Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2012 жылғы 25 ақпандағы 2 сессиясының "2012 жылы Жаңаарқа ауданының ауылдық елді мекендеріне жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына көтерме жәрдемақы және тұрғын үй сатып алуға несие түрінде әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы" N 2/16 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының ІХ сессиясының 2012 жылғы 28 қыркүйектегі N 9/58 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 29 қазанда N 1958 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының XV сессиясының 2013 жылғы 14 ақпандағы N 15/96 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының XV сессиясының 14.02.2013 N 15/96 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағы 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18 бабының 8 тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 18 ақпандағы N 183 "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну мөлшерін және ережесін бекіту туралы" Қаулысына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2012 жылғы 25 ақпандағы 2 сессиясының "2012 жылы Жаңаарқа ауданының ауылдық елді мекендеріне жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына көтерме жәрдемақы және тұрғын үй сатып алуға несие түрінде әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы" N 2/16 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-12-124 болып тіркелген, 2012 жылғы 17 наурыздағы N 13-14 (9487) "Жаңаарқа" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
тақырыбындағы және 1 тармағындағы "және спорт" сөздері ", спорт және ветеринария" сөздерімен ауыстырылсын;
тақырыбындағы "сатып алуға" сөздерінен кейін "немесе салуға" сөздерімен толықтырылсын;
1 тармағындағы "сатып алу" сөздерінен кейін "немесе салу" сөздерімен толықтырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет және аймақтық саясат жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

О внесении изменений и дополнений в решение 2 сессии Жанааркинского районного маслихата от 25 февраля 2012 года N 2/16 "О предоставлении мер социальной поддержки в виде подъемного пособия и кредита для приобретения жилья специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Жанааркинского района в 2012 году"
Решение IX сессии Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 28 сентября 2012 года N 9/58. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 29 октября 2012 года N 1958. Утратило силу решением XV сессии Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 14 февраля 2013 года N 15/96
Сноска. Утратило силу решением XV сессии Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 14.02.2013 N 15/96 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 8 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2009 года N 183 "Об утверждении размеров и Правил предоставления мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 2 сессии Жанааркинского районного маслихата от 25 февраля 2012 года N 2/16 "О предоставлении мер социальной поддержки в виде подъемного пособия и кредита для приобретения жилья специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Жанааркинского района в 2012 году" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-12-124, опубликовано в газете "Жаңаарқа" от 17 марта 2012 года N 13-14 (9487)) следующие изменения и дополнения:
в заголовке и пункте 1 слова "и спорта" заменить словами ", спорта и ветеринарии";
заголовке после слова "приобретения" дополнить словами "или строительства";
в пункте 1 после слова "приобретения" дополнить словами "или строительства".
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по бюджету и региональной политики.

3. Осы шешім ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезекті
IX сессиясының төрағасы                    Б. Бекежанова
Аудандық мәслихат хатшысы                  Д. Жұмасейітов
КЕЛІСІЛДІ:
"Жаңаарқа ауданының экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        З. Сердалинов
2012 жылғы 28 қыркүйек

3. Настоящее решение вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель IX очередной
сессии районного маслихата                 Б. Бекежанова
Секретарь районного маслихата              Д. Жумасейтов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования Жанааркинского района"        З. Сердалинов
28 сентября 2012 года