011 года N 42/363
Бюджет района на 2012 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

768
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
1593715
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
3059
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
3059
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
1590656
004
Жалпы білім беру
1548289
005
Балалар мен жеткіншектерге қосымша білім беру
16356
063
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
1656
064
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
24355
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
33102
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
28102
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
18965
010
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
545
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
8592
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
5000
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
5000
05
Денсаулық сақтау
1350
2
Халықтың денсаулығын қорғау
1350
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
1350
024
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шаралар өткізу
1350
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
198191
2
Әлеуметтiк көмек
182218
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
182218
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
47568
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету

768
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
1593715
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3059
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
3059
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
1590656
004
Общеобразовательное обучение
1548289
005
Дополнительное образование для детей и юношества
16356
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
1656
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
24355
9
Прочие услуги в области образования
33102
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
28102
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
18965
010
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
545
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
8592
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
5000
037
Строительство и реконструкция объектов образования
5000
05
Здравоохранение
1350
2
Охрана здоровья населения
1350
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
1350
024
Реализация мероприятий в рамках Государственной программы "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы за счет трансфертов из республиканского бюджета
1350
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
198191
2
Социальная помощь
182218
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
182218
002
Программа занятости
47568
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан

7758
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
23207
006
Тұрғын үй көмегі
5101
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
28100
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
743
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
20096
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
37243
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
4831
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
7571
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
15973
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
15973
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14804
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
929
021
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
240
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
705530
1
Тұрғын үй шаруашылығы
306886
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
81202
041
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
81202
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
13144
026
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
13144
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
210386
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
122028
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
45222
072
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту (немесе) сатып алу
24136
074
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту мен жайластыруға
19000
479
Тұрғын үй инспекциясы бөлімі
2154
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
2154
2
Коммуналдық шаруашылық
342410
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

7758
005
Государственная адресная социальная помощь
23207
006
Оказание жилищной помощи
5101
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
28100
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
743
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
20096
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
37243
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
4831
023
Обеспечение деятельности центров занятости
7571
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
15973
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
15973
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
14804
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
929
021
Капитальные расходы государственного органа
240
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
705530
1
Жилищное хозяйство
306886
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
81202
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
81202
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
13144
026
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
13144
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
210386
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
122028
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
45222
072
Строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
24136
074
Развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020
19000
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
2154
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
2154
2
Коммунальное хозяйство
342410
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

12291
7
"Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбек ақы төлемін жоғарылатуға
1656
8
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне
8592
9
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиелеушілеріне біліктілік санаты үшін қосымша төлеу көлемін ұлғайтуға
25123
10
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
56550
11
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамытуға
94346
оның ішінде:
білім беру
13144
тұрғын үй шаруашылығы
63202
жол инфраструктурасы
18000
облыстық бюджеттен
2480
12
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
2480
13
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс
1350
Дамуға
518546
республикалық бюджеттен
505100
14
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға мен жайластыруға
19000
15
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға
90701
16
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту (немесе) сатып алу
23289
17
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды, жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға
42700
18
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға
329410
облыстық бюджеттен
13446
19
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға
10077
20
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды, жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алу
2522
21
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту (немесе) сатып алу
847
Бюджеттік кредиттер
65529
республикалық бюджеттен
65529
22
Ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
65529

12291
7
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев интеллектуальные школы"
1656
8
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
8592
9
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
25123
10
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
56550
11
На развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
94346
в том числе:
образование
13144
жилищно-коммунальное хозяйство
63202
дорожная инфраструктура
18000
из областного бюджета
2480
12
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
2480
13
Реализация мероприятий в рамках Государственной программы "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы за счет трансфертов из республиканского бюджета
1350
На развитие
518546
из республиканского бюджета
505100
14
На развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020
19000
15
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
90701
16
На строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
23289
17
На проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
42700
18
На развитие системы водоснабжения
329410
из областного бюджета
13446
19
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
10077
20
На проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2522
21
На строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
847
Бюджетные кредиты
65529
из республиканского бюджета
65529
22
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
65529