2013 жылға арналған салық салу объектісінің бірлігіне тіркелген салық ставкаларының мөлшерлерін белгілеу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы мәслихатының ХII сессиясының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы N 12/94 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 18 қаңтарда N 2114 тіркелді. Шешім қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады (Қарқаралы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 3 наурыздағы № 51 хаты)
Ескерту. Шешім қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады (Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 03.03.2016 № 51 хаты).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексіне сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарқаралы ауданында 2013 жылға арналған салық салу объектісінің бірлігіне тіркелген салық ставкаларының 2013 жылға арналған мөлшерлері, осы шешімге қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Т. Даутов
Аудандық мәслихат хатшысы
С. Нүркенов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қарқаралы ауданы бойынша
салық басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
Р. Мүкеева
14 желтоқсан 2012 жыл
Қарқаралы аудандық мәслихатының
2012 жылғы 14 желтоқсандағы
N 12/94 шешіміне
қосымша
Қарқаралы ауданында 2013 жылға арналған салық салу объектісінің бірлігіне тіркелген салық ставкаларының мөлшерлері
Рет N
Салық салу объектісінің атауы
Айына тіркелген салық ставкаларының мөлшерлері (айлық есептік көрсеткіштер)
1.
Бір ойыншымен ойын өткізуге арналған, ұтыссыз ойын автоматы
5
2.
Біреуден артық ойыншылардың қатысуымен ойын өткізуге арналған ұтыссыз ойын автоматы
7
3.
Ойын өткізу үшін пайдаланылатын дербес компьютер
4
4.
Ойын жолы
7
5.
Карт
5
6.
Бильярд үстелі
3

Об установлении размеров ставок фиксированного налога на единицу объекта налогообложения на 2013 год
Решение XII сессии Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 14 декабря 2012 года N 12/94. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 18 января 2013 года N 2114. Прекращено действие в связи с истечением срока, на который решение было принято (письмо Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 3 марта 2016 года № 51)
Сноска. Прекращено действие в связи с истечением срока, на который решение было принято (письмо Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 03.03.2016 № 51).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кодексом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить размеры ставок фиксированного налога на единицу объекта налогообложения в Каркаралинском районе на 2013 год, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Т. Даутов
Секретарь районного маслихата
С. Нуркенов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного учреждения
"Налоговое управление по
Каркаралинскому району"
Р. Мукеева
14 декабря 2012 год
Приложение
к решению Каркаралинского
районного маслихата
от 14 декабря 2012 года N 12/94
Размеры ставок фиксированного налога на единицу объекта налогообложения в Каркаралинском районе на 2013 год
N п./п.
Наименование объекта налогообложения
Размеры ставок фиксированного налога в месяц (в месячных расчетных показателях)
1.
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с одним игроком
5
2.
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с участием более одного игрока
7
3.
Персональный компьютер, используемый для проведения игры
4
4.
Игровая дорожка
7
5.
Карт
5
6.
Бильярдный стол
3