2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа ауданы мәслихатының XІII сессиясының 2012 жылғы 13 желтоқсандағы N 13/80 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 4 қаңтарда N 2089 тіркелді. Қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2013-2015 жылдарға аудан бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес бекітілсін, соның ішінде:
2013 жылға арналған аудандық бюджет 1 қосымшаға сәйкес келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 3 608 716 мың теңге:
салықтық түсімдер 782 246 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 3 117 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 8 179 мың теңге;
трансферттерден түсетін түсімдер 2 815 174 мың теңге;
2) шығындар 3 632 016 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу 18 487 мың теңге:
бюджеттік несиелеу 25 965 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу 7 478 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 46 633 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу 46 633 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) алу 88 420 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 88 420 мың теңге:
қарыздар түсімдері 25 965 мың теңге;
қарыздарды өтеу 7 478 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 69 933 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 20.03.2013 N 16/103 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 11.07.2013 N 19/124 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 07.10.2013 N 22/142 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 27.11.2013 N 23/147 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 12.12.2013 N 24/154 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2013 жылға арналған бюджеттік инвестициялық жобалардың тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. 2013 жылға арналған аудандық бюджет шығыстарының құрамында 6 қосымшаға сәйкес 1 012 438 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер, дамуға нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 3-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 20.03.2013 N 16/103 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 11.07.2013 N 19/124 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 07.10.2013 N 22/142 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 12.12.2013 N 24/154 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.

О районном бюджете на 2013-2015 годы
Решение XIII сессии Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 13 декабря 2012 года N 13/80. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 4 января 2013 года N 2089. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет района на 2013-2015 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе:
утвердить бюджет района на 2013 год согласно приложения 1 в следующих объемах:
1) доходы 3 608 716 тысяч тенге:
налоговые поступления 782 246 тысяч тенге;
неналоговые поступления 3 117 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 8 179 тысяч тенге;
поступления трансфертов 2 815 174 тысяч тенге;
2) затраты 3 632 016 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 18 487 тысяч тенге:
бюджетные кредиты 25 965 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 7 478 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 46 633 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов 46 633 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета минус 88 420 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 88 420 тысяч тенге:
поступление займов 25 965 тысяч тенге;
погашение займов 7 478 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 69 933 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 20.03.2013 N 16/103 (вводится в действие с 01.01.2013); от 11.07.2013 N 19/124 (вводится в действие с 01.01.2013); от 07.10.2013 N 22/142 (вводится в действие с 01.01.2013); от 27.11.2013 N 23/147 (вводится в действие с 01.01.2013); от 12.12.2013 N 24/154 (вводится в действие с 01.01.2013).
2. Утвердить перечень бюджетных инвестиционных проектов Жанааркинского района на 2013 год согласно приложению 4.
3. Учесть в составе затрат бюджета района на 2013 год целевые текущие трансферты, целевые трансферты на развитие и бюджетные кредиты в сумме 1 012 438 тысяч тенге согласно приложения 6.
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными решениями Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 20.03.2013 N 16/103 (вводится в действие с 01.01.2013); от 11.07.2013 N 19/124 (вводится в действие с 01.01.2013); от 07.10.2013 N 22/142 (вводится в действие с 01.01.2013); от 12.12.2013 N 24/154 (вводится в действие с 01.01.2013).

4. Жергілікті атқарушы органдарға ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын қолдау шараларын іске асыруға бюджеттік несие 25 965 мың теңге қарастырылғаны ескерілсін.
5. 2013 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 13 655 мың теңге сомасында бекітілсін.
6. 2013 жылға арналған аудандық бюджеттен қаржыландырылатын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорттың ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін азаматтық қызметшілерінің осындай қызмет түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің жалақылары мен мөлшерлемелерімен салыстырғанда лауазымдық жалақылары мен тарифтік мөлшерлемелерін жиырма бес пайызға ұлғайту белгіленсін.
7. 2013 жылға арналған аудандық бюджеттің орындалу барысында секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 5 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
8. 2013 жылға арналған аудандық бюджеттің селолық округтер мен кенттері бойынша шығыстары 7 - 20 қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
9. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Аудандық мәслихаттың кезекті
XІIІ сессиясының төрағасы
М. Абильдинов
Аудандық мәслихат хатшысы
Д. Жұмасейітов
КЕЛІСІЛДІ:
"Жаңаарқа аудандық экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
З. Сердалинов
13 желтоқсандағы 2012 жыл
Жаңаарқа аудандық мәслихатының
2012 жылғы 13 желтоқсандағы
ХIII сессиясының № 13/80 шешіміне
1 қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет

4. Местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов учесть бюджетные кредиты в сумме 25 965 тысяч тенге.
5. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2013 год в сумме 13 655 тысяч тенге.
6. Установить на 2013 год гражданским служащим здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, работающим в аульной (сельской) местности, финансируемым из районного бюджета, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
7. Установить, в процессе исполнения бюджета района на 2013 год не подлежащие секвестру местные бюджетные программы согласно приложению 5.
8. Утвердить расходы районного бюджета по сельским округам и поселкам на 2012 год согласно приложениям 7-20.
9. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель XIIІ очередной
сессии районного маслихата
М. Абильдинов
Секретарь районного маслихата
Д. Жумасейтов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного учреждения
"Отдела экономики и бюджетного
планирования Жанааркинского района"
З. Сердалинов
13 декабря 2012 года
Приложение 1 к решению
ХIІI сессии Жанааркинского
районного маслихата
от 13 декабря 2012 года N 13/80
Бюджет района на 2013 год

200
Жаңаарқа аудандық мәслихатының
2012 жылғы 13 желтоқсандағы
ХIII сессиясының № 13/80 шешіміне
14 қосымша
2013 жылғы Жаңаарқа ауданы Бидайық ауылдық округiнiң бюджеті
Ескерту. 14-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 07.10.2013 N 22/142 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Функционалдық топ
Сома (мың теңге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
Шығындар

200
Приложение 14 к решению
ХIІI сессии Жанааркинского
районного маслихата
от 13 декабря 2012 года N 13/80
Бюджет Бидаикского сельского округа Жанааркинского района на 2013 год
Сноска. Приложение 14 в редакции решения Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 07.10.2013 N 22/142 (вводится в действие с 01.01.2013).
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетной программы
Программа
Наименование
Затраты