Ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 11 қаңтардағы N 42 қаулысы. Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 13 қаңтарда N 8-13-115 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 29 қаңтардағы N 34 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы әкімдігінің 29.01.2013 N 34 (оның алғаш рет ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" N 836 Қаулысына сәйкес Қарқаралы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2012 жылы қоса беріліп отырған ұйымдардың тізбелері және жұмыссыздар үшін ұйымдастырылатын қоғамдық жұмыстардың түрлері бекітілсін.
2. "Қарқаралы ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі жұмыссыздарды қоғамдық жұмыстарға жібергенде осы қаулыны басшылыққа алсын.
3. Тізбеде белгіленген ұйымдар мен "Қарқаралы ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің арасында, қолданыстағы заңнамаға сәйкес жасасқан қоғамдық жұмыстарды орындау келісім-шартында көрсетілген шарттар негізінде қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылсын.
4. Қоғамдық ақылы жұмыстарға жіберілгендердің еңбекақысы Қазақстан Республикасы заңнамасымен ағымдағы жылға белгіленетін ең төменгі жалақы мөлшерінде бекітілсін.
5. "Қарқаралы ауданының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі 451-002-100 "Қоғамдық жұмыстар" бюджеттік бағдарламасы бойынша жергілікті бюджеттен қаржыландыруды жүзеге асырсын.
6. Қарқаралы ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 28 желтоқсандағы "Ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" N 409 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізіліміне N 8-13-93 болып тіркеліп, 2011 жылдың 22 қаңтарында "Қарқаралы" аудандық газетінің N 5-6 (10921) жарияланған), күші жойылсын деп танылсын.

Об организации оплачиваемых общественных работ
Постановление акимата Каркаралинского района Карагандинской области от 11 января 2012 года N 42. Зарегистрировано Управлением юстиции Каркаралинского района Карагандинской области 13 января 2012 года N 8-13-115. Утратило силу постановлением акимата Каркаралинского района Карагандинской области от 29 января 2013 года N 34
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Каркаралинского района Карагандинской области от 29.01.2013 N 34 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Каркаралинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень организаций и виды общественных работ, организуемых для безработных в 2012 году.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Каркаралинского района" руководствоваться данным постановлением при направлении безработных на общественные работы.
3. Организацию общественных работ производить на условиях, указанных в договоре на выполнение общественных работ, заключенном в соответствии с действующим законодательством между государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ Каркаралинского района" и организациями, определенными в перечне.
4. Утвердить оплату труда граждан направленных на общественные работы, в размере минимальной заработной платы, установленной законодательством Республики Казахстан на соответствующий год.
5. Государственному учреждению "Отдел финансов Каркаралинского района" осуществлять финансирование из средств местного бюджета по бюджетной программе 451-002-100 "Общественные работы".
6. Постановление акимата Каркаралинского района от 28 декабря 2010 года N 409 "Об организации оплачиваемых общественных работ" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-13-93, опубликовано в районной газете "Қарқаралы" 22 января 2011 года N 5-6 (10921)), признать утратившим силу.

7. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары С. Әлиұлына жүктелсін.
8. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған қатынастарға қолданылады.
Аудан әкімі                                К. Максутов
Қарқаралы ауданы әкімдігінің
2012 жылдың 11 қаңтардағы
N 42 қаулысына
қосымша
2012 жылы жұмыссыздар үшін ұйымдастырылатын қоғамдық жұмыстардың түрлері мен ұйымдардың тізбесі
N  р/с
Ұйымның атауы
Жұмыс түрлері
Қаржыландыру көзі
Адамның саны
Жұмыс көлемі, мың теңге
Қатысу мерзімі, ай
1
"Қарқаралы қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қала аумағын, елді мекендерді тазарту, көгалдандыруға және санитарлық тазалық сақтау
Қарқаралы ауданының бюджеті

7. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района С. Әлиұлы.
8. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2012 года.
Аким района                                К. Максутов
Приложение
к Постановлению акимата
Каркаралинского района
от 11 января 2012 года N 42
Перечень организаций и виды общественных работ, организуемых для безработных в 2012 году
N
п/п
Наименование организаций
Виды работ
Источник финансирования
Количество человек
Объем работы, тысяч тенге
Срок участия, месяц
1
Государственное учреждение "Аппарат акима города Каркаралинск"
Благоустройство, уборка территории, озеленение, санитарная очистка
Бюджет Каркаралинского района