Нұра аудандық мәслихатының 2011 жылғы 16 қарашадағы 41 сессиясының "Мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына қосымша әлеуметтік көмек көрсету туралы" N 388 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 5 сессиясының 2012 жылғы 12 сәуірдегі N 68 шешімі. Қарағанды облысы Нұра ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 18 мамырда N 8-14-173 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 04 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 сәуірдегі "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және соларға теңестірілген адамдарға берілетін жеңілдіктер мен оларды әлеуметтік қорғау туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Нұра аудандық мәслихатының 2011 жылғы 16 қарашадағы 41 сессиясының "Мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына қосымша әлеуметтік көмек көрсету туралы" N 388 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне N 8-14-156 болып тіркелген, "Нұра" газетінің 2011 жылғы 17 желтоқсандағы N 51 (5237) санында жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
шешімнің 1 тармағы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. Қосымша әлеуметтік көмекке мұқтаж азаматтардың санаттары бекітілсін:
1) Ұлы Отан соғысының қатысушылары;
2) Ұлы Отан соғысының қатысушыларына теңестірілген тұлғалар;
3) мүгедектер;
4) мүгедек балалар;
5) аз қамтылған азаматтар;
6) көп балалы аналар;
7) фтизиатрда тіркеуде тұрған туберкулезбен ауыратын науқастар.".
2. Мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету шығындары "Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек" 451007 бағдарламасы бойынша аудандық бюджетінде қарастырылған қаржы шегінде қаржыландырылады.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-мәдени дамуы және халықты әлеуметтік қорғау бойынша тұрақты комиссиясына жүктелсін (Гаевская Т.А.).
4. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Н. Сүлейменов
Аудандық мәслихаттың хатшысы               Б. Шайжанов
КЕЛІСІЛДІ:
"Нұра ауданының жұмыспен қамту және
әлеуметтік бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекеменің бастығы
________________ Г. Жүпенова
16 сәуір 2012 жыл

О внесении изменения в решение 41 сессии Нуринского районного маслихата от 16 ноября 2011 года N 388 "Об оказании дополнительной социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан"
Решение 5 сессии Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 12 апреля 2012 года N 68. Зарегистрировано Управлением юстиции Нуринского района Карагандинской области 18 мая N 8-14-173
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 28 апреля 1995 года "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 41 сессии Нуринского районного маслихата от 16 ноября 2011 года N 388 "Об оказании дополнительной социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-14-156, опубликовано в газете "Нұра" от 17 декабря 2011 года N 51 (5237)) следующее изменение:
пункт 1 решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить категорию граждан, нуждающихся в дополнительной социальной помощи:
1) участники Великой Отечественной войны;
2) лица, приравненные к участникам Великой Отечественной войны;
3) инвалиды;
4) дети-инвалиды;
5) малообеспеченные граждане;
6) многодетные матери;
7) туберкулезнобольные, состоящие на учете у фтизиатра.".
2. Финансирование расходов на оказание социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан производится по программе 451007 "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решению местных представительных органов" в пределах средств, предусмотренных в бюджете района.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-культурного развития и социальной защиты населения (Гаевская Т.А.).
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        Н. Сулейменов
Секретарь районного маслихата              Б. Шайжанов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного учреждения
"Отдел занятости и социальных программ
Нуринского района"
___________ Г. Жупенова
16 апреля 2012 год