Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 9 желтоқсандағы "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 43/424 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы мәслихатының IХ сессиясының 2012 жылғы 20 тамыздағы N 9/76 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 23 тамызда N 8-13-125 тіркелді. Шешім қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады (Қарқаралы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 3 наурыздағы № 51 хаты)
Ескерту. Шешім қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады (Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 03.03.2016 № 51 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарқаралы аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 9 желтоқсандағы "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 43/424 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне - N 8-13-113 болып тіркелген, "Қарқаралы" газетінің 2011 жылғы 24 желтоқсандағы N 101-102 (11017) сандарында жарияланған), Қарқаралы аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 13 сәуірдегі "Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 9 желтоқсандағы "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 43/424 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 4/35 шешімімен (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне - N 8-13-120 болып тіркелген, "Қарқаралы" газетінің 2012 жылғы 21 сәуірдегі N 31-32 (11051) сандарында жарияланған), Қарқаралы аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 8 маусымдағы "Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 9 желтоқсандағы "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 43/424 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 6/53 шешімімен (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне - N 8-13-122 болып тіркелген, "Қарқаралы" газетінің 2012 жылғы 22 маусымдағы N 49-50 (11069) сандарында жарияланған), Қарқаралы аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 18 шілдедегі "Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 9 желтоқсандағы "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 43/424 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 7/63 шешімімен (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне - N 8-13-124 болып тіркелген, "Қарқаралы" газетінің 2012 жылғы 28 шілдедегі N 59-60 (11077) сандарында жарияланған) өзгерістер енгізілген, келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтың:
1) тармақшада:
"3827373" сандары "3828154" сандарына ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение районного маслихата от 9 декабря 2011 года N 43/424 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение IХ сессии Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 20 августа 2012 года N 9/76. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 23 августа 2012 года N 8-13-125. Прекращено действие в связи с истечением срока, на который решение было принято (письмо Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 3 марта 2016 года № 51)
Сноска. Прекращено действие в связи с истечением срока, на который решение было принято (письмо Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 03.03.2016 № 51).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каркаралинского районного маслихата от 9 декабря 2011 года N 43/424 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-13-113, опубликовано в газете "Қарқаралы" от 24 декабря 2011 года N 101-102 (11017), в которое внесены изменения решением Каркаралинского районного маслихата от 13 апреля 2012 года N 4/35 "О внесении изменений в решение районного маслихата от 9 декабря 2011 года N 43/424 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-13-120, опубликовано в газете "Қарқаралы" от 21 апреля 2012 года N 31-32 (11051), решением Каркаралинского районного маслихата от 8 июня 2012 года N 6/53 "О внесении изменений в решение районного маслихата от 9 декабря 2011 года N 43/424 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-13-122, опубликовано в газете "Қарқаралы" от 22 июня 2012 года N 49-50 (11069), решением Каркаралинского районного маслихата от 18 июля 2012 года N 7/63 "О внесении изменений в решение районного маслихата от 9 декабря 2011 года N 43/424 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-13-124, опубликовано в газете "Қарқаралы" от 28 июля 2012 года N 59-60 (11077) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3827373" заменить цифрами "3828154";

2208
064
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
26506
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
38541
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
38541
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
16621
010
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
263
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
21657
05
Денсаулық сақтау
2160
2
Халықтың денсаулығын қорғау
2160
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
2160
024
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шаралар өткізу"
2160
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
194594
2
Әлеуметтiк көмек
159469
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
159469
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
28653
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
22478
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
2200
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
6676
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
874
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
46132
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
22970
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
21375
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
8111
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
35125
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
35125
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

2208
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
26506
9
Прочие услуги в области образования
38541
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
38541
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
16621
010
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
263
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
21657
05
Здравоохранение
2160
2
Охрана здоровья населения
2160
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
2160
024
Реализация мероприятий в рамках Государственной программы "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы за счет трансфертов из республиканского бюджета
2160
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
194594
2
Социальная помощь
159469
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
159469
002
Программа занятости
28653
005
Государственная адресная социальная помощь
22478
006
Оказание жилищной помощи
2200
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
6676
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
874
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
46132
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
22970
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
21375
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
8111
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
35125
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
35125
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

12291
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайтуға
27460
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарына мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
14170
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне
21657
"Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға
2208
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеуге
40310
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шаралар өткізуге
2160
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
26503
Арнаулы әлеуметтік қызмет стандарттарын енгізуге
12588
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының шараларын жүзеге асыруға
13915
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
35000
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеуге
35000
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
50219
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
50219
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5080
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялауға
634
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске асыруға
4446
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
25000
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыруға
25000
Нысаналы даму трансферттері
248970
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
248970
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға
190469
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы
27834
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және жайластыру
12667
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту мен жайластыру
18000
Бюджеттік кредиттер
9708
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
9708
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер
9708

12291
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
27460
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях
14170
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
21657
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программа АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы"
2208
На ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
40310
На реализацию мероприятий в рамках Государственной программы "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы
2160
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
26503
На введение стандартов специальных социальных услуг
12588
На реализацию мероприятий Программы занятости 2020
13915
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
35000
На ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
35000
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
50219
Проведение противоэпизоотических мероприятий
50219
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5080
На субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
634
На реализацию мероприятий для решения вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
4446
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
25000
На ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
25000
Целевые трансферты на развитие
248970
в том числе:
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
248970
На развитие систем водоснабжения
190469
Строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда
27834
Развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
12667
Развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020
18000
Бюджетные кредиты
9708
в том числе:
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
9708
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
9708