Кәсіпкерлік қызметтің жекелеген түрлері үшін тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 11 сессиясының 2012 жылғы 9 қарашадағы N 110 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 14 желтоқсанда N 2029 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2018 жылғы 4 мамырдағы № 442 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 04.05.2018 № 442 (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

Об установлении ставок фиксированного налога для отдельных видов предпринимательской деятельности
Решение 11 сессии Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 9 ноября 2012 года N 110. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 14 декабря 2012 года N 2029. Утратило силу решением Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 4 мая 2018 года № 442
Сноска. Утратило силу решением Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 04.05.2018 № 442 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования).

Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық Кодексі)" Кодексінің 419, 422 баптарына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Кәсіпкерлік қызметтің жекелеген түрлері үшін тіркелген салық ставкалары қосымшаға сәйкес белгіленсін.

В соответствии со статьями 419, 422 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс)" от 10 декабря 2008 года и со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить ставки фиксированного налога для отдельных видов предпринимательской деятельности согласно приложения.