Нұра аудандық мәслихатының 2011 жылғы 8 желтоқсандағы 42 сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 396 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 5 сессиясының 2012 жылғы 12 сәуірдегі N 65 шешімі. Қарағанды облысы Нұра ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 16 сәуірде N 8-14-171 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Нұра аудандық мәслихатының 2011 жылғы 8 желтоқсандағы 42 сессиясының "2012 – 2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 396 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне N 8-14-161 болып тіркелген, "Нұра" газетінің 2012 жылғы 4 ақпандағы N 5 (5238) санында жарияланған), Нұра аудандық мәслихатының 2012 жылғы 16 ақпандағы 2 сессиясының "Нұра аудандық мәслихатының 2011 жылғы 8 желтоқсандағы 42 сессиясының "2012–2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 396 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 21 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне N 8-14-163 болып тіркелген, "Нұра" газетінің 2012 жылғы 31 наурыздағы N 13 (5247) санында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшада:
"2596248" сандары "2886677" сандарымен ауыстырылсын;
"2271286" сандары "2561715" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"2603998" сандары "2910460" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"34477" сандары "34183" сандарымен ауыстырылсын;
"1928" сандары "2222" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"алу 42227" сандары "алу 57966" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"42227" сандары "57966" сандарымен ауыстырылсын;
"1928" сандары "2222" сандарымен ауыстырылсын;
"7750" сандары "23783" сандарымен ауыстырылсын;
2) көрсетілген шешімге 145681314252632 қосымшалары осы шешімге 12345678910 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы                            Н. Сүлейменов
Аудандық мәслихаттың хатшысы               Б. Шайжанов
КЕЛІСІЛДІ:
Нұра ауданының экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімінің бастығы
М. Мұхамеджанова
12 сәуір 2012 жыл
Нұра аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 12 сәуірдегі
5 сессиясының N 65 шешіміне
1 қосымша
Нұра аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 8 желтоқсандағы
42 сессиясының N 396 шешіміне
1 қосымша
Санаты
Сома (мың тенге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер

О внесении изменений в решение 42 сессии Нуринского районного маслихата от 8 декабря 2011 года N 396 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение 5 сессии Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 12 апреля 2012 года N 65. Зарегистрировано Управлением юстиции Нуринского района Карагандинской области 16 апреля 2012 года N 8-14-171
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 42 сессии Нуринского районного маслихата от 8 декабря 2011 года N 396 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-14-161, опубликовано в газете "Нұра" от 4 февраля 2012 года N 5 (5238)), внесены изменения решением 2 сессии Нуринского районного маслихата от 16 февраля 2012 года N 21 "О внесений изменений в решение 42 сессии Нуринского районного маслихата от 8 декабря 2011 года N 396 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-14-163, опубликовано в газете "Нұра" от 31 марта 2012 года N 13 (5247) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2596248" заменить цифрами "2886677";
цифры "2271286" заменить цифрами "2561715";
в подпункте 2):
цифры "2603998" заменить цифрами "2910460";
в подпункте 3):
цифры "34477" заменить цифрами "34183";
цифры "1928" заменить цифрами "2222";
в подпункте 5):
цифры "минус 42227" заменить цифрами "минус 57966";
в подпункте 6):
цифры "42227" заменить цифрами "57966";
цифры "1928" заменить цифрами "2222";
цифры "7750" заменить цифрами "23783";
2) приложения 145681314252632 изложить в новой редакции согласно приложениям 12345678910 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                        Н. Сулейменов
Секретарь районного маслихата              Б. Шайжанов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник отдела экономики
и бюджетного планирования
Нуринского района
М. Мухамеджанова
12 апреля 2012 год
Приложение 1
к решению 5 сессии
Нуринского районного маслихата
от 12 апреля 2012 года N 65
Приложение 1
к решению 42 сессии
Нуринского районного маслихата
от 8 декабря 2011 года N 396
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

