Жер салығының ставкаларын жоғарылату туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 11 сессиясының 2012 жылғы 9 қарашадағы N 109 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 14 желтоқсанда N 2028 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 27 сессиясының 2014 жылғы 5 наурыздағы N 276 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 27 сессиясының 05.03.2014 N 276 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 387 бабының 1 тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге, жеке тұлғаларға берілген ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге, елді мекендердің жерлеріне (үй іргесіндегі жер учаскелерін, сондай-ақ автотұраққа (паркингке), автомобильге май құю станцияларына бөлінген (бөліп шығарылған) және казино орналасқан жерлерді қоспағанда), елді мекендерден тыс орналасқан өнеркәсіп жерлеріне жер салығының базалық ставкаларының 50 проценті мөлшерінде жоғарылатылсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау бюджет және ауданның әлеуметтік-экономикалық даму бойынша аудандық мәслихаттың тұрақты комиссиясына (В.К. Эммерих) жүктелсін.
3. Осы шешім 2013 жылдың 01 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            В. Ямковой
Аудандық мәслихаттың хатшысы               К. Саккулаков

О повышении ставок земельного налога
Решение 11 сессии Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 9 ноября 2012 года N 109. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 14 декабря 2012 года N 2028. Утратило силу решением 27 сессии Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 5 марта 2014 года N 276
Сноска. Утратило силу решением 27 сессии Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 05.03.2014 N 276.
В соответствии со статьей 387 пункта 1 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" от 10 декабря 2008 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить ставки земельного налога на земли сельскохозяйственного назначения, на земли сельскохозяйственного назначения, предоставленные физическим лицам, на земли населенных пунктов (за исключением придомовых земельных участков, а также земель, выделенных (отведенных) под автостоянки (паркинги), автозаправочные станции и занятых под казино), на земли промышленности, расположенные вне населенных пунктов в размере 50 процентов от базовых ставок земельного налога.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по бюджету и социально-экономическому развитию района (Эммерих В.К.).
3. Настоящее решение вводится в действие с 01 января 2013 года.
Председатель сессии                        В. Ямковой
Секретарь районного маслихата              К. Саккулаков