Аудан әкімдігінің 2012 жылғы 3 ақпандағы N 02/03 "2012 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Нұра ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 28 тамыздағы N 19/58 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 26 қыркүйекте N 1943 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудан әкімдігінің 2012 жылғы 3 ақпандағы N 02/03 "2012 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізіліміне N 8-14-166 болып тіркелген, 2012 жылғы 17 наурыздағы N 10 аудандық "Нұра" газетінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
осы қаулының қосымшасына сәйкес, көрсетілген қаулының қосымшасы жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы қаулының орындалуын аудан әкімінің орынбасары Асхат Қанатұлы Аймағамбетовке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 2012 жылдың 1 шілдесінен бастап туындалған қарым-қатынастарға таратылады.
Аудан әкімі                                Қ. Бексұлтанов
аудан әкімдігінің
2012 жылғы 28 тамыздағы
N 19/58 қаулысына
қосымша
аудан әкімдігінің
2012 жылғы 3 ақпандағы
N 02/03 қаулысына
қосымша
2012 жылға арналған ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыратын Нұра ауданының кәсіпорындарының, ұйымдарының, мекемелерінің тізбесі, жұмыс түрлері мен көлемдері
N
Ауыл және кент атаулары
Ұйымдардың, кәсіпорындардың және мекемелердің атаулары
Ақылы қоғамдық жұмыстардың түрлері
Қоғамдық жұмыстарға қатысушылардың саны (адам)
Қоғамдық жұмысқа қатысудың мерзімі (ай)
Еңбек ақы сомасы (теңге)
Еңбек жағдайлары
Жұмыс көлемі
Жалпы сомасы (теңге),жергілікті бюджет
1.
Киевка кенті
"Нұра ауданы бойынша салық басқармасы" ММ
хат-хабарларды және хабарламаларды таратуға, құжаттарды тігуге көмектесу
3
3
156951
Шарт бойынша
2000 дана
156951
2.
Киевка кенті
"Нұра ауданы Киевка кенті әкімінің аппараты" ММ
республикалық және аймақтық қоғамдық компанияларды (жұртшылықтың ой-пікірін сұрастыру және санаққа қатысуды) өткізуге көмектесу
6
3

О внесении изменения в постановление акимата района от 3 февраля 2012 года N 02/03 "Об организации оплачиваемых общественных работ на 2012 год"
Постановление акимата Нуринского района Карагандинской области от 28 августа 2012 года N 19/58. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 26 сентября 2012 года N 1943
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата района от 3 февраля 2012 года  N 02/03 "Об организации оплачиваемых общественных работ на 2012 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-14-166, опубликовано в районной газете "Нура" от 17 марта 2012 года N 10) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции, согласно приложения к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Аймагамбетова Асхата Канатовича.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения возникшие с 1 июля 2012 года.
Аким района                                Бексултанов К.
Приложение
к постановлению акимата района
от 28 августа 2012 года N 19/58
Приложение
к постановлению акимата района
от 3 февраля 2012 года N 02/03
Перечень предприятий, организаций, учреждений Нуринского района, организующих оплачиваемые общественные работы на 2012 год, виды и объемы работ
N
Наименование сел и поселков
Наименование организаций, предприятий и учреждений
Виды оплачиваемых общественных работ
Количество участников общественных работ (человек)
Продолжительность общественных работ (месяц)
Сумма оплаты труда (тенге)
Условия труда
Объемы работ
Общая сумма (тенге), местный бюджет
1
поселок Киевка
ГУ "Налоговое управление по Нуринскому району"
помощь в разноске извещений и корреспонденции, подшивка документов
3
3
156951
По договору
2000 экземпляров
156951
2
поселок Киевка
ГУ "Аппарат акима поселка Киевка Нуринского района"
помощь в проведении республиканских и региональных общественных компаний (опрос общественного мнения и участие в переписи)
6
3