281484
оның ішінде
Ағымдағы нысаналы трансферттер
245079
оның ішінде
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
7886
Мамандардың әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
7886
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
79786
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
32854
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиелеушілеріне біліктілік санаты үшін қосымша төлеу көлемін ұлғайтуға
29167
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
8194
"Назарбаев зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
1546
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
8025
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
27873
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде іс-шараларды іске асыруға
27873
оның ішінде
жалақының ішінара субсидиялану
11624
жұмыспен қамту орталықтарын құру
7794
көшуге субсидиялар ұсыну
1022
жастар тәжірибесін ұйымдастыру
7433
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
25990
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
25990
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3281
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер ретінде "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске асыру
3281
Жұмыспен қамту бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту
100263
оның ішінде:
білім беру
49539
коммуналдық тұрғын-үй шаруашылығы
10000
жол инфраструктурасы
40724
Бюджеттік кредиттер
36405
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
36405
Ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
36405
Нұра аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 12 сәуірдегі
5 сессиясының N 65 шешіміне
3 қосымша
Нұра аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 8 желтоқсандағы
42 сессиясының N 396 шешіміне
5 қосымша
2012 жылға арналған нысаналы даму трансферттері
Атауы
Сома
1
2
Барлығы
270451
оның ішінде
республикалық бюджеттен
255346
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
255346
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға

281484
в том числе
целевые текущие трансферты
245079
в том числе
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
7886
На реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов
7886
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
79786
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
32854
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
29167
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
8194
На повышение оплаты труда учителям,прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы"
1546
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам(попечителям) на содержание ребенка сироты(детей-сирот), и ребенка(детей), оставшихся без попечения родителей
8025
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
27873
На реализацию мероприятий Программы занятости 2020
27873
в том числе
частичное субсидирование заработной платы
11624
создание центров занятости
7794
предоставление субсидий на переезд
1022
организация молодежной практики
7433
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
25990
Проведение противоэпизоотических мероприятий
25990
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3281
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
3281
На развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
100263
в том числе:
образование
49539
жилищно-коммунальное хозяйство
10000
дорожная инфраструктура
40724
Бюджетные кредиты
36405
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
36405
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
36405
Приложение 3
к решению 5 сессии
Нуринского районного маслихата
от 12 апреля 2012 года N 65
Приложение 5
к решению 42 сессии
Нуринского районного маслихата
от 8 декабря 2011 года N 396
Целевые трансферты на развитие на 2012 год
Наименование
Сумма (тыс. тенге)
1
2
Всего
270451
в том числе:
из республиканского бюджета
255346
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства
255346
На развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020

19000
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
91850
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
24000
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту (немесе) сатып алу
5000
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту
115496
облыстық бюджеттен
15105
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
10206
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
4344
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту (немесе) сатып алу
555
Нұра аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 12 сәуірдегі
5 сессиясының N 65 шешіміне
4 қосымша
Нұра аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 8 желтоқсандағы
42 сессиясының N 396 шешіміне
6 қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджеттен қаржыландырылатын аудандық бюджеттің бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі
Функционалдық топ
сома (мың теңге)
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
07
Тұрғын үй шаруашылығы
17487
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
10250
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
7250
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
3000
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
7237
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
7237
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
7237
Нұра аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 12 сәуірдегі
5 сессиясының N 65 шешіміне
5 қосымша
Нұра аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 8 желтоқсандағы
42 сессиясының N 396 шешіміне
8 қосымша
Киевка кентінің әкімі аппаратының 2012 жылғы бюджеті
Функционалдық топ
Сома (мың теңге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
II. Шығыстар
33952
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
17978
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
17978
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
17978
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

19000
На проектирование, строительство и (или) приобретения жилья государственного коммунального жилищного фонда
91850
На проектирование, развитие,обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
24000
На строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
5000
На развитие системы водоснабжения
115496
из областного бюджета
15105
На проектирование, строительство и (или) приобретения жилья государственного коммунального жилищного фонда
10206
На проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
4344
На строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
555
Приложение 4
к решению 5 сессии
Нуринского районного маслихата
от 12 апреля 2012 года N 65
Приложение 6
к решению 42 сессии
Нуринского районного маслихата
от 8 декабря 2011 года N 396
Перечень бюджетных программ развития района на 2012 год финансируемых за счет районного бюджета
Функциональная группа
сумма (тысяч тенге)
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
07
Жилищное хозяйство
17487
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
10250
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
7250
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
3000
010
Сельское, водное,лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
7237
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
7237
010
Развитие объектов сельского хозяйства
7237
Приложение 5
к решению 5 сессии
Нуринского районного маслихата
от 12 апреля 2012 года N 65
Приложение 8
к решению 42 сессии
Нуринского районного маслихата
от 8 декабря 2011 года N 396
Бюджет на 2012 год аппарата акима поселка Киевка
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
II. Затраты
33952
01
Государственные услуги общего характера
17978
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции  государственного управления
17978
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
17978
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа