Аудан әкімдігінің 2012 жылдың 1 ақпандағы "Осакаров ауданында бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" N 03/02 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Осакаров ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 14 тамыздағы N 29/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 29 тамызда N 8-15-174 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Осакаров ауданының әкімдігінің 2016 жылғы 3 мамырдағы N 22/01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Осакаров ауданының әкімдігінің 03.05.2016 № 22/01 (оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7 бабының 5-5) тармақшасына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудан әкімдігінің 2012 жылдың 1 ақпандағы "Осакаров ауданында бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8-15-162 болып тіркелген, "Сельский труженик" аудандық газетінде 2012 жылдың 25 ақпанда N 8 (7284) жарияланған) N 03/02 қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
тақырып келесі редакцияда мазмұндалсын:
"Осакаров ауданында қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы";
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. Осакаров ауданында қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарына жұмыс орындарының жалпы санынан бір пайызы көлемінде квота белгіленсін.".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Нұрлан Рахметуллаұлы Бикеновке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Осакаров ауданының әкімі
С. Аймақов

О внесении изменений в постановление акимата района от 1 февраля 2012 года N 03/02 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы в Осакаровском районе"
Постановление акимата Осакаровского района Карагандинской области от 14 августа 2012 года N 29/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 29 августа 2012 года N 8-15-174. Утратило силу постановлением акимата Осакаровского района Карагандинской области от 3 мая 2016 года N 22/01
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Осакаровского района Карагандинской области от 03.05.2016 N 22/01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5-5) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата района от 1 февраля 2012 года N 03/02 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы в Осакаровском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 8-15-162, опубликовано в районной газете "Сельский труженик" 25 февраля 2012 года N 8 (7284)) следующие изменения:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы в Осакаровском районе";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Установить квоту рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы в Осакаровском районе, в размере одного процента от общей численности рабочих мест.".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Бикенова Нурлана Рахметуллиновича.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Осакаровского района
С. Аймаков