2012 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қарағанды облысы Нұра ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 3 ақпандағы N 02/03 қаулысы. Қарағанды облысы Нұра ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 7 наурызда N 8-14-166 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Нұра ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 25 қаңтардағы N 02/35 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Нұра ауданы әкімдігінің 25.01.2013 N 02/35 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" N 836 қаулысына аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбекақысының мөлшері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Нұра ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі (Жүпенова Гүлнәр Такуқызы) жұмыс берушілермен қоғамдық жұмыстарды орындауға типтік шарттар жасасын.
3. Қоғамдық жұмысшыларға еңбекақы төлеу Қазақстан Республикасының заңнамасымен тиісті қаржылық жылға белгіленген ең төменгі жалақы мөлшерінде жергілікті бюджет есебінен жүзеге асырылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Зара Ахметжанқызы Даутоваға жүктелсін.
5. Нұра ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 28 қарашадағы N 24/52 қаулысының "Ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне N 8-14-158 болып тіркелген, 2011 жылғы 31 желтоқсандағы N 53 аудандық "Нұра" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
6. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                   Қ. Бексұлтанов
Қосымша
Аудан әкімдігінің
2012 жылғы 3 ақпандағы
N 02/03 қаулысымен
2012 жылға арналған ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыратын Нұра ауданының кәсіпорындарының, ұйымдарының, мекемелерінің тізбесі, жұмыс түрлері мен көлемдері

Об организации оплачиваемых общественных работ на 2012 год
Постановление акимата Нуринского района Карагандинской области от 3 февраля 2012 года N 02/03. Зарегистрировано Управлением юстиции Нуринского района Карагандинской области 7 марта 2012 года N 8-14-166. Утратило силу постановлением акимата Нуринского района Карагандинской области от 25 января 2013 года N 02/35
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Нуринского района Карагандинской области от 25.01.2013 N 02/35 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан" от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников согласно приложению.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Нуринского района" (Жупенова Гульнар Такуевна) заключить с работодателями типовые договора на выполнение общественных работ.
3. Оплату труда общественных работников, производить в размере минимальной заработной платы, установленном законодательством Республики Казахстан на соответствующий финансовый год.
4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Даутову Зару Ахметжановну.
5. Признать утратившим силу постановление акимата Нуринского района от 28 ноября 2011 года N 24/52 "Об организации оплачиваемых общественных работ" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-14-158, опубликовано в районной газете "Нұра" 31 декабря 2011 года N 53).
6. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Бексултанов К.
Приложение
к постановлению акимата района
от 3 февраля 2012 года N 02/03
Перечень предприятий, организаций, учреждений Нуринского района, организующих оплачиваемые общественные работы на 2012 год, виды и объемы работ