Осакаров ауданында тұрғындардың мақсатты топтар үшін әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру бойынша шаралар туралы
Қарағанды облысы Осакаров ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 01 ақпандағы N 03/03 қаулысы. Қарағанды облысы Осакаров ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 20 ақпанда N 8-15-164 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Осакаров ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 25 мамырдағы N 18/04 қаулысымен
Күші жойылды - Қарағанды облысы Осакаров ауданы әкімдігінің 2012.05.25 N 18/04 қаулысымен.
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекетті басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 наурыздағы N 316 "Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасын бекіту туралы" қаулысына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылдың 19 маусымдағы N 836 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысына сәйкес мақсаттық топтарға кіретін жұмыссыз азаматтарға әлеуметтік қолдау көрсету мақсатында аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыратын ауданның ұйымдарының, кәсіпорындарының және мекемелерінің тізбесі бекітілсін.
2. "Осакаров ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (С.Д. Торбаева) және "Осакаров ауданының жұмыспен қамту орталығы" Қарағанды облысы Осакаров ауданы әкімдігінің коммуналдық мемлекеттік мекемесіне (А.А. Тулеуова):
1) осы қаулының қосымшасына сәйкес Қазақстан Республикасының заңнамасында көрсетілген тәртіп бойынша әлеуметтік орындарда жұмыс істеуге ниеті бар жұмыссыз азаматтарды жұмысқа жолдау бойынша жұмыс жүргізсін;
2) осы санаттағы азаматтарды жұмысқа орналастыру бойынша жұмыс берушілермен сәйкес еңбек шартын жасасын;
3) әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру тиімділігін және шарттардың орындалуын бақыласын;
4) әлеуметтік жұмыс орындарына жұмысқа орналастыру мониторингін жүргізсін.
3. Әлеуметтік жұмыс орындарында жұмысқа орналастырылған азаматтарға еңбек ақы төлеу келесі мөлшерде жүргізіледі:
1) бастапқы алты айда бюджеттік қаржы есебінен жалақыдан 50 пайыз мөлшерінде және 50 пайыздан кем емес жұмыс берушінің есебінен;
2) келесі үш айда бюджеттік қаржы есебінен жалақыдан 30 пайыз мөлшерінде және 70 пайыздан кем емес жұмыс берушінің есебінен;

О мерах по организации социальных рабочих мест для целевых групп населения в Осакаровском районе
Постановление акимата Осакаровского района Карагандинской области от 01 февраля 2012 года N 03/03. Зарегистрировано Управлением юстиции Осакаровского района Карагандинской области 20 февраля 2012 года N 8-15-164. Утратило силу - постановлением акимата Осакаровского района Карагандинской области от 25 мая 2012 года N 18/04
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Осакаровского района Карагандинской области от 25.05.2012 N 18/04.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики от 31 марта 2011 года N 316 "Об утверждении Программы занятости 2020", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях оказания социальной поддержки безработным гражданам, входящим в целевые группы, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций, предприятий, учреждений района, в которых будут организованы социальные рабочие места согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Осакаровского района" (Торбаева С.Д.) и коммунальному государственному учреждению "Центр занятости Осакаровского района" акимата Осакаровского района Карагандинской области (Тулеуова А.А.):
1) проводить работу по направлению на работу безработных граждан изъявивших желание работать на социальных рабочих местах в установленном законодательством Республики Казахстан порядке, согласно приложению к настоящему постановлению;
2) организовать работу по заключению соответствующих трудовых договоров с работодателями по трудоустройству данной категории граждан;
3) отслеживать эффективность организации социальных рабочих мест и исполнение заключенных договоров;
4) проводить мониторинг трудоустройства на социальные рабочие места.
3. Работодателям оплату труда граждан, трудоустроенных на социальные рабочие места, производить в следующих размерах:
1) в первые шесть месяцев в размере 50 процентов от заработной платы за счет бюджетных средств и не менее 50 процентов за счет средств работодателя;
2) в следующие три месяца в размере 30 процентов от заработной платы за счет бюджетных средств и не менее 70 процентов за счет средств работодателя;

3) соңғы үш айда бюджеттік қаржы есебінен жалақыдан 15 пайыз мөлшерінде және 85 пайыздан кем емес жұмыс берушінің есебінен.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Осакаров ауданы әкімінің орынбасары Нұрлан Рахметоллаұлы Бикеновке жүктелсін.
5. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Осакаров ауданының әкімі                   С. Аймақов
Ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 1 ақпандағы N 03/03
қаулысына қосымша
Әлеуметтік жұмыс орындары ауданның ұйымдарының,
кәсіпорындарының және мекемелерінің тізбесі

3) в последние три месяца в размере 15 процентов от заработной платы за счет бюджетных средств и не менее 85 процентов за счет средств работодателя.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Бикенова Нурлана Рахметуллиновича.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Осакаровского района                  С. Аймаков
Приложение
к постановлению акимата района
от 1 февраля 2012 года N 03/03
Перечень организаций, предприятий, учреждений района,
в которых будут организованы социальные рабочие места